reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

ayran - super i witamy witamy - u to bedziesz miala w miare mala roznice wiekowa hihi, zazdroszcze bezobjawowosci bo mnie dziecko strasznie meczy hehe mam nadzieje ze bedzie kropek łaskawy i mi da zyc ;). straszne mam mdlosci.

Kruczyca - pewnie lepiej narazie siedziec cicho i fasolke najpierw podejrzec :). Ja zamierzam sie pytac o duphaston w razie co zeby mi przepisal bo w poprzedniej ciazy mialam krwawienia i bralam tylko sama sobie zalatwialam bo oni sie takimi rzeczami "nie przejmuja " w takim stopniu jak u nas, w sensie nic nie daja - usg mi poprzednio zrobili i tyle i wez sie tu martw... to wole miec juz na stanie duphaston w razie co.

tabelka wizyt u lekarza - zostawilam miejsce bo pamietam ze ktos jest jeszcze przedemna tez :) tylko nie wiem kto :D
 

Załączniki

  • wizyty u lek. tab.jpg
    wizyty u lek. tab.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 99
reklama
My wczoraj cały dzień na plaży i wróciliśmy padnieci jak muchy , a ja wróciłam opalona - uwaga- z jednej strony tylko hahhahah ! , całe szczęście tylko na nogach tak wyszło . Uff.


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Mieszkasz nad morzem czy wypoczywacie na wakacjach ? ;)

Miciur-ka za godzinę lecę na bete. Jakiegoś stresa mam dobrze ze dziś lekarz

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom

trzymam kciuki ! :-) daj znać jak już będziesz po ! :)
 
Różnica wieku chyba będzie ok, zobaczymy :D Jeszcze i na mnie pewnie przyjdzie czas z tymi objawami ;) Poprzednio miałam straszny wstręt do zapachu jedzenia, dość mnie to wymęczylo ;) Ciekawa jak to jest być w ciąży i mieć jednocześnie dziecko do ogarnięcia, słabo sobie to narazie wyobrażam :D

W którym tygodniu macie wizyty ? Nie wiem czy się juz umawiać czy jeszcze czekać.
A co do rodziny to chyba mi nie wystarczy silnej woli żeby nic nie mówić ;) Chciałabym wytrzymać chociaż do kolejnej bety :D
 
Cześć :) Dołączę do Was, bo w kupie raźniej ;) Dziś zrobiłam test, ale to była tylko formalność ;) To moja druga ciąża, z pierwszej mamy sliczną trzylatkę ;) I serio, każda ciąża jest inna... W pierwszej przed zrobieniem testu miałam nieziemską zgagę i ślinotok. NIgdy w życiu nie miałam zgagi i tylko w ciąży ją miałam, więc już podejrzewałam. A w tej ciąży, dokładnie znam dzień implantacji - tego dnia miałam uderzeznie gorąca, nudności, rozwolnienie, a cycki wyskoczyły mi wręcz ze stanika i tak bolały i bolą nadal jakbym miała zastój pokarmu prawie. A pod wieczór miałam plamienie (tydzień przed okresem), które trwało 3 dni. Termin wyskakuje mi jakoż 8 lutego :) To dopiero 4 tydzień ;)

Z tymi cyckami to padłam :D:D:D gratulacje ! Witaj w lutówkach ;)
 
Różnica wieku chyba będzie ok, zobaczymy :D Jeszcze i na mnie pewnie przyjdzie czas z tymi objawami ;) Poprzednio miałam straszny wstręt do zapachu jedzenia, dość mnie to wymęczylo ;) Ciekawa jak to jest być w ciąży i mieć jednocześnie dziecko do ogarnięcia, słabo sobie to narazie wyobrażam :D

W którym tygodniu macie wizyty ? Nie wiem czy się juz umawiać czy jeszcze czekać.
A co do rodziny to chyba mi nie wystarczy silnej woli żeby nic nie mówić ;) Chciałabym wytrzymać chociaż do kolejnej bety :D
Ayran ja dziś lecę ;) 4t5d według om. Mimo że pewnie tylko pęcherzyk to wolę pójść wcześniej i chociaż to zobaczyć i uwierzyć w koncu że jest tak jak powinno :)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ayran ja dziś lecę ;) 4t5d według om. Mimo że pewnie tylko pęcherzyk to wolę pójść wcześniej i chociaż to zobaczyć i uwierzyć w koncu że jest tak jak powinno :)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom


O, to wcześnie idziesz :) Ale mowisz że wcześniej poroniłaś, tak? To faktycznie moze lepiej szybko iść i lekarz zapisze coś wspomagającego. Ja chyba się umówę na za 2 tygodnie :)
 
O, to wcześnie idziesz :) Ale mowisz że wcześniej poroniłaś, tak? To faktycznie moze lepiej szybko iść i lekarz zapisze coś wspomagającego. Ja chyba się umówę na za 2 tygodnie :)
Tak głównie z tego powodu ide by mieć czyste sumienie i większy spokoj. Będę czuła się bezpieczniej :)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magdziocha- mieszkam i można powiedzieć ze niedaleko nam do plaży - a chciałam młodego wymeczyc , wakacje dopiero w sierpniu

Ayran- z tym jedzeniem to mam tak teraz - strasznie się męcze,hah no napewno 1 ciąża najlepsza dlatego mówię do Mamus które czekają na 1 dziecko - Odpoczywajcie ile wlezie bo to drugi raz się już nie zdarzy haha, u mnie będzie różnica prawie 3,5 roku bez 1 miesiąca , i też panikę sieje jak to będzie z 2 .boje się zazdrości i innych rzeczy.

Ja mam.wizyte 13 czerwca , to będzie gdzieś koło 7-8 tydzień , myślę że spokojnie kolo 7 tyg można iść i juz się coś zobaczy :).




Jeny- wszystko mi śmierdzi jeszcze nie jadłam nic oprócz owoca, masakra , cały czas mdłości - i metal w buzi haha. Dziecko się znęca,

Kurde korci mnie żeby powiedzieć ale nie mowie jeszcze swoim

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry