reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

a tak na marginesie to nasze Siedlce mają strasznie drogie te badanie Beta HCG , kiedys robiłam na Sokołowskiej to pamiętam że chyba ze 40 zł albo czterdzieści pare dałam masakra
 
reklama
dziewczyny widze ze tu duzo mam sie pyta ktora mama ma dzieci ktora nie to pomyslalam ze dodam do tabelki, a zrobilam taka na szybko i mam nadzieje ze nie bedzie kopnieta :p
(musialam sobie zmienic termin bo wychodzi mi wczesniejszy) a tabelka wg terminu, mozna latwo kogos zmienic dopisac i przepisac wiec :)



...........Nick.............Imię............Wiek..............Skąd.....................T.P.........................Dzieci........
Miciur-ka ............Edyta .......... 28 .......... Irlandia ............ 30.01.17 ........... 1-syn (3 lata)
Magdziocha ........Magda .........27 ......... Siedlce ............ 31.01.17
Kruczyca ...........Gosia ......... 22 ......... Lublin .............. 01.02.17 -
Han.kowa ......... Hania ......... 26 .......... ........... 01.02.17
Peri86 ........... Karolina ...... 29 ......... ............ 01.02.17
Ayran ............. Marta ....... 25 ......... ............ 02.02.17 ........... 1 córka (2 lata)
Sojnabig ........... Ania ...... 24 ......... Legnica ............ 02.02.17
ewelina1238 ....... Ewelina ....... 27 .......... Opole ............ 2-3.02.17
Anetka80 ......... Aneta ....... 36 .......... Siedlce ........... 07.02.17
Aniade ......... Ania ........ 32 ........ .......... 08.02.17
Ewpa ...........09.02.17
Fabimama ....... Beata ........ 28 ......... Irlandia ............... 11.02.17
Anna25 .......... Ania ......... 35 ......... Wielkopolska ......12.02.17
Lu-Cyferka 12.02.17 ........... 1 córka
Martus001 .......... Marta .......... 24 ........... Trójmiasto ......... 15.02.17
Marzycielkaaa.....
Airfix ........... ......... 31 ........ K.Krakowa ......... 1 syn
Asiczekk ............
Suddenly ..........
Rozmaryn ......... Justyna ....... 30 1 (6lat)
Czarna0 .......... .........17.02.17


na dzien dzisiejszy jest nas mamus 21 :)

najblizsza wizyta to jutro - Magdziocha - trzymamy kciuki
pozniej ja ide w niedziele - przesunełam sobie z poniedzialku ;).
moze na testach i brzuszkach sie zrobi tabelke dotyczaca wizyt bo juz tego kto kiedy ma nie ogarniam mam kilka tylko mamus wpisanych :)
 
dziewczyny widze ze tu duzo mam sie pyta ktora mama ma dzieci ktora nie to pomyslalam ze dodam do tabelki, a zrobilam taka na szybko i mam nadzieje ze nie bedzie kopnieta[emoji14]
(musialam sobie zmienic termin bo wychodzi mi wczesniejszy) a tabelka wg terminu, mozna latwo kogos zmienic dopisac i przepisac wiec :)



...........Nick.............Imię............Wiek..............Skąd.....................T.P.........................Dzieci........
Miciur-ka ............Edyta .......... 28 .......... Irlandia ............ 30.01.17 ........... 1-syn (3 lata)
Magdziocha ........Magda .........27 ......... Siedlce ............ 31.01.17
Kruczyca ...........Gosia ......... 22 ......... Lublin .............. 01.02.17 -
Han.kowa ......... Hania ......... 26 .......... ........... 01.02.17
Peri86 ........... Karolina ...... 29 ......... ............ 01.02.17
Ayran ............. Marta ....... 25 ......... ............ 02.02.17 ........... 1 córka (2 lata)
Sojnabig ........... Ania ...... 24 ......... Legnica ............ 02.02.17
ewelina1238 ....... Ewelina ....... 27 .......... Opole ............ 2-3.02.17
Anetka80 ......... Aneta ....... 36 .......... Siedlce ........... 07.02.17
Aniade ......... Ania ........ 32 ........ .......... 08.02.17
Ewpa ...........09.02.17
Fabimama ....... Beata ........ 28 ......... Irlandia ............... 11.02.17
Anna25 .......... Ania ......... 35 ......... Wielkopolska ......12.02.17
Lu-Cyferka 12.02.17 ........... 1 córka
Martus001 .......... Marta .......... 24 ........... Trójmiasto ......... 15.02.17
Marzycielkaaa.....
Airfix ........... ......... 31 ........ K.Krakowa ......... 1 syn
Asiczekk ............
Suddenly ..........
Rozmaryn ......... Justyna ....... 30 1 (6lat)
Czarna0 .......... .........17.02.17


na dzien dzisiejszy jest nas mamus 21 :)

najblizsza wizyta to jutro - Magdziocha - trzymamy kciuki
pozniej ja ide w niedziele - przesunełam sobie z poniedzialku ;).
moze na testach i brzuszkach sie zrobi tabelke dotyczaca wizyt bo juz tego kto kiedy ma nie ogarniam mam kilka tylko mamus wpisanych :)
Ja idę 15 czerwca na wizytę prywatną,będę wtedy 5tc6d,może coś już bedzie widać?
I 17 czerwca wizyta na nfz.
 
a tak na marginesie to nasze Siedlce mają strasznie drogie te badanie Beta HCG , kiedys robiłam na Sokołowskiej to pamiętam że chyba ze 40 zł albo czterdzieści pare dałam masakra
Ja robiłam w ALAB-ie -kosztuje 35zł,ale mam KDR (kartę dużej rodziny)na która jest 15% zniżki,zapłaciłam 29.75.
 
Cholera jasna się przesunęło wszytsko - sory dziewczyny ale dziś nie mam na to cierpliwości bo albo coś rozniose albo zacznę ryczec hehe :p,

Wiec next time ,

Anetka - może być trochę wcześnie ja idę w niedziele teraz to u mnie 7 tydz. Ewentualnie sam pecherzyk zobaczysz , na serduszko za wcześnie. A czemu na prywatną wiz nie chcesz iść po tej z nfz ? Żeby już coś zobaczyć


Dziewczyny takie szybkie pytanie na usg 3 d -żeby było coś widac to około którego tyg. Ja juz nie pamiętam jak to z małym było chyba byłam w 23 a teraz w pl będę wcześniej to będzie 19-20 tydz nie za wcześnie ?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zasypiam na stojąco... Dziś w pracy było masakryczne, spałam po kątach. Jutro mam wizytę i mam nadzieję już coś zobaczyć
 
Cholera jasna się przesunęło wszytsko - sory dziewczyny ale dziś nie mam na to cierpliwości bo albo coś rozniose albo zacznę ryczec hehe :p,

Wiec next time ,

Anetka - może być trochę wcześnie ja idę w niedziele teraz to u mnie 7 tydz. Ewentualnie sam pecherzyk zobaczysz , na serduszko za wcześnie. A czemu na prywatną wiz nie chcesz iść po tej z nfz ? Żeby już coś zobaczyć


Dziewczyny takie szybkie pytanie na usg 3 d -żeby było coś widac to około którego tyg. Ja juz nie pamiętam jak to z małym było chyba byłam w 23 a teraz w pl będę wcześniej to będzie 19-20 tydz nie za wcześnie ?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Prywatnie idę na usg,a na NFZ na wizytę i po skierowanie na badania,na usg na NFZ trzeba mieć skierowanie od lekarza.
A 3D to najlepiej w 20 tc
 
reklama
Miciurka niestety z wozka juz nie korzystamy a na rowerku moj maly jeszcze nie umie jezdzic.

piszecie, ze chce sie Wam spac. Mi tak samo, codziennie wstaje 5.30 i caly dzien ziewam. Kawe odstawilam. W pracy mnie wypytuja kolezanki, czy jestem w ciazy, ja zaprzeczam. Nie chce jeszcze tego ujawniac, dopoki nie potwierdze u lekarza. na wizyte ide w poniedzialek i bede prosic o zwolnienie. A Wy pracujecie?

Napisane na PSP5457DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry