reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Rozmaryn oby szef poszedl na rękę ale dziecko najważniejsze :) a z wiekiem ciazy to normalne. Ważne że coś się dzieje i niech się rozwija :)
Martyna mała świetna :)
Airfix ja wizytę mam dopiero we wtorek ;)

7u223e3k88z714o0.png
 
reklama
Kruczyca A mi się wydawało ze dzis. ..matko mi już na oczy pada hehe jestem nie do życia dzis.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam na bete i progesteron iść ale pójdę sobie w poniedziałek żeby mieć na świeżo wyniki. Chociaż zastanawiam się czy robić bete bo bez sensu taka wysoka robić no ale zobaczymy.

7u223e3k88z714o0.png
 
Ayran chyba nie było Cię na majówkach 2014 nie?

Mój łobuziak już w łóżku. Dzisiaj postanowiłam ją znowu nauczyć zasypiać bez mamy. 2 tygodnie temu zmieniliśmy jej łóżko na większe i od tego czasu musiałam z nią siedzieć dopóki nie zasnęła. A trwa to zazwyczaj prawie godzinę. Jak już od niej wyjdę to jest przed 22 i nie mam ani chwili dla siebie bo od razu mi się oczy zamykają... Już się przyzwyczaiła do nowego łóżka więc pora na powrót do starych zwyczajów. Spędzam z nią cały dzień od 6-7 rano do wieczora i brakowało mi tych kilku chwil dla siebie i męża.
 
Martyyyyyna Byłam na majówkach 2014, ale przeniosłyśmy się poźniej na grupę na facebooku i tutaj już nie wchodziłam. Ty jakoś późno dołączyłaś, że też się nie przeniosłaś?
 
Hej dziewczyny :-) chwile mnie nie bylo a Wy tu gadu gadu i nadrabiac musialam :-D witam wszystkie nowe przyszle mamy :-) ja dzis bylam na usg, ciaza potwierdzona, jest mala fasolka z bijacym serduszkiem na co czekalam by zobaczyc prawie z zawalem :-)wg om 5tyg i 5 dni a wg usg 6tyg2 dni. Pan doktor widzac wynik bety stwierdzil ze moze blizniaki ale widac tylko jedno male szczescie :-) prosze o wpisanie do tabelki, Paulina 26l trojmiasto coreczka 2.5roku :-) termin 06.02.2017 :-) nastepna wizyte mam 30.06 wtedy bedziemy zakladac kartę. Widzialam ze pisalyscie o dzwiganiun, tez sie zastanawwiam bo corka wymaga duzo uwagi, czasem sie przerwoci, chce gdzies wejsc albo ucieka i trzeba podniesc, mam nadzieje ze raz na jakis czas nie spowoduje zadnych komikacji a z tej euforii dzis zapomnialam zapytac lekarza. Mnie mecza mega mdlosci, na szczescie bez wymiotow i ciagle bieganie siusiu:-/ masakra! Dzis uciekam spac bo oczy ki sie zamykaja :-) trzymajcie sie ciężaróweczki :-)
 
Dzisiaj rano obudziłam się zlana zimnym potem, zmierzyłam sobie temperaturę i miałam 35,7 :O Mdliło mnie i kreciło mi się w głowie. Teraz nie wiem czy zwalać na chorobę czy na ciążę ? :D :D

Ja mam tak codziennie budze się cała mokra :D tylko w głowie mi się nie kręci i nie mdli ale te poty to z ciąży :D


Fundament krzywy,poziomu nie ma. Wysokości pomieszczeń są o 15cm niższe niż miały być,mało tego przed wylewkami w każdym pomieszczeniu była inna wysokość, różnice 12cm.Między salonem,a kuchnia 8cm różnicy w poziomie podlogi- dobrze ze fachowych od wylewek się spisali potem.Dach do rozbiórki....skończyło się zerwaniem umowy na budowę, zatrudnieniem sprawdzonej ale drogiej firmy-dach mam taki ze nawałnica go nie ruszyła . Firma musiała oddać kasę za dach i za styropian do wyrównania podłóg. Szkoda gadać nawet jak schody zrobili- w drzwiach od łazienki! Trzeba było kluc,cudowac. .do tej pory tam ładu nie doszliśmy. U mnie brakuje tylko pieca i kaloryferow i możemy mieszkać,i na tym stoimy. Nie mamy skąd pożyczyć 15.000zl. Bank nie da bo nie mamy umowy o pracę.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom

O kurka zabiłabym ich chyba ! To się nadenerwowaliście , współczuję .
 
reklama
Dziewczyny ja już po USG dzisiejszym ;) zarodek prawidłowej wielkości , serduszko bije jak dzwon generalnie z dzieckiem wszytko jak najbardziej w porządku , problem jest z kosmówką bo jest niejednorodna i dostałam całkowity zakaz dzwigania , sprzątania i jakiegokolwiek wysiłku fizycznego , jak najwięcej leżeć mam bo inaczej ta kosmówka może się odkleić a wtedy nie donoszę więc od jutra koniec , będe leżeć i się oszczędzać jak kwoka;) trochę mi to komplikuje życie bo ze względu na działąlność gospodarczą jaką prowadzę nie będę mogła nic robić pewnie będę musiała zawiesić firmę bo zatrudnianie ludzi nie wchodzi w grę bo nie wydygam finansowo ale trudno czego się nie robi dla dobra dziecka ;) dostałam też receptę na zwiększoną Luteinę ( do tej pory miałam dwie dawki dziennie po 50 a teraz od dzisiaj 2 dawki po 100 . Przesunął mi się też termin porodu na 27 stycznia , moja gin twierdzi że coś musiałam pochrzanić z datą ostatniej miesiączki , co jest bardzo możliwe bo ostatnio moje cykle były bardzo nieregularne więc mogłam pochrzanić , tak więc jestem w 7 tygodniu ciąży. Ze względu na tą kosmówkę kolejne USG mam za 2 tyg


Apropo braku objawów ciążowych bo część z was się martwiłą ich brakiem dzisiaj moja gienkolog mnie uspokoiła mówi że nie ma co się martwić a trzeba się cieszyć że ich nie ma :D wg niej wiele kobiet nie ma żadnych objawów więc nie ma powodu do niepokoju


aaa i zapomniałabym - przytyłam przez 2 tyg aż 1,5 kg . Wiem bo ostatnio na wizycie ważono mnie , i teraz na tej też . Nie przeżeram się , jem normalnie jak przed ciążą tak się zastanawiam czy to może być od tej luteiny ? Czy któraś z Was stosowała ją w poprzedniej ciąży i też tyła od poczatku ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry