reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Ja Wam oczywiście też bardzo gratuluje [emoji4] i będę trzymać za Was i wasze FASOLECZKI kciuki [emoji854] dzięki za ciepłe przyjęcie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Suddenly - ojej... powtórz betę 2 razy żeby spr. Przyrost(chyba ze pierwsza będzie mniejsza niż poprzednia juz (oby nie. .) , czyli po tej co już zrobiłaś zrób jeszcze 1 zanim się zdecydujesz na łyzeczkowanie bo lekarze tez się czasem mylą ... a lepiej mieć pewność , może być tak że jeszcze za wcześnie i faktycznie się przesunęło coś, u mnie też młodsza dzidzia wychodzi, trzymaj się :* , no i mocno mocno kciuki zaciskam !

Iza witaj i gratulacje

Martinek, kami , Sojnabig- ja też z wami się będę turlac hah :).

Martinek- zazdroszczę klimy w domu ja się czuje jak chomik w akwarium jak świeci słońce taki ukrop na 4 piętrze ,

Sojnabig- no to niezle twoja siostra przytyła juz, musi uważać żeby później nie było cukrzycy

Anna- zazdroszczę bycia 2 kg na minusie ;) . Ja mam wku.rwa mdłości , I jestem 2 kg na plusie hahh , wolała bym twoja wersje hehe ;)

Fabimama- pamietalas o rzeczach ciążowych w lidlu? , ja w drugim dopiero dostałam, ale coś tam mam , przyda się


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sudennly Czekaj na wynik bety i bądź dobrej myśli. Sprawdź dla świętego spokoju jeszcze u innego ginekologa. A masz jakieś plamienia?

Ja jadę zaraz na wizytę, serce mi do gardła podchodzi z nerwów
 
IzaZdro Witaj :)

Suddenly trzymam mocno kciuki za Ciebie ! i

U mnie waga ta sama, żadnych, ale to żadnych objawów nie mam. Poza ospałością, ale to spowodowane raczej tarczycą. Jak piszecie tu o mdłościach, o widocznych brzuszkach to drżę, że u mnie coś jest nie tak :( Najchętniej to bym się podpięła na stałe to jakiegoś monitora badającego betę :p Powtórzę jeszcze w sobotę i we wtorek, a równo za tydzień mam usg.

Jak na razie chodzę prywatnie do lekarzy, ale mnóstwo kasy to pochłania (w ostatnim tygodniu na badania i endokrynologa poszło 3 stówy lekką ręką :( ) Myślę nad leczeniem na NFZ, ale boję się terminów, dostępności lekarzy i sprzętu.
 
Airfix - trzymam kciuki, bądź dobrej myśli ! I koniecznie dawaj znać !

Mloda - a to twoja pierwsza ciąża ? Wiesz u każdej inaczej to moja druga ciąża i z moimi zerowymi mięśniami brzucha to od razu mnie wypchało ;), za 1 razem tak nie było - nie masz co się martwić. Ospałosc tez może być od ciąży , ja zasnelam na siedząco a to mi się nie zdarza :D . Hehe. Jeśli chodzi o leczenie to jednak bym chyba mieszała raz prywatnie raz nfz, w końcu płacisz składki to się należy terminy długie ale zawsze można iść prywatnie jak coś niepokoi a ja zawsze wolałam do więcej niż jednego lekarza żeby zobaczyć czy się zgadza diagnoza u różnych lekarzy ;).


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny,troche mnie nie bylo o chyba bede sie z Wami zegnac.. Mialam dzis usg- pusty pecherzyk..z om wychodzi 8tc,a jest 4tc.. :( jutro mam przyjsc po skierowanie na zabieg,ale jeszcze dzis kazala powtorzyc bete dla pewnosci bo moze tamta byla bledna,choc to sie rzadko zdaza. Jest jeszcze opcja,ze owulacja byla kiedy indziej bo w kwietniu nie zapisalam,a w maju juz nie bylo miesiaczki. Poryczalam sie mimo,ze to nie byla planowana ciaza..juz sie przyzwyczailam do mysli,ze bedzie drugie dziecko,ale caly czas czulam,ze cos jest nie tak...ehh
Ojjj trzymam mocno kciuki! !!!!! Trzymaj się kochana!
Witam wszystkie wyczekujące mamusie [emoji4] jeśli wszystko pójdzie dobrze termin mam około 20 lutego.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witam wśród lutowek!
Suddenly - ojej... powtórz betę 2 razy żeby spr. Przyrost(chyba ze pierwsza będzie mniejsza niż poprzednia juz (oby nie. .) , czyli po tej co już zrobiłaś zrób jeszcze 1 zanim się zdecydujesz na łyzeczkowanie bo lekarze tez się czasem mylą ... a lepiej mieć pewność , może być tak że jeszcze za wcześnie i faktycznie się przesunęło coś, u mnie też młodsza dzidzia wychodzi, trzymaj się :* , no i mocno mocno kciuki zaciskam !

Iza witaj i gratulacje

Martinek, kami , Sojnabig- ja też z wami się będę turlac hah :).

Martinek- zazdroszczę klimy w domu ja się czuje jak chomik w akwarium jak świeci słońce taki ukrop na 4 piętrze ,

Sojnabig- no to niezle twoja siostra przytyła juz, musi uważać żeby później nie było cukrzycy

Anna- zazdroszczę bycia 2 kg na minusie ;) . Ja mam wku.rwa mdłości , I jestem 2 kg na plusie hahh , wolała bym twoja wersje hehe ;)

Fabimama- pamietalas o rzeczach ciążowych w lidlu? , ja w drugim dopiero dostałam, ale coś tam mam , przyda się


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Tak ;) kupiłam sobie 2 pary dresow ciazowych ;) bluzek nie będę kupować bo mam sporo rzeczy z okresu zrzucenia wagi... Wiec są dość obszerne.


Wiec tak: dziś wizyta u naszej dietetyczki ;) tak się obawiałam a jednak super... Jak będę po badaniach w Polsce mam jej przesłać wyniki i stworzy mi najlepsza dietę dla 2i 3 trymestru;) a zaraz po porodzie będę miała przygotowana dietę dla matki karmiącej tak żeby jak najszybciej zrzucić wagę! Pozytywnie nakręcić jestem.

Wiecie że jest suplement diety który się bierze w ciąży aby uniknąć alergi i nowonarodzonego dziecka? ??? Dziś się o tym dowiedziałam... szkoda ze lekarze i czymś takim nie wspominają!

85993e3khvkj6go2.png
 
Miciur-ka tak moja pierwsza :) Ja jestem taka pechowa, że cały czas się boję, że będzie coś nie tak. Ale od teraz włączam pozytywne myślenie :))
Pójdę na tą pierwszą wizytę zaplanowaną prywatnie, a potem może rzeczywiście dla porównania umówię się gdzieś na NFZ.

Airfix daj znać po wizycie!

Macie może kogoś do polecenia z ginekologów w Krakowie?
 
Dziewczyny ja to się tak boje o moją ciążę ze jak dzisiaj przeczytałam o tym pecherzyku...to się poryczalam. Taka traume ostatnio przeżyłam jak zdiagnozowano ze dziecko jest chore. Normalnie rodziłam na porodowce. Slyszalam noworodki [emoji24]rok cały się staraliśmy o dwie kreski. Chyba bym nie wytrzymała znow. Suddenly trzymam kciuki mocno

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja to się tak boje o moją ciążę ze jak dzisiaj przeczytałam o tym pecherzyku...to się poryczalam. Taka traume ostatnio przeżyłam jak zdiagnozowano ze dziecko jest chore. Normalnie rodziłam na porodowce. Slyszalam noworodki [emoji24]rok cały się staraliśmy o dwie kreski. Chyba bym nie wytrzymała znow. Suddenly trzymam kciuki mocno

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Musisz być dobrej myśli. Przeciez nic się nie dzieje. Jeśli ma być dobrze to i tak będzie a Twoje zmartwienie nie pomaga Ci. Każda z nas się martwi, taki los matki widocznie :) myśl o tym co będzie dobrego, pierwsze usg potem plec, ciuszki,wyprawka w koncu liczenie skurczy :) będzie super

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry