reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Ayran- niestety taka klątwa ciężarnych haha ;)

Mnie jakoś dziwnie boli, kłuje mam nadzieje ze wszytsko ok bo mam jakieś schizy.

Tez czujecie się jakbyście połkneły nadmuchany balon ? ;)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja wczoraj byłam u lekarza. Na USG tylko pecherzyk ale tego sie spodziewalam :) musialam isc bo mam male plamienia i mialam problemy w poprzedniej ciazy. Mam brac duphastonni acard. Ten acard mnie troche martwi. Macie z nim jakies doswiadczenia? Pod koniec ciazy mialam PIH tzn nadcisnienie tetnicze i Maja urodzila si w zagrazajacej zamartwicy z hipotrofia. Troche sie stresuje ale jestem dobrej mysli :)
 
Cyferka duphaston na plamienia i podtrzymanie ciazy ale acard... cisnienie i tetno masz w normie? jesli tak to ja bym na razie odpuscila. Lekarze lubia wciskac leki. Ja tez pare razy zaplamilam i pewnie przepisze mi Luteine.

Wczoraj jak troche podzwigalam synka zaczela mi twardniec macica... trzeba bedzie troche przystopowac z dzwiganiem.

Napisane na PSP5457DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ayran- niestety taka klątwa ciężarnych haha ;)

Mnie jakoś dziwnie boli, kłuje mam nadzieje ze wszytsko ok bo mam jakieś schizy.

Tez czujecie się jakbyście połkneły nadmuchany balon ? ;)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie też co jakiś czas coś pobolewa, kłuje, czuję napięcie w brzuchu. Przynajmniej wiem że coś sie dzieje :D Do mojej wizyty jeszcze 5 długich dni.... :p
 
Ja plamiłam przez tydzień, raz mocniej raz slabiej, ale już przeszło. Brzuch tez mnie pobolewa - głównie jak się zdenerwuje i na wieczór. Ja też dźwigam moją córę, nie noszę po domu czy ulicy ale nie będę przecież wołać męża aby wsadził dziecko do wanny czy do auta, albo w ogóle ...
A teraz pytanie z innej beczki :) Co możemy jeść a czego nie. W poprzedniej ciąży jadłam wszystko, z wyjątkiem surowych jajek, ale teraz dowiedziałam się, że nie można jeść mojej ulubionej szynko szwarcwaldzkiej, nic wędzonego i surowego nabiału. I co to jest ten surowy nabiał tzn że nie mogę jeść śmietany, jogurtów, masła?? Patrzę, aby te produkty były z mleka pasteryzowanego, ale masło?? Mam jeść niezdrową margarynę czy surowe masło??
 
Lu-Cyferka Acard kobietki biorą też na podtrzymanie, o tym decyduje lekarz jeśli miałaś problemy położnicze wcześniej. Acard wpływa na lepsze ukrwienie macicy. Ja go brałam teraz (choć nie mogę z uwagi na zaburzenia krzepniecia ale serce mi wysiadlo po leku) przed zajściem w ciążę,dokładnie przed owulacja i po 5latach się udalo. Nie wiem, może to dzięki niemu :) do 12tyg jakoś się go bierze z tego co pamiętam.



Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lu-Cyferka- fajnie ze chociaż pecherzyk zobaczyłas leki dostałaś i juz można spokojnie czekać do wizyty. Ja tez mam objawy które w poprzedniej ciąży mnie ominęły - a teraz dziecko daje czadu ;).

Czarna - tylko się przestraszylam z tymi kłuciami bo aż musiałam usiąść w przydrożnej kawiarni i poczekać - i juz miałam schizy ze jakaś ciąża pozamaciczna i mnie boli - wiesz czubek. .. sobie wymyślam. .., ja tam staram.sie nie dźwigać a w jakim wieku masz synka ?

Ayran- 5 dni szybko zleci , ja aż sobie przestawilam bo juz nie mogę dłużej czekać i idę w ndz zamiast pn. :).

Anade- ja tam Wołam W. I mi pomaga, żeby po prostu się trochę oszczędzić - dla niego to nic a dla mnie zawsze coś tylko ze ja mam problemy z plecami i miałam ogólnie przed ciążą wysoka jestem i to też nie pomaga , a poszłaś z tymi plamieniami do lekarza ? Nie możemy jeść sushi i serów plesniowych po prostu tych surowych rzeczy, myć wszytsko dokładnie , wszystko co nie jest pasteryzowane musisz odrzucić z mlecznych rzeczy.


Airfix - jak tam samopoczucie ?
Kruczyca - jak tam jakieś objawy czy dalej cisza ;)?

Mnie dziecko meczy - bezsenność - tyle to się już dawno w nocy nie kreciłam nie kombinowałam, nie przekrecałam, poduszka mnie denerwowała heh , za ciepło i to i siamto a pic a siku - masakra ! A się obudzilam i mnie mdli plus metaliczny posmak dalej trądzik - no dziecko chyba sobie jaja ze mnie robi[emoji14]heheh :D

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miciur-ka Zazdroszczę po cichu tych wszystkich objawów ;) U mnie jedynie bezsenność i śpię w nocy pod 3 kołdrami i nadal sie trzęsę z zimna. Senna jestem w ciagu dnia przez to rzucanie sie w nocy po łożku. Mdłości mam rano ale takie tyci tyci. Kłuje mnie bardzo cos powyżej jajnika i macicy...oczywiscie fantazja bierze gore....czekam jak na szpilkach na wizytę.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry