reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Na naszym forum majówkowym była dziewczyna, która do samego porodu wiedziała, że będzie chłopak. A tu niespodzianka - urodziła się dziewczynka [emoji3] To dopiero szok.

Liliana - 27.05.2014
Czekamy na drugie maleństwo - 13.02.2017
 
reklama
Wszystkozajete - jest dużo czynników nie wszystko od chłopa zależy :) , twój śluz tez ma dużo do tego plus różne i e rzeczy , a predyspozycje facetów do danej płci swoją drogą , jeszcze natknęłam się na ciekawy artykuł dotyczący właśnie predyspozycji itp.

Koledze W. "Wywrozylam" córkę - bo chłop w piekarni pracuje cały czas w cieple i w ogóle jeździ dużo na rowerze - i faktycznie ma mieć córkę , niedawno się chwalił właśnie ze ma być córka hehe :)

Mi się śniło ze mam córkę zanim zaszłam w ciążę - ciekawe czy faktycznie tak się sprawdzi ten mój aka proroczy sen ;)



Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie, w końcu doczytałam wszystkie Wasze wpisy w tym wątku. Odnośnie płci ogólnie jest mi to obojętne chodź nie ukrywam, że wolałabym braciszka dla synka. Ale z tych wszystkich testów, które podałyście wychodzi, że będzie dziewczynka
 
Klauduska- napewno to będziesz wiedziała dopiero jak się urodzi i trzymała na rękach hihi :)

Link do: Chiński kalendarz płci. Wylicz płeć dziecka - Baby online

A zobacz tu co wychodzi :)


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Mi dziolcha;) a z sody to raz tak,raz inaczej. Dobrze go robić ponoć z rana. U mnie raz się pienilo bardzo, potem nic. A teraz tak ledwie coś tam się dzieje to nie wiadomo jak to odczytywać

Witam nowe mamusie:)
 
Martyyyna - no co ty to co to za Lekarz..wow, jak to możliwe a tych czasach w dobie takich sprzętów itp. Szok szok ... , ja dlatego chyba dam sobie spokój z płcią i dowiemy się po porodzie. Pewnie dziewczyna szok ostry przeżyła bo juz człowiek kupuje dla synka ma imię i wszystko a tu nagle bum :) .

Joanna- jesteś chyba jedyna osoba która "znam" ;) - co nie chce płci odwrotnej aniżeli do tego co już się ma ;). Hihi . Ja w kwestii ekonomicznej to syn by było prościej juz prawie wszystko po synku mam. Ale chciałabym córkę żeby zaznać doświadczeń z posiadania jak i co tak i syna a jak nie będzie mi dane to trudno :).chyba już się nastawilam ze będzie co ma być


Właśnie jem śniadanie. ... kilka kostek czekolady - szał ... nic nie mogę przełknąć ehh

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja jestem b ciekawa jak to będzie u mnie w domu 3 corki co zreszta jest super bo zawsze mam z kim pogadac, isc na zakupy i do kina zwlaszcza z moja najstarszą :') a moj maz z tesciem modla się chociaż o jednego chlopca a najlepiej dwóch :') a jak znowu beda dziewczynki ..ja sie nie zmarwie ale moj biedny maz sie zalamie ..musze porobic testy o kt piszecie
Mam podobne obawy do Twoich :-) mąż modli się o chociaż jednego syna, mąż mówi że czterech bab w domu nie wytrzyma :-)
 
Myślę że my same mamy najlepsze przeczucia, ja z córką od razu wiedziałam że to dziewczynka, a teraz czuję że to parka, niedługo wszystkie dowiemy się co się skryło w naszych brzuchach :-) zobaczymy komu intuicja dobrze podpowiedziała ;)
 
Martyyyna - no co ty to co to za Lekarz..wow, jak to możliwe a tych czasach w dobie takich sprzętów itp. Szok szok ... , ja dlatego chyba dam sobie spokój z płcią i dowiemy się po porodzie. Pewnie dziewczyna szok ostry przeżyła bo juz człowiek kupuje dla synka ma imię i wszystko a tu nagle bum :) .

Joanna- jesteś chyba jedyna osoba która "znam" ;) - co nie chce płci odwrotnej aniżeli do tego co już się ma ;). Hihi . Ja w kwestii ekonomicznej to syn by było prościej juz prawie wszystko po synku mam. Ale chciałabym córkę żeby zaznać doświadczeń z posiadania jak i co tak i syna a jak nie będzie mi dane to trudno :).chyba już się nastawilam ze będzie co ma być


Właśnie jem śniadanie. ... kilka kostek czekolady - szał ... nic nie mogę przełknąć ehh

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tam bym chciała drugą dziewczynkę. :D
 
Hej alola26, ja niestety tak nie miałam, nie pomogę :( może któraś z dziewczyn wie???
Trzymaj się...
Dziewczyny, jak to jest u Was i waszych ginekologów-czy macie do nich nr kom?
Kiedy mam o to poprosić?
Czy gin sam zaproponuje?
Strasznie mnie to onieśmiela.
 
reklama
Hej alola26, ja niestety tak nie miałam, nie pomogę :( może któraś z dziewczyn wie???
Trzymaj się...
Dziewczyny, jak to jest u Was i waszych ginekologów-czy macie do nich nr kom?
Kiedy mam o to poprosić?
Czy gin sam zaproponuje?
Strasznie mnie to onieśmiela.
Zapytaj po prostu czy podaję numer do siebie w razie czego ;) ja do swojego mam ale narazie nie musiałam korzystać

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry