reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Hej dziewczyny chciała bym do was dołączyć wczoraj zrobiłam test i wyszedł pozytywny okropnie się ucieszyłam i dzisiaj poleciałam do ginekologa i oczywiście jeszcze nic nie było widać ale to dopiero dwa dni po spodziewanej miesiączce ale pobiegłam do lekarza ponieważ w styczniu tego roku poroniłam w 9 tc. okropnie to przeżyłam bo mam już piękną i zdrową 4 latkę. Lekarka zrobiła mi USG ale nic jeszcze nie było widać jedynie malutka kropka przepisałam mi duphaston. Wieże w to że teraz będzie dobrze a jeśli chodzi o objawy to na razie tylko senność i nic więcej...

GRATKI ! ;) i Witaj u Nas , dużo tu nas po poronieniach trzba być dobrej myśli :)
 
reklama
U mnie nic nie widać... Endo 16 mm za to widać torbiel na prawym jajniku 3,5x2,5cm wizyta za 2 tyg

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom

I co z tą torbielą będziesz brac hormony żeby się wchłonęła czy czeka Cie laparoskopia w trakcie ciąży ?
Ja jestem po laparoskopii w marcu tamtego roku mi torbiel wycinali ale u mnie to już była ta torbiel wielkości pomarańczy i w dodatku doszło do skrętu więc u mnie to była już operacja w trybie pilnym :)
 
Peri-mnie non stop kłuje z lewej strony... Nie wiem czy to normalne

Mnie też zaczeło dzisiaj kłuć z lewej :D:D:D


Czy któraś z Was zaczęła miewać nocne poty ? ja w nocy ubudziłam się tak zlana potem do tego stopnia że trzeba było nie tylko piżamę ale i kołdre zmieniać tak to było mokre


W ogóle dzisiaj chodziłam taka " rozmemłana " nic mi się nie chciało , normalne codzienne czynności urastały do rangi wyczynów ekstremalnych
 
Witam nowe przyszłe mamy :) Mnie wczoraj bolał bardzo mocno brzuch a wieczorem dwukrotnie dostałam plamień :/ Dziś od rana ok, widocznie się przemęczyłam. Plus taki, że mąż posprzątał kuchnię ;) Kolejna różnica między pierwszą ciążą a tą... wtedy nie miałam żadnych takich niepokojących objawów.
 
Magdziocha narazie nic nie robimy. Mówił że powinno się wchlonac w trakcie ciazy a jak nie to później będziemy nad nią myśleć

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też zaczeło dzisiaj kłuć z lewej :D:D:D


Czy któraś z Was zaczęła miewać nocne poty ? ja w nocy ubudziłam się tak zlana potem do tego stopnia że trzeba było nie tylko piżamę ale i kołdre zmieniać tak to było mokre


W ogóle dzisiaj chodziłam taka " rozmemłana " nic mi się nie chciało , normalne codzienne czynności urastały do rangi wyczynów ekstremalnych


Ja sie bardzo od kilku dni poce w nocy.
 
reklama
Do góry