reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Zolza ja mam mdłości od piątku, nie miałam wcześniej żadnych objawów, ale jak już sie zaczęło tak jest cały czas


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

[



3jgxikgn3c7ux2cm.png
 
reklama
Zolza1111 ja nie mam mdłości, nic mi nie śmierdzi, w ogóle właściwie czuję się jak zwykle. Byłam chora (w sumie ciągle jeszcze jestem) i miałam kilka dni jakieś zimne poty, zawroty głowy, ale skończyło się. Raczej przypisuje to chorobie :)
W pierwszej ciąży też właściwie nie miałam mdłości dopóki nic smierdzacego nie gotowałam ;)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ayran widzę, że my praktycznie łeb w łeb idziemy :) :D bo jesteś 7 tydzień i 4 dzień a ja 7 t i 5 dzień ;). A czy już miałaś usg? :)
 
Zolza,ja nie mialam zadnych objawow,a teraz jak sie zaczely to mam ochote umrzec :p "poranne" mdlosci utrzymuja sie do popoludnia i caaaly czas chce mi sie spac,o czym oczywiscie nie ma mowy przy moim malym.
 
Kruczyca,ok,tak zrobie.
Na piatkowej wizycie babka byla w szoku,ze taka wysoka beta,ale na usgjeszcze nie bylo widac zarodka tylko cialko zolte,a to chyba 6tc. Mam nadzieje,ze tym razem juz bedzie.
 
reklama
Do góry