reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Klauduska od momentu kiedy Ty poczujesz dziecko do momentu, kiedy Twój M je poczuje minie sporo czasu..
Wszystkozajete, idź na chlorowany, kup sobie tampony probiotyczne, załóż i ruszaj;)
Densik kciuki!
Grabcia, gratki! Ja poczułam z lewej, zobaczymy czy się sprawdzi. A w chińskim kalendarzu płci co Wam wychodzi? Bo mi się dwa razy sprawdziło:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi w chinskim dziewczynka :)
 
reklama
Sojnabig brzuszek juz jaki super :) a pazurki przepiękne :) ja mam krótkie bo mam Luteine dowcipną i musiałam obciąć bo się bałam ze się podrapię tam ;) a 5 juz szybko zleci i będziesz podglądać maluszka :)

Hehe no jak siedzę to jest większy niż jak stoję ale kulka już jest konkretna:D ja teraz wykorzystuje że jeszcze mogę mieć długie :D bo niedługo to się skończy :) też obcinalam jak mialam luteine;) no za 5 dni już 19 tydzień więc liczę na płeć :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojna - fajny bębenek!:) Pazury też fajne, też noszę długie, akurat połamałam na przetworach, ale już odrastają, przy noworodku też nosiłam długie i w niczym mi to nie przeszkadzało.
Maryliese - zdecydowanie przesadzasz...
Też jeżdżę autem, ostatnio co drugi dzień po 60-120km:/ Ale ja bardzo lubię jeździć, mam swoje wymarzone autko od kwietnia, a prawko od ponad 8 lat i używane non-stop. Pamiętam, że z Adamem do 37tc jeździłam jako kierowca.
Musiałam herbatę-siekierę strzelić, bo zmierzyłam ciśnienie, a tam 102/60:/ No i dziś kawy nie piłam.
 
Ja nie wiem za bardzo jak brzuch ma przeszkadzać w prowadzeniu auta. Dla mnie to koniecznosc bo syn do przedszkola, wizyty u lekarza, zakupy. Prowadzilam w obu poprzednich ciążach do konca a z moimi ponad dwudziestoma kg był naprawdę ogromny. Chyba ze z jakiegoś innego powodu nie możesz jezdzic.
 
Jak jest monstrualny to może przeszkadzać, moja koleżanka jeździła prawie na leżąco, bo się zwyczajnie za kierownicą nie mieściła:D Jest szczuplutka, a brzuch miała gigantyczny pod koniec.
 
Jak jest monstrualny to może przeszkadzać, moja koleżanka jeździła prawie na leżąco, bo się zwyczajnie za kierownicą nie mieściła:D Jest szczuplutka, a brzuch miała gigantyczny pod koniec.
Hehe no :) mialam na myśli raczej jak brzuch ciazowy musi być powodem całkowitej rezygnacji z prowadzenia bo przecież widziałam niejednego zawodowego kierowcę z brzuchem większym niż moj w 9m ciazy :D ale jak ktoś nie lubi i nie musi to rozumiem
 
U mnie z kalendarzy wychodzi córcia, ruchy dziecka z prawej czyli też cora, wyglądam trochę gorzej niż z synkiem w ciąży i ciągle mi wywala krostki na buzi,smaki slodko-ostre,broń Boże od slonego i kwaśnego, do slonego mam awersje okropna. Skóra i włosy suche z synkiem nie było tego. Tętno 158-160 czyli też dziewczynka niby. Jeden lekarz ze na 90% dziewczynka, a mój ze chłopak :) zobaczymy może za nie dlugo:) Wczoraj byłam w Pepco zobaczyć czy są kaftaniki i bluzeczki z dlugim rekawem takie słodkie które 20 lipca widziałam i oczom nie wierzylam- zero ,zero długich rękawów typu bluzeczki,body,kaftaniki ale za to swetry i kurtki na dzidzi... Szczęka mi opadła.

Sojnabig Tez mam taki brzuchol hahah A chcialam we wrzesniu jeszcze go ukryc...
 
reklama
Dziewczyny, które chcę kupić coś fajnego - jutro w lidlu jest akcja biobawełna dla niemowląt. Bardzo ładne sweterki, bodziaki i pajacyki w neutralnych kolorach. Ubranka dla dzieci z lidla polecam z czystym sumieniem, bodziaki kopertowe mam jeszcze z czasów Klaudii i są w świetnym stanie po parze moich łobuzów.
 
Do góry