reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
U mnie 6t 3d i tylko lekkie mdłości pojawiające się nagle w różnych porach dnia. Ale spalabym cały czas. Tydzień byłam na zwolnieniu z powodu przeziebienia wiec mogłam sobie leżeć w łóżku całymi dniami ale jutro wracam do pracy i boje się jak usiedze za biurkiem osiem godzin :-) w czwartek mam usg i zaczynam się coraz mocniej stresowac..

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej laski ;) u mnie też już 7t4d ;) objawów nadal żadnych. Jedyne co to ja mam tylozgiecie macicy i od kilku dni tak mnie boli od Krzyża do kości ogonowej że masakra jakaś :(
 
Zolza111 miałam usg, we wtorek, czyli 6 dni temu :) Był mały człowiek i serduszko <3

Kruczyca, moje "objawy" też wydumane :D :D :D Tak ze nawet ich nie wymieniam :)
 
Hej laski ;) u mnie też już 7t4d ;) objawów nadal żadnych. Jedyne co to ja mam tylozgiecie macicy i od kilku dni tak mnie boli od Krzyża do kości ogonowej że masakra jakaś :(

U mnie tez 7tydzien 4 dzien. Mocno mnie mdli i glowa mnie boli. Mam tez dziwny dnak w ustach. W czwartek kolejna wizyta [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kobietki trzymam kciuki za Wasze usg :) wiem ile to stresu to całe czekanie, ja do 6tyg myślałam ze jajko zniose prędzej, niż na wizytę pójdę.

Zjadłam litr lodów smietankowo-czekoladowych i usnelam snem przerywanym 4razy telefonem na 2godz. Czuje się jak wywirowana,a tu obiad robię bo mąż zaraz wróci
 
reklama
Kobietki trzymam kciuki za Wasze usg :) wiem ile to stresu to całe czekanie, ja do 6tyg myślałam ze jajko zniose prędzej, niż na wizytę pójdę.

Zjadłam litr lodów smietankowo-czekoladowych i usnelam snem przerywanym 4razy telefonem na 2godz. Czuje się jak wywirowana,a tu obiad robię bo mąż zaraz wróci
Airfix pamiętam jak we dwie tu szalalysmy że stresu przed usg :D

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry