reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Dziewczyny, które chcę kupić coś fajnego - jutro w lidlu jest akcja biobawełna dla niemowląt. Bardzo ładne sweterki, bodziaki i pajacyki w neutralnych kolorach. Ubranka dla dzieci z lidla polecam z czystym sumieniem, bodziaki kopertowe mam jeszcze z czasów Klaudii i są w świetnym stanie po parze moich łobuzów.
Tez uważam ze ciuchy dla dzieci z lidla są całkiem dobrej jakości :)
 
reklama
Mi sie gorzej jezdzi samochodem, ale ja mam chyba krotkie rece i nogi :) bo jak chce troche rozlozyc fotel to ledwo siegam kierownicy a jak chce odsunac to nie siegam do gazu i hamulca.... Wiec musze siedziec przy kierownicy i nikt po mnie nie wsiadzie bo sie nie miesci ...no i chyba jestem bardziej rozkojarzona i ciagle glaszcze sie po brzuchu :) jakas mania...
Dla noworodka kupujecie body kopertowe czy zakladane przez glowke ? Czy nie patrzycie na to? Ja myslalam o kopertowych bo podobno latwiej sie zaklada ale maly wybor strasznie...
Wczoraj mi przyszla kurtka ciazowa ale ma za dlugie rekawy :)
 
Mi sie gorzej jezdzi samochodem, ale ja mam chyba krotkie rece i nogi :) bo jak chce troche rozlozyc fotel to ledwo siegam kierownicy a jak chce odsunac to nie siegam do gazu i hamulca.... Wiec musze siedziec przy kierownicy i nikt po mnie nie wsiadzie bo sie nie miesci ...no i chyba jestem bardziej rozkojarzona i ciagle glaszcze sie po brzuchu :) jakas mania...
Dla noworodka kupujecie body kopertowe czy zakladane przez glowke ? Czy nie patrzycie na to? Ja myslalam o kopertowych bo podobno latwiej sie zaklada ale maly wybor strasznie...
Wczoraj mi przyszla kurtka ciazowa ale ma za dlugie rekawy :)
Ja uwielbiam kopertowe ale byłam kiedyś na treningu z córką i inne mamy przebieraly dzieci i narzekały jakie to beznadziejne są kopertowe bo tyle odpinania, dopiero potem zauważyły ze moja miała kopertowe :D dla noworodka są fajne bo faktycznie lepiej się zakłada, dużo dzieci nie lubi przeciągania przez glowke, a noworodek sie nie wierci dużo to można spokojnie zapinac. Przy większym dziecku nie zdążysz zapiąć a ono już się obraca, ucieka. W hmie mają dość fajne takie podatawowe, biale, blekitne, rozowe, bezowe. Ty mieszkasz w USA? Ja miała stamtąd od rodziny body gerbera, super bawelna, mieciutka a przy tym wytrzymala.
 
Wszystkozajete, .jagódka, kasia.zosia - nie nie chodzi o wielkość brzucha.
Ellie123 wspomniała o rozkojarzeniu za kierownicą, do tego mroczki przed oczami, zawroty głowy, zmniejszona uwaga to powoduje że czuję się niepewnie za kierownicą do tego stopnia, że aż strach wsiadać, ale to takie moje odczucia, jak tylko lepiej się poczuję to mam nadzieje, że wróce za kółko. zazdroszcze wam po prostu, że tego wszystkiego nie macie
Mam prawko od 2011 i codziennie używałam samochodu, a teraz czuje się w nim jak na pierwszej jeździe w szkole jazdy, to jest bardzo niekomfortowe

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja uwielbiam kopertowe ale byłam kiedyś na treningu z córką i inne mamy przebieraly dzieci i narzekały jakie to beznadziejne są kopertowe bo tyle odpinania, dopiero potem zauważyły ze moja miała kopertowe :D dla noworodka są fajne bo faktycznie lepiej się zakłada, dużo dzieci nie lubi przeciągania przez glowke, a noworodek sie nie wierci dużo to można spokojnie zapinac. Przy większym dziecku nie zdążysz zapiąć a ono już się obraca, ucieka. W hmie mają dość fajne takie podatawowe, biale, blekitne, rozowe, bezowe. Ty mieszkasz w USA? Ja miała stamtąd od rodziny body gerbera, super bawelna, mieciutka a przy tym wytrzymala.

Tak, mam kilka gerbera bo znajomych ale takie zakladane przez glowke. W internecie widzialam w h&m i nad nimi wie zastanawiam bo cenowo tez sa w przystepne...
Przejrzalam tez gazetke lidla i tak bylo duzo kopertowym wiec moze rodzina mi wysle bo juz zamowilam paczke z kosmetykami i lekami :)
 
Tak, mam kilka gerbera bo znajomych ale takie zakladane przez glowke. W internecie widzialam w h&m i nad nimi wie zastanawiam bo cenowo tez sa w przystepne...
Przejrzalam tez gazetke lidla i tak bylo duzo kopertowym wiec moze rodzina mi wysle bo juz zamowilam paczke z kosmetykami i lekami :)
Gerbera tez mam przez glowke, nie wiem nawet czy robią kopertowe. Ale one mają elastyczną bawełnę i fajnie się przez glowke przeklada :)
 
Ja lubie ubranka carter's i cenowo tez sa super i ralph lauren dla dzieci. Z Gerbera mam tez kocyk do karmienia taki smieszny bo w szpitalu byly jako gratisy :) i od lekarza cala paczke dostalam.. A tak sie zastanawiam czy wy kupujecie butelki przed porodem? Planuje karmic piersia ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu i nie wiem czy prze dporodem powinnam kupic butelki smoczki i mleko?
 
Zdjęcie z dziś 18 tc. Ją na początku ciąży też nie mogłam prowadzić bo mi się często słabo robiło i to byłoby mało bezpieczne.
 

Załączniki

  • IMG_20160826_192739.jpg
    IMG_20160826_192739.jpg
    284 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Denerwujace sa te mdlosci/mulenie.. mialam z 3 tyg spokoj a teraz znow..jeju

rozmaryn - juz nikt sie nie pomyli, ze jestes w ciazy :)

Ja nie pamietam jakie body bylo, kurde podziwiam was, ze pamietacie takie szczegoly. Ja tylko pamietam, ze duzo tego bylo i nadal jest w pudlach.. moze to pamiec a moze rozkojarzenie, bo ciezko mi sie skupic teraz na nauce i wogole
 
Do góry