reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

czyli mama Styczniowa już z Ciebie a teraz Lutowa?
Tak jest.

Dziewczyny,w piatek po usg gin kazala zrobic jeszcze raz bede w pon i przyjsc w w czwartek,ale mialam dzis takie mdlosci i tak lał deszcz,ze nie dotarlam do laboratorium. Myslicie zeby zrobic ta bete jutro? Ona chce porownac wynik z czwartku (proponowalam,ze zrobie w sob zeby minely 2 doby,ale uparla sie,ze w pon,a teraz nie wiem juz kiedy i czy robic..)
 
reklama
witajcie lutowki :-)
melduje, ze zyje ale te calodzienne mdlosci mnie wykoncza,wczoraj caly dzien doslownie od rana di wieczora, a dzis nie jest lepiej...buuuu
wszyscy i wszystko mnie wkurw... jak nie wiem :-(
a wizyta dopiero za 17 dni

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Tak jest.

Dziewczyny,w piatek po usg gin kazala zrobic jeszcze raz bede w pon i przyjsc w w czwartek,ale mialam dzis takie mdlosci i tak lał deszcz,ze nie dotarlam do laboratorium. Myslicie zeby zrobic ta bete jutro? Ona chce porownac wynik z czwartku (proponowalam,ze zrobie w sob zeby minely 2 doby,ale uparla sie,ze w pon,a teraz nie wiem juz kiedy i czy robic..)
Rób jutro

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :), jestem tu nowa :) , 7 t i 5 dzień, czekam na usg w tą środę i nie mogę się na niczym skupić, bo chcę tylko wiedzieć, że serce fasolki bije. Czuję się dobrze, żadnych wymiotów ani mdłości. Czasami zawroty głowy, odrzut od kawy i czekolay - gdzie zawsze byłam czekohodoliczką. Jednym moim rarytasem są lody :p :) mogłabym jeść je codziennie. :)
 
Sudenlly, młoda na becie się nie znam bo nie robiłam, na progesteronie też w sumie nie. Zołza witaj wśród nas i rozgość się
 
Witam dziewczyny i fasolki. Magdziocha u mnie to samo, dalej nosze xs ale te luźne koszulki bo brzucho wywalony. W pierwszej ciąży tak nie było. Wczoraj nareszcie mój D dowiedział się ze zostanie tatusiem po raz trzeci. Starsza córa aż piszczała z radości. Rodzicom tez już się wyglądałam. Znalazłam coś co mogę jeść - truskawki z maślanka i cukrem. Jak wam mija dzionek? U nas leje, zaraz zabieram się za krokiety
 
reklama
Dziewczyny dziś beta 3758 (w piątek 1553), ale progesteron miałam tydzień temu 41, a dziś 24 ... Mam sie martwić?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

[



3jgxikgn3c7ux2cm.png

Dzwoniłabym do gina, prawdopodobnie trzeba zacząć przyjmować luteinę albo dupka, albo jedno i drugie, lekarz zdecyduje. Nie zwlekaj...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry