reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ufff.. Jeszcze mąż zwinie dywan i przestawi biurko i można folię rozkładać, wszystkie listwy okleiłam. Odebrałam też wyniki morfo: hemoglobina trochę podskoczyła, leukocyty niestety też, ale spodziewałam się przy przeziębieniu, że będą wyższe. W moczu trochę leukocytów i erytrocytów wpw i bardzo liczne pasma śluzu (ech..mogłam siknąć do kubka z tamponem, bo pewnie próbka zanieczyszczona). Poza tym chyba ok.
Właśnie piję kawusię i jem pączka, zasłużyłam w pełni tą robotą na górze, nawet abażury zdjęłam:) Chcę już poniedziałek, żeby było po malowaniu i siup na wizytę;)
 
reklama
Kasia.Zosia pewnie wszystko jest ok tylko lekarz chce mieć pewność.

Ellie a 4 d to nie jest film z obrazem 3d?

Ledwo moja ściągnęłam dziś z palcu zabaw ponad 2 h a tej mało. Oczywiście obiad robie na szybko dopiero bo po powrocie zsiakała mi się w zabawki.... pół wanny gratów do mycia. Obłęd.
Elenna dacie rade! Najważniejsze to do niczego dziecka nie zmuszac. Na pewno niedługo będzie gotowa :)
Tez tak mysle, że będzie ok ale stres jest. Córka szwagra ma poważna wadę serce wiec dodatkowo się człowiek stresuje. A umowie się dopiero w poniedziałek bo dziś juz mają rejestracje zamknieta.
Ja tez mialam dziś 4d choć myślałam że nie będzie :) lekarka stwierdziła że do zosi podobna dzidzia :)
 
Mój lekarz do tej pory pamięta jak wyglądała Klaudia po porodzie i mówi zawsze, że nigdy w całej karierze nie widział dziecka z większymi oczami. Aż wołał swojego kolegę "Patrz jakie ładne E.T. mi się urodziło":D Mi kurna... jakby co najmniej sam urodził:p
 
Kasia.zosia bedzie ok, ja mam tez za tydzien badanie serduszka malenstwa i w sumie lepiej zeby teraz dokladnie sprawdzili wszystko...
Sojnabig - nawet mi nie mow !!! Jak ja Ci zazdroszcze ja sie cieszylam ze tylko 4 kg w 4 miesiace a oststni miesiac 5 kg :( czyli wyszlo 9 a dopiero polowa ciazy i dopiero powinnam zaczac przybierac na wadze :(
 
Kasia.zosia bedzie ok, ja mam tez za tydzien badanie serduszka malenstwa i w sumie lepiej zeby teraz dokladnie sprawdzili wszystko...
Sojnabig - nawet mi nie mow !!! Jak ja Ci zazdroszcze ja sie cieszylam ze tylko 4 kg w 4 miesiace a oststni miesiac 5 kg :( czyli wyszlo 9 a dopiero polowa ciazy i dopiero powinnam zaczac przybierac na wadze :(

Powiem Ci,że patrząc na to ile ja jem to ja się dziwię że nie mam plus 10 już... Ale lekarz mi mówi że to dobrze ze nie tyje tak bo to dziecko ma przybierać na wadze a nie ja :D a bałam się że coś jest nie tak..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bym tez tak chciala i tez czytalam ze teraz to nie powinno sie za duzo przytyc ale nie wiem jak to sie stalo :) cale zycie na diecie a w ciazy sobie pozwalam na wszystko i ... :(
 
reklama
Kasia.zosia trzymam kciuki za poniedziałek i oczywiście czekamy na wieści

Ja do tej pory przytyłam ok 1 kg :) i w szoku jestem, bo w poprzedniej ciąży tyłam w zastraszającym tempie, a wcale mniej teraz nie jem
 
Do góry