reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
To jest pusty pecherzyk? A co to za kropka na gorze? Juz nie pamietam jak to bylo przy synku,jak wygladal zarodek na tym etapie..
 
Wyswietla sie?
 

Załączniki

  • DSC_2444.jpg
    DSC_2444.jpg
    1 015,1 KB · Wyświetleń: 89
Suddenly ja nie widzę,aby był pusty. Tam jakby był zarodek. A nie możesz isc do innego gina?? Ja bym poszła.takiego, który ma lepszy sprzęt
 
Tak,dzisiaj. Juz zrobilam bete i mam wieczorem wynik i jutro znow do niej.. Jak zdecyduje lyzeczkowanie to pojde do innego jeszcze najpierw,chociaz jak beta nie urosla albo malo od poczatku czerwxa to chyba nie ma co :(
 
Tak,dzisiaj. Juz zrobilam bete i mam wieczorem wynik i jutro znow do niej.. Jak zdecyduje lyzeczkowanie to pojde do innego jeszcze najpierw,chociaz jak beta nie urosla albo malo od poczatku czerwxa to chyba nie ma co :(
Poczekaj na wyniki bety. One są najbardziej wiarygodne. Jeśli rośnie jak powinna to poprostu trzeba czasu. Nie martw się na zapas kochana

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny,troche mnie nie bylo o chyba bede sie z Wami zegnac.. Mialam dzis usg- pusty pecherzyk..z om wychodzi 8tc,a jest 4tc.. :( jutro mam przyjsc po skierowanie na zabieg,ale jeszcze dzis kazala powtorzyc bete dla pewnosci bo moze tamta byla bledna,choc to sie rzadko zdaza. Jest jeszcze opcja,ze owulacja byla kiedy indziej bo w kwietniu nie zapisalam,a w maju juz nie bylo miesiaczki. Poryczalam sie mimo,ze to nie byla planowana ciaza..juz sie przyzwyczailam do mysli,ze bedzie drugie dziecko,ale caly czas czulam,ze cos jest nie tak...ehh

Współczuje ale jest jeszcze nadzieje może rzeczywiście owulacja się przesunęła trzymam kciuki żeby tak było!!! Ewidentnie na zdjęciu w pęcherzyku coś widać więc na pewno będzie dobrze, musisz być dobrej myśli.
 
reklama
Do góry