reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
To jutro będzie się działo ;) ja polecę jutro na badania sobie bo następne dni będą upały u nas a strasznie źle się czuję w taka pogodę i ten tydzień zabunkruje się gdzieś w piwnicy ;)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
a u mnie już połowa ósmego tygodnia , mam problem z ubraniami .... mam okropne wzdęcia przez co mój brzuch wygląda jak bym była w 5 miesiącu , przed zajściem w ciąże nosiłam wszystkie bluzeczki w rozmiarze XS a zdarzało mi się nawet wcisnąć w jakieś bluzki z działu dziecięcego , brzuch miałam niczym Chodakowska bez zadnych ćwiczeń i wyrzeczeń a teraz trach wystarczy że coś zjem i mi bęben wywala oooo proszę to ja ( i żeby nie było jem jak przed ciążą więc nie przeżeram się ) :szok::szok::szok:


https://lh3.googleusercontent.com/-...12/13493475_1090433187662540_1503484910_o.jpg


https://lh3.googleusercontent.com/-...512/13461274_1090433314329194_588747058_o.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/-...512/13461274_1090433314329194_588747058_o.jpg



Ma któraś tak ???? Jeszcze trochę i nie będę miała ubrań skoro mnie tak wywala :-D:-D:-D:-D
Innych objawów ciążowych brak , cycki już nie są tkliwe , zadnych mdłości i wymiotów też na szczęście nie mam ;););)
Pięknie Ci brzuszek wywala... ja mimo że do szczuplakow nie należę... jak zrzucilam te moje 35 kg.. większość zeszła z brzucha który byl malutki... teraz tak samo mimo ze nic prawie nie jem... bo wkurzam sobie na sile wywala mi tak samo brzuch jak w 5 miesiącu... dobrze że nie powywalalam starych koszulek to teraz idealnie zakrywaja brzuszek.
Magdziocha Taaa dam... ja też brzuch płaski do czasu aż coś zjem, a potem efekt jak u Ciebie :) ja jestem dopiero w 6tyg. W domu chodzę normalnie ubrana,a na ulicę wkładam rzeczy żeby nie bylo widać,no i staram się jednak wieczorami gdzie najbardziej widać nie wychodzić nigdzie

Dziewczyny,a orientujecie się które leki na zaparcia można brać? Ja niestety jadę na zelazie i za przyjemnie nie jest.
:) na lepsze wyproznianie kupicie sobie błonnik w proszku i dosypujcie do jogurtów i koktajli ;) moja dietetyczka mi poleciła ;)
Hej dziewczyny a co myslicie o jezdzie na stacjonarnym rowerku? :)
Bylam dzisiaj na badaniu krwi, ludzi masa... Bylam z corka i slyszalam jak jakies babki gadaly 'siostra czy corka jak Pani mysli? Nie no obraczki nie ma pewnie siostra'. Bylam za daleko wiec nie chcialam krzyczec do nich ze corka ale jestem taka teraz.. Nie w sosie :/
Rower zabroniony w ciąży podobno... więc ja bym mi ryzykowala..
witajcie lutowki :-)
melduje, ze zyje ale te calodzienne mdlosci mnie wykoncza,wczoraj caly dzien doslownie od rana di wieczora, a dzis nie jest lepiej...buuuu
wszyscy i wszystko mnie wkurw... jak nie wiem :-(
a wizyta dopiero za 17 dni

8599e6ydh9ss8jgy.png
Ojjj to tak jak u mnie! Mam wrażenie że z każdym dniem te mdłości są silniejsze!
Cześć dziewczyny :), jestem tu nowa :) , 7 t i 5 dzień, czekam na usg w tą środę i nie mogę się na niczym skupić, bo chcę tylko wiedzieć, że serce fasolki bije. Czuję się dobrze, żadnych wymiotów ani mdłości. Czasami zawroty głowy, odrzut od kawy i czekolay - gdzie zawsze byłam czekohodoliczką. Jednym moim rarytasem są lody[emoji14]:) mogłabym jeść je codziennie. :)
Witam!!!! ;)


Jeśli chodzi o basen... ja będę chodziła bo jest wskazany szczególnie w 2i3 trymestrze ;) chyba wszystko zależy od ginekologow. Później należy się dobrze umyć płynem do higieny intymnej ;)

Mam niezłą melodię do spania... zazwyczaj miałam bardzo czujny sen... a teraz masakra... najmłodszy syn w nocy płakał i mnie wolał a ja nic nie slyszalam- w pokoju obok z otwartymi drzwiami! Nasz średni syn do niego poszedł utulic do spania... masakra..

Mdlosci okropne... coraz gorsze....
Piersi bolace.. Ale do zniesienia.

Jedzenie wmuszam w siebie.. bo nie daje rady jeść... jak już to jogurty owsianka i mleko... ewentualnie mięso. Dziś gotuję strogonowa... mm mm ciekawa jestem czy dam radę go zjeść... ;)

Mąż zachowuje się jak wariat... jak by pierwsze dziecko było w drodze... ;) niespodziewalam się tego... myslalam ze wlasnie bedzie spokojny itp a tu masakra... nawet zakupów zakupów sklepie na taśmę z koszyka nie pozwala wykladac!

Wczoraj w aucie poprawilam do jak głupia... bo głodna byłam! Wogule płakać mi się chce z byle powodu... przyjaciółka na ogrodzie w krzakach odkryła małego kotka... a ja beczalam 2 godziny bo napewno samotny i mu zimno.... ehh ....

85993e3kbt9gkxpn.png
 
Pięknie Ci brzuszek wywala... ja mimo że do szczuplakow nie należę... jak zrzucilam te moje 35 kg.. większość zeszła z brzucha który byl malutki... teraz tak samo mimo ze nic prawie nie jem... bo wkurzam sobie na sile wywala mi tak samo brzuch jak w 5 miesiącu... dobrze że nie powywalalam starych koszulek to teraz idealnie zakrywaja brzuszek.

:) na lepsze wyproznianie kupicie sobie błonnik w proszku i dosypujcie do jogurtów i koktajli ;) moja dietetyczka mi poleciła ;)

Rower zabroniony w ciąży podobno... więc ja bym mi ryzykowala..

Ojjj to tak jak u mnie! Mam wrażenie że z każdym dniem te mdłości są silniejsze!

Witam!!!! ;)


Jeśli chodzi o basen... ja będę chodziła bo jest wskazany szczególnie w 2i3 trymestrze ;) chyba wszystko zależy od ginekologow. Później należy się dobrze umyć płynem do higieny intymnej ;)

Mam niezłą melodię do spania... zazwyczaj miałam bardzo czujny sen... a teraz masakra... najmłodszy syn w nocy płakał i mnie wolał a ja nic nie slyszalam- w pokoju obok z otwartymi drzwiami! Nasz średni syn do niego poszedł utulic do spania... masakra..

Mdlosci okropne... coraz gorsze....
Piersi bolace.. Ale do zniesienia.

Jedzenie wmuszam w siebie.. bo nie daje rady jeść... jak już to jogurty owsianka i mleko... ewentualnie mięso. Dziś gotuję strogonowa... mm mm ciekawa jestem czy dam radę go zjeść... ;)

Mąż zachowuje się jak wariat... jak by pierwsze dziecko było w drodze... ;) niespodziewalam się tego... myslalam ze wlasnie bedzie spokojny itp a tu masakra... nawet zakupów zakupów sklepie na taśmę z koszyka nie pozwala wykladac!

Wczoraj w aucie poprawilam do jak głupia... bo głodna byłam! Wogule płakać mi się chce z byle powodu... przyjaciółka na ogrodzie w krzakach odkryła małego kotka... a ja beczalam 2 godziny bo napewno samotny i mu zimno.... ehh ....

85993e3kbt9gkxpn.png
No tu widać że ciąża jak się patrzy :D

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane melduję się po wizycie :) dostałam duphaston 20mg dwa razy dziennie, ale mam sie nie przejmować, bo beta ładnie rośnie. Na usg dzisiaj (5tydz5dzien) nie widać było serduszka, ale jest 2mm kreseczka [emoji173]️ za tydzień w czwartek mam usg i jeśli bedzie wszystko dobrze to zobaczymy serduszko :) trzymajcie kciuki, żeby się ładnie dzidziuś utrzymał, bo z moimi chorobami jest 14-16% szans na poronienie :( a ja już kocham moje 2mm szczęścia :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

[



3jgxikgn3c7ux2cm.png
 
reklama
Ja biorę duphaston 3 razy dziennie od samego początku ciąży. Mam za sobą obumarla ciaze. Wtedy od początku plamilam na brazowo a jak zrobiłam progesteron zaraz po dwóch kreseczkach na teście to wynosił 3,5 wiec szanse na szczesliwe zakończenie były niewielkie. Teraz plamien nie mam a progesteronu boje się robić żeby się niepotrzebnie nie stresowac.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry