reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Greey- ponoć smaki nie mają bić do rzeczy taki zabobon, raczej organizm steruje czego mu brak , ale trzymam kciuki za chłopca u Ciebie ;).

Kruczyca - do mnie niestety te lipne zapachy dochodzą których nie chce czuć hehe ale są ,

Airfix - gratulacje i super wieści i konkretny lekarz , od razu wie co i jak, ale no niech tam nie żartuje ze się dzieci chowają hehe ;) - ale co tam jeśli to ma być twoja ostatnia ciąża to a miej i te dwójkę hehe ;) :D .

Suddenly- beta ładnie wysoka! :) super !! powtórz koniecznie i oby była wyższa, a na lekarzy trzeba niestety brać poprawkę :/.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Suddenly- co za glupia baba! Brak slow! Najwazniejsze ze beta wysoka i bedzie wszystko dobrze!

Zdrowko dla wszystkich lutowek i fasolek:)
1466101372-pggubt.jpeg



ckai3e3kfhebulz8.png
 
Suddenly fantastyczna wiadomość !!!

Airfix mi w ciągu niepełnych 48 h beta urosła o 240% :D Ale i tak mam niższą niż Martinek ;)
Jutro robię kolejny raz.

Dziewczyny czy któraś z was zna opinie o dr Tomaszu Berezie z Krakowa?
 
Sudenly wiedziałam, że będzie dobrze :) przecież na zdj usg widać w oddali maleńką fasolkę.kiepskie usg po prostu. A ta baba to jakaś stara?ja omijam stare lekkarki odkad jedna nie uslyszala poważnego obustronnego zap płuc u mojego dziecka z dusznosciami.
 
reklama
anade mam to samo !!! A zaczęło się to od tego, że zobaczyłam jak w gabinecie u mnie stare lekarki pracują (jestem dentystą). Włos się na głowie jeży ! Już bym wolała iść do studenta niż starego lekarza :)
 
Do góry