reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Miciurka nie wiem właśnie od czego to zależy tak jak wczoraj mówiłam Kruczycy jak szybko rośnie zarodek ;)
Ja miałam monitoring owulacji więc wiem że była ona w 14 dc. I z om i z usg wychodzi mi równy 7 tydzień ;)
 
reklama
Kami80, sojnabig- poturlamy sie razem;)
Ewelina1238- wow.. Ja wiem ze wiez, ze dzieci sue super rozwijaja ale ja mam juz corke i jeszcze do tego dwojka maluchow mnie przeraza;) ale przyjme na klate byleby bylo zdrowe:)
Airfix-trzymam kciuki!
Kruczyca- ja wlasnie czekam kiedy sue u mnie zaczna bleee wspolczuje! A co do temperatury to mam w mieszkaniu klime ktora wyłudziłam od męża w poprzedniej ciąży, miałam mega mdłości latem i maz sie zlitował;)

Trzymajcie kciuki za mnie:) zrobiłam bete, wyniki popoludniu. Oby bylo wszystko ok bo ja tylko testy narazie widzialam i sie boje...


ckai3e3kfhebulz8.png
 
Martinek - wiadomo że trzymamy :) mam nadzieję że się nie będę turlac... Moja siostra jest w 24tc i już przytyła 15 kg...
 
Martinek - wiadomo że trzymamy :) mam nadzieję że się nie będę turlac... Moja siostra jest w 24tc i już przytyła 15 kg...

[emoji8]Ja bede tak czy siak bo jestem plussize wiec wystarczy mi brzuch i juz bede zupelnie okragla;) w poprzedniej ciazy najpierw schudlam 5kg a potem przytylam 15 wuec bylam 10 na plusie ktore zgubikam od razu


ckai3e3kfhebulz8.png
 
Hej dziewczyny,troche mnie nie bylo o chyba bede sie z Wami zegnac.. Mialam dzis usg- pusty pecherzyk..z om wychodzi 8tc,a jest 4tc.. :( jutro mam przyjsc po skierowanie na zabieg,ale jeszcze dzis kazala powtorzyc bete dla pewnosci bo moze tamta byla bledna,choc to sie rzadko zdaza. Jest jeszcze opcja,ze owulacja byla kiedy indziej bo w kwietniu nie zapisalam,a w maju juz nie bylo miesiaczki. Poryczalam sie mimo,ze to nie byla planowana ciaza..juz sie przyzwyczailam do mysli,ze bedzie drugie dziecko,ale caly czas czulam,ze cos jest nie tak...ehh
 
A propos tycia, jestem juz 2 kg na minusie...
kuzwa 6 godzina mdlosci mi idzie, chlop mnie delikatnie mowiac irutuje, kolezanka z pracy co chwila je jakies smierdzace salatki ble ble ble

2nn3yx8dg37nn3lj.png
 
Hej dziewczyny,troche mnie nie bylo o chyba bede sie z Wami zegnac.. Mialam dzis usg- pusty pecherzyk..z om wychodzi 8tc,a jest 4tc.. :( jutro mam przyjsc po skierowanie na zabieg,ale jeszcze dzis kazala powtorzyc bete dla pewnosci bo moze tamta byla bledna,choc to sie rzadko zdaza. Jest jeszcze opcja,ze owulacja byla kiedy indziej bo w kwietniu nie zapisalam,a w maju juz nie bylo miesiaczki. Poryczalam sie mimo,ze to nie byla planowana ciaza..juz sie przyzwyczailam do mysli,ze bedzie drugie dziecko,ale caly czas czulam,ze cos jest nie tak...ehh

Jejku, trzymaj sie!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny,troche mnie nie bylo o chyba bede sie z Wami zegnac.. Mialam dzis usg- pusty pecherzyk..z om wychodzi 8tc,a jest 4tc.. :( jutro mam przyjsc po skierowanie na zabieg,ale jeszcze dzis kazala powtorzyc bete dla pewnosci bo moze tamta byla bledna,choc to sie rzadko zdaza. Jest jeszcze opcja,ze owulacja byla kiedy indziej bo w kwietniu nie zapisalam,a w maju juz nie bylo miesiaczki. Poryczalam sie mimo,ze to nie byla planowana ciaza..juz sie przyzwyczailam do mysli,ze bedzie drugie dziecko,ale caly czas czulam,ze cos jest nie tak...ehh
Mam nadzieje ze to tylko przesunięta owu trzymam kciuki żeby jednak wszystko dobrze było. Trzymaj się kochana

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry