reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Kobitki! Mam wynik bety- 799- a dzisiaj mam wedlog om 4t4d ciazy.. Czy to dobry wynik?? Napiszcie prosze bo ha tu swiruje


ckai3e3kfhebulz8.png


Wynik godny pozazdroszczenia [emoji4] [emoji122][emoji122][emoji122] teraz trzeba kontrolować przyrost to najważniejsze, może bedą bliźniaki [emoji854] ???


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny wy też czujecie zapachy których "normalny" człowiek nie wylapuje? ;) siedzę na balkonie w centrum miasta, żadnej akacji w pobliżu a co zawieje to tak mi pachnie że bym mogłabym ciagle na wdechu być ;)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wy też czujecie zapachy których "normalny" człowiek nie wylapuje? ;) siedzę na balkonie w centrum miasta, żadnej akacji w pobliżu a co zawieje to tak mi pachnie że bym mogłabym ciagle na wdechu być ;)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
Też tak mam!!!!!! Mąż się śmieje że jak pies tropiacy!
Nie ma nadal wyniku,oszaleje chyba..
Trzymam kciuki pewnie za chwilkę się pojawi!

85993e3khvkj6go2.png
 
reklama
Ja narazie jeszcze zapachów tak nie wyczuwam ale pewnie niedługo mi to przyjdzie..za to ciągnie mnie bardzo do słodkiego a nie chce się obrzerac.. w pierwszej ciąży znowu jadłam tylko słone i w kolko czipsy i mam dziewczynkę ciekawe czy słodkie to na chłopaka? :)
 
Do góry