reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Cześć Wam,

Drusia, powodzenia na usg, ja dzisiaj to samo, zaraz wskakuję pod prysznic.
.jagódka no niestety takie są uroki naszej służby zdrowia ale to chyba nikogo już nie dziwi. możemy sobie narzekać i tyle.
Anna - zazdroszczę :)

co do tłoku na porodówkach to w lipcu '14 była jakaś masakra w Warszawie. Wiele osób planujących dziecko wybiera właśnie ciepłe miesiące ze względów praktycznych. W lipcu rzeczywiście było mi dobrze z noworodkiem, nie martwiłam się, że marznie itp. No i spacery to sama przyjemność. Ale w lutym też będzie fajnie :)
Co do koszul do karmienia - patrzcie na skład, oczywiście musi być 100% bawełna, żeby była praktyczna a gramatura najlepiej 180g. Ale chyba rzadko piszą o tym w aukcjach. Ja mam po pierwszym razie ale wtedy kupowałam allesy i esotiq bodajże i nic się z nimi nie stało.
Wczoraj zajrzałam do Pepco i kupiłam sobie taką piżamę a mojemu Anteczkowi taką jak ma ten mały gamoń na sobie.
Ja już jestem u rodziców i się "klimatyzuję". Mam teraz trochę odpoczynku bo rodzice nic mi nie pozwalają robić i ciągle tylko: usiądź, odpocznij, połóż się, odgrzej sobie zupkę, pamiętaj o śniadaniu... nie jestem przyzwyczajona do takich luksusów :D

upload_2016-12-6_10-15-37.png
 

Załączniki

  • upload_2016-12-6_10-15-37.png
    upload_2016-12-6_10-15-37.png
    417,8 KB · Wyświetleń: 352
reklama
Dzięki Dziewczyny, bo już bym nastawiła to pranie w tym tygodniu, ale mam tylko 1 ręczniczek z kapturkiem i się zastanawiam czy dokupić jeszcze, w Ikeii są fajne-duże i dobrze chłoną (ponoć). Macie takowe ręczniczki?
Muszę do końca grudnia zamknąć temat wyprawki bo od tygodnia czuję, że mam coraz mniej siły, że się turlam jak bombka świąteczna :)
Mam ręczniczek z kapturkiem z ikei i nie mam mu nic do zarzucenia :D

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagódka cierpliwości to tylko nasza służba zdrowia :)

Drusia &&& za wizytę

Klauduska na kiedy masz termin? Bo u Ciebie mniejszy remont niż u nas, a nam to zajęło 2 miesiące i jeszcze zostały ostatnie szlify. Tylko my ze stanu deweloperskiego robiliśmy. Nie wiem jak jest u Cb ale u nas rzadko idzie meble od reki dostać. W sieciowkach po 3-6 tyg czekania. U stolarzy czasem i 2 miesiące trzeba czekać.

Ja chodzę od wczoraj jakaś poirytowana, wszystko mnie denerwuje.
Mieliśmy się dziś przenosić,ale.... jeszcze coś tam zostało do zrobienia. Jutro mam jechać po drobiazgi do łazienki i takie tam duperle. No I mam nadzieje na weekend być u siebie. Nosz ile można czekać :dry:
 
Po prawie 5 godzinach dostałam łóżko na patologii. Dali mi sterydy na rozwoj pluc, pobrali krew, mocz na posiew. Mój gin u mnie był. Szyjka ma 28mm, zamknięta. Wiktor waży 1230g i ma piękne usta:) Dostanę adalat na wyciszenie skurczy. Leżę na 5os sali, mam wypasione łóżko. Co dziwne w łazience jest mydło i papier!:o znam położne, które sa dziś na dyżurze:), więc przynajmniej sobie pogadalysmy życzliwie:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Elenna my dostajemy mieszkanie juz jakby gotowe. Chce tylko pomalowac salon i sypialnie bo troche za dużo białego będzie. Co do mebli to najgorsza będzie kuchnia bo tutaj chce komplet mebli ale takich gotowych. Do tego lodowka, pralka, naroznik do salonu i łóżko małżeńskie :) Mysle, ze tu u nas w Poznaniu nie bedzie tak zle i gdzies cos znajde...

Sent from my ALE-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Klauduska na meble naprawde długo się czeka (chyba, że Ikea albo Jysk) - Łódź to nie jest mała mieścinka, a na większość mebli (ze sklepów meblowych) czekaliśmy 4-8tyg. Na meble do Małego zamówione w necie czekam 6 tyg, na łóżko nasze 5 tyg. Warto już się tematem zainteresować jak chcecie się szybko wprowadzić.

Jagodka prawie jak na wczasach ;)
 
Dzieki Dziewczyny za kciuki!
Wszystko dobrze, wszystkie narzady prawidlowo sie rozwijaja, serduszko ok, przeplywy tez. Malutka wazy 1429 gram. Dzis mamy 30t 5d. Na poczatku obrocila sie kregoslupem do nas i zaslonila raczkami buzke, ale pozniej powoli zaczela wspolpracowac i na chwilke nam sie pokazala. Udalo sie zrobic pare zdjec i nagrac filmik. Najlepszy mikolajkowy prezent :-)

A odnosnie tematow remontowych i przeprowadzkowych to u nas prace remontowe trwaja od początku listopada. Ekipa twierdzi ze jeszcze z dwa trzy tygodnie i bedzie gotowe wiec po nowym roku bedziemy myslec o umeblowaniu i sprzetach, o ile jeszcze jakas kasa nam na to zostanie bo jak dotad to skarbonka bez dna, poszlo juz mnóstwo pieniedzy a ciagle czegos jeszcze brakuje. Chcielibysmy pokoj malej zrobic, kuchnie i jakies lozko dla nas chociaz zeby mozna bylo zamieszkac a reszte bedziemy sobie stopniowo kupowac jak cos odlozymy. Tez nie wiem czy uda nam sie wyrobic do porodu...

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Mikołajkowo :) Musiałam dzisiaj złożyć życzenia mojemu maluchowi w brzuchu, w końcu jego imieniny to w podziękowaniu dostałam kopniaka w pęcherz :) My z mężem standardowo jak co roku wybieramy się wieczorem do naszej ulubionej pizzeri. Już nie mogę się doczekać jak za rok będziemy mogli już kupić prezenty dla naszego synka :)

Co do szpitala to ja najbardziej się boję tego, że będzie tak jak w tamtym roku, że zamkną oddział dla odwiedzających ze względu na epidemię grypy.. Wiadomo, że fajnie bo nikt mi się nie wałęsa ale nie wyobrażam sobie żeby męża przy mnie nie było..
 
reklama
Do góry