reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Martinek - mnie tak ostatnio wywalilo do przodu no strasznie. Brzuch jak balon. W powrocie do domu w windzie już rozpielam dżinsy bo nie dałam rady a mąż oczywiście "jeeeeezuuuu weź tyle nie jedz bo wyglądasz jak w 4 miesiącu już ". Popatrzyłam na niego i zwatpilam... Faceci :p
 
reklama
Witajcie!
wczoraj bylo dziwnie, mdlosci bardzo malo, a dzis od 5.30 do teraz... masakra :p
rozpoczynamy 7 tydzien <3 byle do 06.07 :-D

2nn3yx8dg37nn3lj.png
 
A my mamy już 1 cm :D serce stuka (140), L4 wypisane, karta ciąży założona ;)

SUPER wiadomość !!!

Pytanie szczególnie do dziewczyn które są mamami : czym smarowałyście brzuch w poprzedniej ciąży ? I czy dało to jakieś efekty i nie macie rozstepów ??? Od kiedy zaczełyscie smarować ?

Ja w poprzedniej ciąży prawie od początku smarowałam brzuch specjalnym kremem dla kobiet w ciąży przeciw rozstępom (w załączniku zdjęcie kremu) ale nic mi to nie dało około 8 miesiąca wyskoczyły mi rozstępy teraz już są blade no ale widocznie mam do nich skłonność i smarowanie nic nie dało.

Ja mustele kupie bo uzywalam w poprzedniej ciazy i jest w miare ok jak na moje plus size;) kobitki, wszyscy mi wmawiaja blizniaki bo juz w 27dc mi wyszedl test ciazowy.. I jestem w 4t3d i juz od wczoraj mnie brzuch ciagnie i piersi bola.. I chyba jutro pojde na bete rano bo sie juz sama zastanawiam;)

ckai3e3kfhebulz8.png

Mi też dwie grube kreski wyszły już w 27 dc a mam jedną kropkę :) Ale wiem jak to fajnie jest mieć siostrę bliźniaczkę, mamy ze sobą wyjątkową więź. Nie jesteśmy specjalnie do siebie podobne bo byłyśmy dwujajowymi bliźniętami. Podziwiam moją mamę jak ona dała sobie z nami rade ;)
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 52
Hej mamusie nie było mnie trochę :)

Sojnabig- wow gratulacje to przesunął Ci się termin czy jak ?

Magdziocha - ja się smarowalam i mi pomogło - nie żadnymi kremami itp.tylko zwykła oliwka z rossmana lub/i bio oil na zmianę , i żaden rozstęp mi nie wyszedł tam gdzie się smarowałam ale to od samego początku od pierwszych tyg na mokra skórę zaraz po kąpieli. Nie pomyślałam jednak gdzieś tam bardziej z tyłu z boku no i wyszły mi 3 paski :D - wiec się śmieje ze jestem oryginalna :) haha

Ewelina- podziwiam wszystkie mamy bliźniaków ! Chociaż koleżanka ma dwóch chłopców 3 latka i mówi że jest dobrze bawią się razem i w ogóle - wiec są plusy i minusy .

Mi już brzuch puchnie! W. mi to wczoraj powiedział ze nie chce nic mówić ale widać haha . - no dzięki ;). Miły hehe. Tak od dołu do pępka juz jestem szczęśliwa posiadaczką ;). Hehe. Do końca ciąży wypłacze oczy juz po prostu męczące to jest cały czas wyje...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magdziocha Ja smarowalam olejkiem z Rossmanna...W sumie 3 malutkie mam. Teraz na razie smaruję neutrogena z kolagenem , olejek wyciagne za jakiś czas.

Ja dziś wizytę mam wieczorem......byłam pozalatwiac sprawy w gminie, stoję w kolejce A tu czuje mega bol jak owulacyjny z jajnika...mało się w pół nie zgielam
 
Hej dziewczyny u mnie chyba powoli zaczynają się mocniejsze mdlosci. No ale w końcu coś ;) dzisiaj już ładna pogoda a za tydzień ma być 35 stopni. Trzeba się w wentylator zaopatrzyć bo u mnie od rana do 13 słońce w okna... Albo będę uciekać nad zalew lub po parkach się chować ;)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kruczyca Który masz tydz? U mnie dalej nic, lekko z rana tylko mnie mdli póki nie zjem. Piersi coś dziś bardziej sa wrażliwe tylko.
 
reklama
Kami- u mnie też pogoda pod psem, dobrze że auto jest bo tak to bym nic nie załatwiła :/

Airfix - powiedz koniecznie lekarzowi - no i trzymam kciuki za wizytę ! :)

Kruczyca - o matko ! 35 stopni ... to lepiej z domu nie wychodzić bo jeszcze jakiś udar będzie , w końcu się mdłości doczekałas hehe :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry