reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Grabcia123 ale zazdroszczę! Mój K od paru dni leży całe wieczory przy brzuchu w ciszy i czeka na pierwsze ruchy :D

Ellie123 gratuluję zapału! Ja mam lenia na sport, oprócz spacerów do sklepu nic nie robię ;c

Densik trzymam kciuki i czekam na szczegółową relację!

Dzisiaj rano obudziło mnie sapanie mojego K, który biegał po mieszkaniu. Patrzę a on lata z moim lakierem do włosów i psika gdzie popadnie. Wiecie co robił? Zabijał muszki owocówki.. Nie wiem czy się śmiać czy płakać.. Wszystko jest uklejone lakierem :D
 
reklama
Zastanawiam się czy się ruszyć na basen.. Jedyny z ozonowaną wodą mam jakieś 30-40 min drogi, więc w sumie więcej w aucie czasu bym spędziła niż w wodzie..
 
Klauduska od momentu kiedy Ty poczujesz dziecko do momentu, kiedy Twój M je poczuje minie sporo czasu..
Wszystkozajete, idź na chlorowany, kup sobie tampony probiotyczne, załóż i ruszaj;)
Densik kciuki!
Grabcia, gratki! Ja poczułam z lewej, zobaczymy czy się sprawdzi. A w chińskim kalendarzu płci co Wam wychodzi? Bo mi się dwa razy sprawdziło:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
.jagodka nie powiem mu tego. Tak slodko wyglada jak gada do brzucha i prosi o jakiegos kopa [emoji3] Mi wychodzi dziewczynka. Zastanawiam sie jak jest z ta szybkością bicia serduszka. Bo ostatnio lekarz mowil, ze jest w normie ale dość wysokie. A podobno dziewczynkom szybciej bije [emoji4] Jeszcze tylko i az jakos 12dni i się okaże.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi z chińskiego wyszedł chłopak, a zachcianki mam na wszystko co kwaśne i ostrzejsze. Ostatnio pierwszy raz jadłam dziwna rzecz : budyń czekoladowy przegrywałam ogórkiem [emoji15]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie wychodzi dziewczynka z chińskiego, wyglądam gorzej niż w ciąży z Adamem, ale pierwsze przeczucie miałam na chłopca (teraz już sama nie wiem) i jem też inaczej niż z Klaudią z ciąży, no i kopniak był po lewej. Słodkiego w sumie nie jest tak dużo, wczoraj mnie na pączka wzięło i krówki z grześkami od czasu do czasu się wkradają do menu. A tak to kapusta kiszona, barszcz czerwony, ogórki kiszone, zupa ogórkowa;), śledziki lisnera z cebulką, sok pomarańczowy. Odrzuciło mnie natomiast od nabiału (oprócz mleka, które jem z płatkami co jakiś czas), jogurtu nie przełknę; mięso jem, ale bez szału. Najdziwniejszy był w tej ciąży kabanos tuż po bitej śmietanie:D
Sojna bierzesz jakiś magnez? Może bierz profilaktycznie on pomaga na stawianie się macicy. Muszę przetrzepać apteczkę bo też powinnam brać. A i mi czasem macica się stawia jak mam bardzo pełny pęcherz;)
Muszę wstawić pranie, bo pogoda piękna i zaraz wszystko wyschnie i wieczorem jedziemy po córcie, czas skończyć słodką labę, jutro ślub jej wychowawczyni, a niebawem rozpoczęcie roku szkolnego:) Zahaczę też o koleżankę, która ma mojego rogala, bo nie mogę się już w nocy ułożyć i kręgosłup daje popalić
 
Do góry