reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Grabcia trzymam za was kciuki.
A ja zamówiłam sobie rajstopy ciążowe, grube 200 den, bo mam ale takie cienkie i jest mi w nich zimno :(
Co do butelek to chcę zamówić dr Browna antykolkową. Słyszałam o niej dużo dobrych opinii a brat też jej używał przy swoim synku i się sprawdziła
 
reklama
A co do przestoju w lutym na porodówce - nie łudźcie się, co kogoś poznaje w ciąży, to termin na luty:/ Bratowa chodzi na SR i same lutówki w grupie i wszystkie chcą rodzić u mnie w szpitalu. Będzie sajgon. Dobrze, że mój gin zawsze mnie wciśnie w razie awarii.
Butelkę mam jedną aventu z kompletu z laktatorem, jedną tomee tipee (tą antykolkową z rurką) Adam z butelki nie pił wcale nigdy nic, więc nie nastawiam się i nie kupuję niczego.
 
Jagódka to chyba w wielu miastach tak jest z tymi miejscami w szpitalach ze ich brak poprostu.

U nas bez zmian leżymy grzecznie w szpitalu i oby jak najdłużej :)

Grabcia co u Was ? Czekamy na wieści ...

No mi ostatnio mąż przywiózł walizkę spakowana do porodu bo w końcu trzeba było to w razie W ogarnąć.
Trzymajcie się w dwupaku jak najdłużej.

A u nas znaleźli przyczynę wykryli chorobę czekam na wyniki wysłane dalej. Jeżeli będą źle za 2 tyg cesarka A jak będzie ok to do domku Ale leżeć już do końca i taka dieta ze masakra

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
&&& oby wyniki były dobre i puścili Was do domu.
Grabcia-musi być dobrze i będzie dobrze, mam nadzieję że jesteś pod dobrą opieką i wiedzą co robią :)
Densik-Ty też musisz dać radę !!!
.jagódka-kiepsko to wszystko wyszło, oby się poukładało tak jak Ty chcesz i żeby wszystko było ok.!!!
A jak Ci przyjdą koszule do karmienia z Allegro-to daj znać, bo ja wciąż takowych nie posiadam, nic mi się nie podoba albo jest jakieś beznadziejne, więc jak te Twoje będę fajne to podeslij linka bo też widziałam na Allegro.
Ostatnie parę dni spędziłam na czytaniu opinii o laktatorach, butelkach i jestem w ciemnej dupci bo każdy ma inną opinią, że niby super zaraz ktoś pisze że beznadziejny..
Przecież nie będę kupować ręcznego bo się zamęcze.
Laseczki, macie już taki sprzęt?
koszul na allegro mogę polecić te. Materiał przewiewny, a aplikacja też jest materiałowa i naszywana. Link do: Koszula Koszulka nocna ciążowa do karmienia S.
Laktator elektryczny mam z TT Link do: Tommee Tippee Laktator Elektroniczny - Ceny i opinie - Ceneo.pl. Szukałam czegoś niedrogiego i musze powiedzieć, że się sprawdza. Miałam jeszcze taki ręczny za 20 zł do torby na awaryjne sytuacje :)
Butelki miałam Nuk First Choice z silikonowym smoczkiem. Teraz chyba wezmę do laktatora z TT, ale one są okropne do mycia przez swój "anatomiczny kształt "
 
.jagodka właśnie szpital, w którym chcę rodzic ma super opinie i mnóstwo kobiet chce tam rodzic. No ale zobaczymy, musze wybrać jakąś alternatywę w razie W.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się mikolajkowo :-)
Wczoraj caly dzien wieczor noc meczylam sie ze straszna zgaga az skonczylo sie na wymiotach o drugiej w nocy..nawet moje sprawdzone sposoby nie zadzialaly. Az strach cos jesc teraz.
O 10 mam usg prenatalne i jak zawsze stres przed wizyta jest.

Milego dnia Wam zycze!

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja obudziłam dzieciaki przed wyjsciem. Tylko papier fruwal jak się dorwali:D Wiktor tak się wierci, że aż zgagi dostałam, ledwo siedzę, a on mnie maltretuje od środka. Tempo zawrotne, od godziny tu siedzę, bransoletka już dawno na ręce a lekarza na izbie brak.. i tak czekamy jak sieroty wszystkie
@Drusia kciuki!
 
reklama
Drusia kciuki!
Grabcia, dobrze że choc wiedzą co jest grane i jak dalej dzialac
Klauduska to nie fajnie, że klucze dopiero w lutym... My od niedzieli na swoim, i choć remont w pni, może jakieś 10% za nami i wszystko leży w workach/pudłach, to nie zamieniłabym tego na żaden luksus [emoji6]
U nas za oknem całkiem sporo śniegu, dzieci miło zaskoczyły się jak wstaly [emoji3]
A propos porodów, to u nas (tfu tfu) porodówki nie bywają przepełnione, ale zobaczymy

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Do góry