reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

a ty jagodka w szkole pracujesz?
Nie. Jestem logistykiem w firmie handlującej (i produkującej) chemią odlewniczą. Mega stresujące zajęcie, bo mam pod sobą główny magazyn z chemią, nadzoruję wszystkie wejścia i wyjścia, dokumentację, spedycje itp. Ciągła presja czasu, pilnowanie kosztów, nieustanny kontakt z klientem - nie zawsze miłym i normalnym. Bieganie po hali produkcyjnej, biurowcu i magazynach niezależnie od pogody. Nie na moje nerwy to, szkoda by mi było dziecka, że matka wiecznie w nerwach. Poza tym ta moja szyjka jak już za krótka, to lekarz dał mi szlaban. Oprócz tego pozazawodowo zajmuję się fotografią.
Krew oddałam, właśnie jem śniadanie, niedługo odstawię Klaudię do szkoły i biorę się za oklejanie listew.
Na obiad naleśniki dla mnie i dzieci, mąż ma jeszcze spaghetti.
 
reklama
kasia.zosia - ja chyba tez jednopatelniowe:warzywa+tofu+makaron, moje dziecko je wszystko wiec nie z tym problem,a z moja glowa,zeby wymyslic cos..

sorry za bledy ortograficzne!! wlasnie zauwazzylam w poprzednim poscie, o zgrozo!

misia - zdrowka

jagodka - dobrze, ze teraz odpoczniesz. Ja na L4 podganiam studiowanie do przodu, bo po lutym to juz nic nie zrobie,
 
Ja to się zastanawiam czemu mój chciał mi wcisnąć zwolnienie tak bardzo przy ostatniej wizycie. Ja mówiłam nie, potem poszłam do toalety i mój został z lekarzem to jego też pytał o zwolnienie dla mnie... Może o czymś mi nie mówi? ;-)
 
Po cichu liczyłam ze jak dziś będę na wizycie to mi zrobi od razu polowkowe. I zrobila. Mówi ze niby wszystko ok ale dostałam skierowanie do lepszego specjalisty w szpitalu na kontrolę serca z podejrzeniem kardiomiopatii. Dalej nie widziała dokładnie narzadow plciowych, wiec wciąż nic nie potwierdzone. Przestanę się stresowac pewnie dopiero po tym usg. Tylko ciekawe kiedy mnie przyjma. A no i w poczekalni dziś półtorej godziny. Masakra!
 
1474024128-hynidb.jpeg
A o to mój syn :) mój wstydzioch :) dostaliśmy masę zdjęć i 3 filmy na pendrive :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia.Zosia pewnie wszystko jest ok tylko lekarz chce mieć pewność.

Ellie a 4 d to nie jest film z obrazem 3d?

Ledwo moja ściągnęłam dziś z palcu zabaw ponad 2 h a tej mało. Oczywiście obiad robie na szybko dopiero bo po powrocie zsiakała mi się w zabawki.... pół wanny gratów do mycia. Obłęd.
 
reklama
Kasia.Zosia pewnie wszystko jest ok tylko lekarz chce mieć pewność.

Ellie a 4 d to nie jest film z obrazem 3d?

Ledwo moja ściągnęłam dziś z palcu zabaw ponad 2 h a tej mało. Oczywiście obiad robie na szybko dopiero bo po powrocie zsiakała mi się w zabawki.... pół wanny gratów do mycia. Obłęd.
teraz popatrzylam na film i tam mam wlasnie napisane 4d ;)
 
Do góry