reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Dziewczyny ja najchetniej to bym juz wszystko pozamawiala. Problem w tym, ze nie wiadomo czy na pewno dostaniemy klucze do mieszkania w lutym... Wszystko jest wielka loteria. Pod koniec grudnia bedzie wiadome co z przetargiem na remont i wtedy bede wiedziala czy moge juz planowac i urządzac ;l

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niedawno wrocilam ze spotkania dla przyszlych rodzicow, sporo ciekawych rzeczy sie dowiedzialam, zobaczylam itp...
Najgorsze jest to ze od miesiaca mowilam mezowi ze nas zapisalam i nawet rano... A wieczorem powiedzial ze bezsensu jechac ... Wkurzylam sie ale pojechalam sama i co.... Ok 40 osob i same pary !!! Przez pierwsze 30 min zamiast sluchac to caly czas w glowie mialam ze jestem sama i lzy mi lecialy...
A wiec sale sa jednoosobowe, partner moze spac z nami w pokoju i generalnie nie maja przeciwko zeby nocowalo nawet wiecej osob jesli chcemy ale juz na fotelu :) tak samo przy porodzie moze byc tyle osob ile chcemy a przy cesarskim cieciu maz..
Do szpitala powiedzieli zeby nic nie brac oprocz ubran dla siebie i dziecka na wyjscie.. Z ciekawostek dzidzius bedzie mial opaske ze jesli ktos z nim bedzie przy windzie lub przy oknie to wlaczy sie alarm u pielegniarek i wyjda sprawdzic czy wszystko ok i czy to rodzic jest dzieckiem..
Oprowadzali nas po salach porodowych, sali poporodowej. Przy porodzie naturalnym zostaje sie 2 dni a przy cesarce 4 dni.
No i znowu moje hormony sie odezwaly bo jak nas oprowadzali pokazali przez szybe pokoj pielegniarek i noworodki, wszystkie zawiniete w sliczne pieluszki w stopki :) zaczelam tak plakac ze az wstyd... Jeszcze najblizej okna byl chlopczyk i patrzyl sie na mnie wiec nie moglam sie opanowac.. Ja nie wiem co to bedzie jak ja urodze :)
 
Elie z tego co piszesz poród w komfortowych warunkach ci się szykuje. Ech u nas to jeszcze 100 lat za murzynami i to juz nawet nie wystrój szpitala chodzi, ale ogólnie o podejście do rodzących. Ja swój poród wspominam bardzo źle i nie tylko o ból chodzi, tylko właśnie o traktowanie człowieka. Ale to było 11 lat temu, wiec liczę ze sporo się zmieniło.
Dziś przychodzą mi składać meble [emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Wczoraj byliśmy u położnej maluszek już główka do dołu i w sumie to nawet tak myślałam bo ostatnie dwa dni tak się rozpychał, że myślałam, że chce przez brzuch wyskoczyć [emoji23] a jest raczej z tych leniwych... wczoraj też byłam oddać krew (aż drugi raz przez całe 30 tygodni). Dzisiaj będziemy dzwonić żeby umówić się na to 3 usg i już nie mogę się doczekać aż podglądniemy naszego bąbelka [emoji4]
Ellie123 dobrze, że pojechałas[emoji4] mnie też tak rozczulaja niemowlaczki, a jak oglądam programy o porodach to już wogole rycze jak bóbr [emoji23] Ja będę mieć podobnie z porodem jak u Ciebie [emoji4] z tym, że będę rodzic w pokoju w którym zostaje po porodzie, a razem ze mną maleństwo. W razie cesarki 4 dni i też partner może zostać ze mną dostaje swoje łóżko. Po porodzie sn wychodzi się po paru godzinach no chyba że jest noc to można zostać jeśli się chce do rana i wtedy też mój D dostanie łóżko obok mnie [emoji6] . Tez mam wziąść tylko ciuchy dla mnie i maleństwa( i dla taty [emoji23]). W sali będzie toaleta z prysznicem, tv z internetem, rozkładany fotel i przekąski, napoje dla tatusia [emoji6] pokój taki przypomina raczej zwykły pokój w domu niż sale porodową. Jak wszystko pójdzie dobrze to nawet żadnego lekarza nie zobaczę. Będziemy tylko ja, mój D i położna.
Trzymajcie się cieplutko, a w szczególności Wy szpitalne mamusie [emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ellie, ustaw do pionu tego swojego męża, bo po porodzie będzie jeszcze gorzej.. a warunki jak z filmu, faktycznie, pozazdrościć:)
U mnie jeszcze nie było obchodu. Adalat jest znośny, niewiele mam skutków ubocznych. Nocka urywanie przespana. Ogólnie nienajgorzej

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ellie poniekąd Cie rozumiem, na wszelkie imprezy przedszkolno-szkolne idę sama, bo mój uważa, że to bez sensu [emoji53][emoji34]chociaż wywiadówki u starszego przejął. Ale nie mogę narzekać, bo praktycznie cała przeprowadzka i remont na jego głowie.
A propos porodówek i szpitala się nie wypowiadam bo u nas warunki typowo szpitalne [emoji14] A dziś ogólnie mam kiepski dzień, ryczeć mi się chce, nie mam siły na nic [emoji22]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
reklama
Ewelinka4141 witaj na ostatniej prostej :)

Klauduska meble dopóki nie odbierzecie kluczy mogą w magazynie sklepu poczekać, to nie jest problem dla nich raczej. Warto się chociaż dowiedzieć ile trzeba czekać na to co Wam w oko wpadło.

Jagodka korzystaj z nicniemusienia :)
 
Do góry