reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Rozmaryn u mnie na wizycie tez ciaza o tydzien mlodsza ale to prostu standard , trzecia ciaza i trzeci raz o tydzien mlodsza.
Ja tez juz po pierwszej wizycie, w zasadzie wiele nie bylo widac, ale tez chcialam tylko potwierdzic ciaze, co lekarz uczynil [emoji7] [emoji7] [emoji7]
nastepna wizyta dopiero 06.07 bo moj gin idzie na urlop [emoji58] no ale wtedy powinno juz byc konkretnie widac Dzidzie i serduszko, nawet przy tym moim tygodniowym opoznieniu, wiec chyba jakos dotrwam do tego lipca.Poki co mam poranne i popoludniowe mdlosci ale choc piersi juz nie bola.
Zmykam do pracy, dobrze,ze dzis juz piatek [emoji1] milego dnia

2nn3yx8dg37nn3lj.png
 
reklama
Magdziocha Oszczędzaj się ile możesz :) koleżanka w tamtym roku urodziła córkę, też ten sam problem z kosmowka był plus miesniaki 3 wielkie. Do pracy chodziła -sklep odziezowy- tylko siedziała,jakoś w 6mcu odeszła dopiero. Będzie dobrze:) Ja po luteinie nie tylam zresztą ja po niczym nie tyje.Ale teraz przez ostatnie tygodnie zdążyłam spaść 2kg i już je nabrałam od nowa i teraz już tylko nabieram;)

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oszczędzajcie się ile wlezie. Ja wczoraj podniosłam córkę kilka razy do jakiejś tam zabawki na placu zabaw a potem w nocy bolały mnie więzadła [emoji53]

A z tym szybkim tyciem to może od zbierającej się wody? Ja od kilku dni jestem dość opuchnięta. Obrączki z palca bym nie zdjęła.

Nie śpię od 5. Jakiś idiota chciał przejść na skróty przez nasze podwórko i wykopał nam dziurę w bramie. Już jakiś czas temu było to samo. Mąż zabił deską i teraz wywalili razem z dechą... Potem nie mogłam już zasnąć [emoji53]

Napisane na Redmi Note 2 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Airfix poprzednim razem mąż zgłosił na policję i nawet te typki nagrały się na miejski monitoring ale co z tego jak nikogo nie rozpoznali... Teraz już nie ma sensu. Przeraża mnie ludzka bezczelność [emoji53]

Dziewczyny czy któraś z Was zmaga się z alergią?
Ja mam okropne uczulenie na pyłki. Do wczoraj brałam tabletki z loratadyną, spray do nosa ze sterydem i krople do oczu na swędzenie. Na wszystkich ulotkach jest napisane, że nie można stosować w ciąży, chyba że korzyści ze stosowania przewyższają zagrożenia dla płodu.
Wczoraj wieczorem już nie wzięłam tych leków i od rana mam coraz gorszy katar [emoji53] Do lekarza załapię się pewnie za 2 tyg a do tego czasu chyba zdechnę. Chociaż i tak raczej nie pozwoli mi nic brać.
Brałyście może w poprzedniej ciąży chociaż takie tabletki na alergię? Co na to lekarz?

Ja w pierwszą ciążę zaszłam we wrześniu i wtedy już nie było problemu z odstawieniem leków. A potem wiosną miałam to szczęście, że alergia o mnie zapomniała aż do czasu gdy przestałam karmić piersią (córka miała 13 miesięcy).

Napisane na Redmi Note 2 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martyyyyna ja :( ale mam skórna. Ogólnie miałam alergie jako dziecko, przeszlo mi jak miałam 13 lat a od jakiegoś miesiąc znowu. Znajoma psycholog mówi ze to dlatego ze przejmuje i bardzo biorę do siebie stan malej (ona ma azs i alergie, ogólnie mega zaostrzone juz raz na oddziale półtora tyg lezalam z nią). Ja na razie odstawilam leki które bralam doustnie, biorę czesc z maści Malej ale tylko te przeznaczone dla niemowląt które maja nawilzac, natluszczac i lagodzic świąd. Tych mocniejszych jej tez nie tykam.
Bede u alergologa pod koniec czerwca to się dopytam
AL jak masz wziewne, to inhalacje. Tu można na pewno jakies nawet nie leki tylko jakies sole czy cos i pomoże na katar.
 
Marzycielkaaa, gratuluje udanej wizyty super że u malucha wszystko w porządku.

Magdziocha oszczędzaj się, leż odpoczywaj i na pewno wszystko będzie dobrze i koniecznie jak możesz idz na L4.

Ja siedzę jak na szpilkach już nie mogę się doczekać swojej wizyty a idę w poniedziałek. Co do dźwigania to mam absolutny zakaz od lekarza ale na szczęście moja córeczka ma już 5 lat i wszędzie sama sobie radzi najwyżej pomogę jej trzymając za rączkę.

Jak się dzisiaj czujecie?
U mnie w sumie bez zmian piersi bolą nie mam żadnych mdłości, śpię na stojąco I ZABIJAM WZROKIEM :)
 
Martus001 moja córka też ma azs na podłożu alergicznym. Cała nasza trójka ma alergie. Następna dzidzia pewnie też.
Inhalacje, woda morska ani inne naturalne specyfiki nigdy mi nie pomagają. Niestety jak mnie dopadnie katar to leje mi się przez tydzień. W moim przypadku najlepiej właśnie zapobiegać.

Napisane na Redmi Note 2 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie dźwiganie na porządku dziennym niestety :/ Nie widzę możliwości ograniczenia tego, mąż jakoś narazie nie widzi powodu żeby pomagać mi bardziej niż dotychczas, a ja sama czuję się na tyle normalnie że zwyczajnie zapominam że nie powinnam nosić Hani.

Też siedzę jak na szpilkach i nie mogę się doczekać wizyty we wtorek :D :D

Idę dzisiaj do fryzjera, mam się farbować i zastanawiam się co z tego wyjdzie. Tylko raz w życiu farbowałam się u fryzjera, na samym początku poprzedniej ciąży, i zamiast jasny brąz, wyszły mi czarne xD Chyba przez hormony. Fryzjerka była nieźle skołowana, ja jeszcze bardziej ;) Dzisiaj chyba powiem że kolor może wyjść inny, zobaczymy. :D
 
Do góry