reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Jagódka życzę zdrowia :)
Monsku dobrze ze wszystko ok; ja miał tak samo z psami w dziecinstwie a najgorsze ze te co za mną goniły to były mojego wujka psy... ale mimo to uwielbiam te, których się nie boje, czyli u mojego taty, a on ma zawsze psy ze schroniska i wszystkie super lagodne. Ostatni to się strasznie obcych ludzi boi, ale za to wygląda groźnie :) ale oczywiście na spacer na smyczy a biega sobie w zamkniętym ogrodku.
Turluturlu ja kupuje właśnie stojak tym razem bo mi już kręgosłup nieco szwnkuje. Najważniejsze żeby bylo na czym położyć wanienke żeby była na dobrej wysokosci, nie musi być stojak.
Umówiłam się na jutro rano do lekarki, niech leczy. Z terapii seks em to mój by się bardzo ucieszył ale mu lepiej nie będę nic mówić bo mi nie da spokoju :D
 
reklama
sojnabig - czekamy czekamy :)

a moze ktos jeszcze idzie na usg dzisiaj? :)

Ja dzis mam "milion" spraw na miescie, na szczescie pochmurno dzis i sie ciesze, bo w samochodzie nie mam klimy a ja zdycham jak sie nagrzeje, bo samochod na podworku w pelnym sloncu.
 
Femka kup magne b6 i bierz 3x2 dopóki nie zelżeją twardnienia. Ale jak długo będą się utrzymywać to skonsultuj z ginem.

Sojnabig straszne zdzierstwo! Płace 180 zł za genetyczne i połówkowe u jednego z najlepszych speców od usg w regionie, babki do niego walą nawet spoza województwa. Daj znać co słychać w środku :)
 
image.jpeg
Ja znalazlam fajna wanienke ale produkcja hiszpanska i nie moge juz znalezc ceny..
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    64,5 KB · Wyświetleń: 219
Strasznie mała się wydaje ta wanienka. Ja polecam trochę większe, bo dzieci szybko rosną. Mam najzwyklejszą przetrwała dwójkę dzieci, trzecie też przetrwa.
Sojna no dużo kurcze i tak, ale w sumie za 3D u nas też 200zł to minimum.
Łeb mi pęka nadal, puls mam 100, bo aż ciśnienie zmierzyłam, nie wiem jak ja za kółko wsiądę. W ogóle chyba dziś będzie obiad z garmażerki, albo gotowiec jakiś, bo ja nie mam siły nad garami stać. Wezmę chyba apap, bo nie wytrzymam, a może mi przejdzie a tyle, że się lepiej poczuję przed wyjściem do szkoły. Kurczę strasznie u nas wczoraj wiało i chyba mi głowę przewiało (mam wrażliwe zatoki i stąd ten ból)
 
reklama
Do góry