reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Jagódka u mnie w lidlu (mieszkam w Holandii) od dzisiaj były ubranka dla maluszków. Nawet coś tam kupiłam jeszcze nie wiem co i jak bo wszystko popakowane w takie pudełeczka. Ja też ciągle się zastanawiam co dla maleństwa kupić niby jeszcze tyle czasu, ale co do czego to ten czas szybko leci. A muszę wszystko kupić od A do Z. Póki co to mam parę ubranek na krzyż. Ale chociaż wózek i mebelki wybrane czekają w sklepie na właściwy moment [emoji6]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurcze Dziewczyny, tak czytam o tych Waszych badaniach i sama nie wiem.. Ja płacę zawsze 150 złotych (w Warszawie) za wizytę z usg, z oceną szyjki macicy, dostaję po usg zdjęcia, Pan Doktor wszystko tłumaczy, teoretycznie wizyta 20 minut, a praktycznie jestem trochę dlużej. Teraz w środę mam wizytę i będzie równo połowa ciąży. I jak to jest - doktor sam powie "To już połowa ciąży zrobimy badanie połówkowe". Bo to chyba nie mój interes że mam tego pilnować? Lekarz jest w porządku. I tak sobie myślę, że może trzeba będzie dopłacać czy coś?
kasia.zosia-świecące gumiaki? sama bym chciała takie ;)
Zazdroszczę tym u których dzisiaj chłodno, u nas znowu "lampa" za oknem :)
 
Wszystkim zainfekowanym lutóweczkom życzę aby złe infekcje zarówno górne jak i dolne ;) szybko minęły i wróciło zdrówko i dobre samopoczucie :) . Dzisiaj znowu pogoda nie rozpieszcza słońce nie daje za wygraną od samego rana masakra.

Sojnabig super wieści :) My za tydzień mamy połówkowe tylko u mnie robi mi lekarz prowadzący na normalnej wizycie i w normalnej cenie :) tyle tylko że normalne a nie 3D ale mi wystarczy :)
 
Densik ja też nie będę mieć 3d :)

Wiecie co, jak dalej tak pójdzie to bez talerzy zostane. Ostatnio zosia rozbiła 2 a ja dziś kolejny. A mamy ledwo 4-osobowy zestaw plus kilka zdobycznych różnych talerzy. Niezdarnosc i roztargnienie.

U mnie dziś łosoś z sosikiem pieprzowym plus brokuły z migdałami i ziemniaki. Tak żeby było szybko i łatwo :)
 
Ja tez nie bede miec 3d, w sumie w zadnej ciazy nie mialam

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
reklama
Sojnabig gratulacje ;) a swoja droga mi tez podala wage dziecka ale jak oni to sprawdzaja ? :)
Wanienke ocenilam po wygladzie, ale prawdopodobnie macie racje a zreszta dla dzieci to trzeba zobaczyc na zywo bo ze zdjecia to czesto wyglada inaczej.. W sumie tutaj wanienki nie sa drogie wiec moge zaszalec ;)
A co do zdjecia usg to czytalam ze 3d jest niezdrowe i nawet u nas w stanie zabronione ale jak bylismy w szpitalu i maz sie spytal to nam zrobila dwie fotki wiec chtba by nie narazala dziecka...
 
Do góry