reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Sojna współczuję, oby szybko się zagoiło, u mnie była podobna sytuacja jak jeszcze mieszkałam u rodziców, pies (kundel) sąsiadów bez kagańca luzem, mój (amstaff) na smyczy, w kagańcu. Ja nie zasłaniałam psa, ale mój pies został dość dotkliwie pogryziony, nie dość, że się pokłóciłam z sąsiadką, to zadzwoniłam na straż miejską, tydzień przed Wielkanocą im mandat wlepili. Reakcja była błyskawiczna, potem nie widziałam go już bez smyczy , a pies taki głupi, że na wszystkie inne się rzucał. Mój by muchy nie krzywdził taka była z niego ciapa.
Byłam na spacerze z przyjaciółką, zmęczyłam się trochę, pogoda nadal jest nie do życia na słońcu. Czekam na stolarza z projektem i chyba do końca dnia będę się byczyć.
Ellena, mój to w ogóle nie jest chętny na nocnik.. Kilka razy dziennie da się wysadzić, zazwyczaj z marnym skutkiem.. Nie naciskam na niego, jeszcze widocznie to nie jest jego pora.
 
reklama
Moj był na smyczy a tamten luzem :/ labrador... No i ten sąsiada rzucił się na mojego psa a ja go zaslonilam więc ugryzl mnie :/



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak prawdziwa bohaterka! :)
Ja od dziecka boje się obcych/cudzych psow, tak że podziwiam, że tak stanęłas w obronie swojego psiaczka.

U mnie dziś luksus po prostu, byłam w odwiedzinach i na śniadaniu i obiedzie i tylko sobie pół dnia siedziałam. Nawet Zosie mi ktoś zabrał na spacer :) niestety od wczoraj boli mnie zoladek, jak nie przejdzie dziś to jutro do lekarza chyba ze się pogorszy to na ip :(
 
kasia.zosia-mnie tak bolał potwornie żołądek na początku ciąży, aż nie mogłam chodzić tak mnie kłuło i wzdymało. Lekarz powiedział, że to normalne, ale nie pamiętam czym to wyjaśnił.
Jeżeli Ci to dokucza to jedź na IP, mam nadzieję że Ci przejdzie bo wiem jakie to jest nieprzyjemne.
 
Kurcze zajrzalam z ciekawosci a tu 10 stron do przeczytania a nie mialam zadnego powiadomienia ze sa nowe wiadomosci :(
Ja dzisiaj ograniczam sie do zelkow bo wczoraj na wizycie okazalo sie ze przytylam ponad 5 kg w miesiac....
Zaraz sie biore za czytanie :)
 
kasia.zosia-mnie tak bolał potwornie żołądek na początku ciąży, aż nie mogłam chodzić tak mnie kłuło i wzdymało. Lekarz powiedział, że to normalne, ale nie pamiętam czym to wyjaśnił.
Jeżeli Ci to dokucza to jedź na IP, mam nadzieję że Ci przejdzie bo wiem jakie to jest nieprzyjemne.
U mnie to nie jest bardzo mocny bol, można go zniesc, wydaje mi sie bardziej jakby zoladek sie scisnal, jak przy lekkim zatruciu moze, i w ogóle bol sie nie zmniejsza tylko drugi dzień jest taki sam. Niestety jednocześnie z bolem od wczoraj dzidziuś się mało co rusza dlatego myślałam o lekarzu
 
Dziewczyny co z ta herbata z pokrzywy? Wszedzie jest napisane zeby pic w ciazy a na herbatach jest napisane ze nie jest wskazana dla koiet w ciazy i karmiacych?
Konsultowalyscie to z lekarzami? Albo moze to musi byc jakas specjalna herbata ? Ja dopiero mam wizyte za miesiac ..
 
Dziewczyny co z ta herbata z pokrzywy? Wszedzie jest napisane zeby pic w ciazy a na herbatach jest napisane ze nie jest wskazana dla koiet w ciazy i karmiacych?
Konsultowalyscie to z lekarzami? Albo moze to musi byc jakas specjalna herbata ? Ja dopiero mam wizyte za miesiac ..
No tak jest na herbacie napisane, ale tez na wielu innych lekach, po prostu nie ma wystarczających badan, które mogą im pozwolić napisać ze są w 100% bezpieczne i to raczej ze względów prawnych. Ja pije codziennie i nic się nie dzieje zlego.
 
sojnabig bidulko oby jak najszybciej ta noga się wygoiła. Kto to widział, żeby agresywny pies latał luzem. Ludzie to nie mają za dość wyobraźni [emoji53] Ja mam labradora ma rok i nie zawsze przychylnie patrzy na obcych, ale natychmiast jest upominany i na smyczy jak wiem, że w pobliżu mogą być ludzie....

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kto.mi powie mogę pić herbate z lipy????

Bardzo lubie pracę w przedszkolu i muszę wytrzymać do końca miesiąca ale coś mnie bierze włącznie z ogólnym rozbiciem, katarem i bólem gardła a faszerowac się lekami przecież nie można :-(
Na trening też nie pójdę bo jest o 20.30 ale jakoś źle się czuję...:-/
 
reklama
Misia-A, można tą herbatkę pić. W internecie piszą, że wręcz jest zalecana w ciąży na przeziębienie.
Ja pracuję w szkole i Cie doskonale rozumiem.
 
Do góry