reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
dziewczyny teraz do 20 tc bardzo miałam maly brzuszek od tygodnia zuwazylam ze codzien to jest większy oczywiście bardzo się ciesze i ze dziecko zdrowo rosnie tylko zaczely mi wychodzić zylaki i już strasznie dużo rozstepow oczywiście smaruje brzuch nogi ale boje się tego co będzie dalej
 
U mnie to samo z nogami ... Brzuch wyglada ok, ale nogi ... Spuchniete , pojawily sie zylki a w jednym miejscu to prawie siniak... No i na udach rozstepy :(
 
Zdrowka dla chorowitkow!

fuga5 - mi tez si ewydaje,ze teraz w zabujczym tempie rosnie i brzuch i waga tez jakos szybciej.. teraz juz trudno zamaskowac, jakbym chciala (ale raczej nie chce, hihi).
Wczoraj kupilam sobie 3 ladne bluzki "mama" w h&m bo wygladam ladnie i kobieco a nie jakies wielkie t-shirty, taniutkie byly. Zwlaszcza, ze sie jeszcze naciagna wraz z brzuchem a potem wygodne do karmienia, wiec zakup na dluzszy czas. Pewnie bede na zmiane w nich chodzic do konca ciazy :)

Ja mam ogromne problemy ze wstaniem rano, plecy sztywne i bola jak fix..cos mi sie wydaje,ze nic mi nie przechodzi i coraz wyrazniej widze wizje, ze zostane na L4 do koca ciazy :/

Co gotujecie dzis?
 
Lekarzom koniecznie o tych zylakach mówcie.
Jak tam chorowitki? U mnie bez zmian, głowa mniej boli, ale katar jaki był, taki jest.
Idę się ogarnąć i jadę do laboratorium.
Monsku, nie Ty jedna, ja też już wiem od miesiąca,że nie ma mowy o powrocie nawet na chwilę.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zdrowka dla chorowitkow!

fuga5 - mi tez si ewydaje,ze teraz w zabujczym tempie rosnie i brzuch i waga tez jakos szybciej.. teraz juz trudno zamaskowac, jakbym chciala (ale raczej nie chce, hihi).
Wczoraj kupilam sobie 3 ladne bluzki "mama" w h&m bo wygladam ladnie i kobieco a nie jakies wielkie t-shirty, taniutkie byly. Zwlaszcza, ze sie jeszcze naciagna wraz z brzuchem a potem wygodne do karmienia, wiec zakup na dluzszy czas. Pewnie bede na zmiane w nich chodzic do konca ciazy :)

Ja mam ogromne problemy ze wstaniem rano, plecy sztywne i bola jak fix..cos mi sie wydaje,ze nic mi nie przechodzi i coraz wyrazniej widze wizje, ze zostane na L4 do koca ciazy :/

Co gotujecie dzis?
A ty co gotujesz? Ja może jakieś jednogarnkowe szaleństwo warzywa z kurczakiem plus ryż...
Ja zakupiłam sukienke w hm, nie w dziale ciazowym ale jest tak zrobiona ze w ciąży dość długo można nosic.

Fuga szczerze mówiąc w ogóle się tym nie przejmuje. Po pierwsze skóra na brzuchu i tak mi wisi po poprzednich dzieciach, rozstępy tez mam, smarowanie nie pomoglo; po drugie mężowi to w ogóle nie przeszkadza; po trzecie nie umiem się takimi rzeczami przejmować bo wygląd nie jest aż taki wazny. Jasne dbam o siebie na ile moge, maluje się itp ale z powodu tego na co nie mam wpływu nie zamartwiam sie.

Najważniejsze że będzie dzidzius i juz się nie mogę doczekać aż przytule i nakarmie :D
 
Dzień dobry Dziewczyny!
Tak piszecie o brzuszkach, ja 18 tydzień a brzunio malutki...wiadomo wieczorem większy-już bym chciała mieć troszkę większy ;) Ja się borykam z pajączkami i żyłkami od dawna, ale w ciąży się to spotęgowało niestety. Smaruję olejkiem migdałowym. Też mi puchną nogi-myślę, że to wina upałów Dziewczyny, ja np w kolejce stoję 10 minut i już "baleroniki"..
Dziś pierwszy raz o 3:30 taaaaki głód poczułam i myślałam, że nie wiem co będzie jak nie zjem, wsunęłam szybciutko serek i siup pod kołderkę ;)
Dziewczyny, życzę Wam zdrówka, nie chorujcie, zostawcie siły na simę, trzymajcie się :)
PS. Ja dzisiaj wątróbkę wymyśliłam
 
dziewczyny teraz do 20 tc bardzo miałam maly brzuszek od tygodnia zuwazylam ze codzien to jest większy oczywiście bardzo się ciesze i ze dziecko zdrowo rosnie tylko zaczely mi wychodzić zylaki i już strasznie dużo rozstepow oczywiście smaruje brzuch nogi ale boje się tego co będzie dalej
Tak jak pisze Jagódka zgłaszającego na wizytach żylaki, znajomej taki wyrzuciło pod kolanem ze ok miesiąca musiała zastrzyki brać.

Rozstępy mam po pierwszej ciąży. Zła byłam jak nie wiem bo gdybym miała planowane cc i urodziła 3 tyg wcześniej to mialabym tylko kilka, a tak normalnie czułam jak mi się skóra rozchodzi...
Teraz jest ok. Z 5 razy w tygodniu smaruje się oliwka, brzuch rośnie. Zaczęłam z mniejszą waga startowa i urodze wcześniej,więc może to co miało się rozejść juz się rozeszło.
Ja na obiad patentu nie mam :/ Może młodej zrobię rybę z ziemniakami (wiec sumie mogłabym jej zrobić ziemniaki tylko bo pewnie ryby ani warzyw nie tknie :) )
 
reklama
Ja mam mega katar którego nie idzie ogarnąć...i od tego boli głowa:-( zwolnilam sie dzisiaj zeby to wylezec no ale nie wiem co z tego wyjdzie :-(
 
Do góry