reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Gratuluje kolejnego synka :) ale beda dziewczyny mialy duzy wybor haha
U nas usg prenatalne robis tylko w szpitalu, ale chyba dlatego ze lepszy sprzet maja przynajmniej lepszy niz u mojej lekarki... Dzisiaj do mnie dzwonili ze szpitala i w nastepny piatek beda ogladac serduszko synka bo u mojego meza w rodzinie bylo duzo zawalow i lekarz kazal dodatkowo zbadac ...
A u nas zawsze w gabinetach ale jak nie u swojego lekarza to się dostaje skierowanie do specjalisty i się nie placi. No i tez lekarz zawsze mówi kiedy i każe przyjść na wizytę w podanym terminie
 
A u nas zawsze w gabinetach ale jak nie u swojego lekarza to się dostaje skierowanie do specjalisty i się nie placi. No i tez lekarz zawsze mówi kiedy i każe przyjść na wizytę w podanym terminie

Mi robi mój lekarz ale w innym gabinecie gdzie jest lepszy sprzęt i duży tv na którym z mężem oglądamy co się dzieje podczas usg ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia-a możesz: paracetamol, czosnek, napary z lipy, sok z aceroli, *spam* syrop, euphorbium na katar i ewentualnie sinupret, jeśli siądą zatoki. I to chyba wszystko bez recepty.
Ja czuję się ciut lepiej, głowa już tak nie boli, ale czuję, że nos mam zatkany.
Zrobiłyśmy z Klaudia zaproszenia na jej urodziny, mąż z teściem wynieśli część mebli z pokoju Klaudii, jutro trochę pooklejam taśmą. No i rano jadę na morfologię i mocz do analizy oddać, pewnie wyjdą słabe wyniki przez tą infekcję, ale zrobi muszę na poniedziałek.
 
to tak jak u mnie:) mój lekarz dodatkowo do porodu przychodzi i zajmuje się opieką poporodową w szpitalu
O to super :) moja lekarka nie pracuje w szpitalu.
Misia ja w ciąży na kaszel i katar biorę tylko syrop prospan dla dzieci i wodę morska do nosa, sterimar moja ulubiona.
Jagódka kiedy twoja córka się urodzila? Bo mój syn tez ma urodziny za tydzień 24.09
 
reklama
Moj syn tez.miał zaparcia nawykowe ale na szczęście może z pół roku i przeszło jakoś po 2r.z. Jak dziwnie to nie zabrzmi wyleczylismy go miłością :) Przytulalam.go i stałam z nim jak juz musiał zrobić i po.któryms razie po prostu zrozumiał ze tak lepiej bo juz nie boli.
Wow! Super, że się tak udało. Na tamta nic nie działa. Jak juz nie może wytrzymać to potrafi zrobić pod siebie...

Zdrówka dla chirowitków! W ciąży to się ciężko na nogi postawić.
 
Do góry