reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja biore Mama DHA ale tez slyszalam, ze po witaminach rodza sie duze dzieci zwlaszcza po tych co ja lykam.. nie mam pojecia gdzie lezy prawda :) Moja mama naciska zebym poprosila gina o wapno dla ciezarnych żeby zęby sie nie posypaly.. ona miala po kazdej ciazy mega ubytki a ma kolezanke lekarke i tak mi tu gadaja...sama nie wiem co o tym myslec? Ja dzis wizytuje o 20. To juz 20 tc wiec licze na polowkowe.. Trzymajcie kciuki. Zawsze chodze na wizyty z radoscia i strachem jednoczesnie.
 
reklama
Airfix ile masz tych leukocytów? Jeśli dużo to powinnaś zrobić posiew moczu.
Mi się dziś troszkę nudziło;)
14433211_1196262067082143_440235844836665146_n.jpg
 
Airfix ile masz tych leukocytów? Jeśli dużo to powinnaś zrobić posiew moczu.
Mi się dziś troszkę nudziło;)
14433211_1196262067082143_440235844836665146_n.jpg
Śliczna :)
Turluturlu trzymam kciuki, moja koleżanka jest mega panikara w ciąży i ona brała oczywiście witaminy przed po i w trakcie, ma 3 dzieci i żadne z nich nie osiagnelo 3 kg wiec mi się jakoś nie chce wierzyć ze od witamin dzieciaki są takie duze. Ja myślę że moje są po moim mezu, co prawda on się urodzil 3500 ale jest teraz bardzo duzy.
 
Ja witaminy biorę zawsze od drugiego trymestru, bo w pierwszym wzmagały mi mdłości. Moje dzieci też nie przekraczały 3kg;) Największe znaczenie mają uwarunkowania genetyczne.
Turluturlu, kciuki!
 
.jagodka Leukocytów przy normie 0-5, mam 30. Liczne bakterie i liczne nablonki płaskie. Czyli wypisz wymaluj zapalenie pęcherza. Gdyby nie to ze mam ciąże wysokiego ryzyka i że ten brzuch cały czas boli od początku to pewnie bym czekała 2tyg. No i sikanie po 10razy w nocy,jestem zmęczona już tym,nawet 5min nie mogę moczu trzymać bo boli potem.

Wszystkozajete Żurawiny się boję, wpływa na procesy krzepliwosci więc mi jest zakazana . Myślałam nad Wit C co by zakwasic pęcherz ale znów ph moczu niskie więc też nie tędy droga.

Spróbuję jutro dostać się do rodzinnego,u ginka szkoda mi 200zl za receptę, a za 2tyg polowkowe więc kolejne pieniądze by były,a dopiero w poniedziałek 200zl zapłaciłam za badania krwi. Strasznie droga ta ciąża się zrobila:)
 
Airfix, to powinnaś zrobić posiew, bo nie wiadomo - równie dobrze, próbka może być zanieczyszczona.
A w ciemno można urofuraginum, albo neofuraginę, w ciąży wolno je brać. Oprócz tego urosept, jeśli nie chcesz żurawiu.
 
Airfix, to powinnaś zrobić posiew, bo nie wiadomo - równie dobrze, próbka może być zanieczyszczona.
A w ciemno można urofuraginum, albo neofuraginę, w ciąży wolno je brać. Oprócz tego urosept, jeśli nie chcesz żurawiu.
Próbka wydaje mi się ze była ok, przywiązuje wagę do tego i uważam. W niedzielę miałam plamienie, na bank nie z pochwy..obstawialam ze to z cewki bo zdarza mi się to. Więc zapalenie pęcherza to na bank będzie. Zrobię posiew tyle ze u nas min 7-14dni się czeka :/ kiedyś dziecku robiłam to ze szpitala zdarzył wyjść dopiero wynik przyszedł. Zobaczę co zalatwie u rodzinnego bo mojej lekarki jutro nie ma rodzinnej.
 
reklama
Do góry