reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja wczoraj miałam taki ból na dole jak przed okresem :-(
A od przeziębienia z daleka! Na razie to kicham co chwilę i troche katar ale to chyba jakieś alergiczne
 
reklama
.jagodka cieszę sie, ze wszystko ok, odpoczywaj dużo!

Dziewczyny jak myslicie od kiedy mogę zaczac wieksze zakupy do wyprawki dla malucha? Kusi mnie zeby juz cos kupowac ale wydaje mi sie, ze jeszcze o wiele za wcześnie [emoji20] Przecież to dopiero poczatek 4 miesiąca i juz sama nie wiem.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagódka to dobrze ze u maluszka wszystko dobrze :)

Klauduska ja osobiście nie zamawiałam ale mam znajomych i sobie bardzo chwalą i są mega zadowoleni tylko czas oczekiwania czasami jest bardzo bardzo długi ale tak to na plus :)
 
Klauduśka, ja nie zamawiam, ale wiem, że trzeba zwracać uwagę na realne foto, bo często wciskają buble.
A co do wyprawki to Twoja wola:) Ja wiele rzeczy mam, więc nie będę szaleć - chyba, że okażę się, że to dziewczynka, to na pewno kupię coś różowego.
Ja kompletowałam sukcesywnie - głównie od momentu potwierdzenia płci, tak żeby wydatki mnie nie zabiły. Wózek i fotelik kupowałam w ostatnich miesiącach (ale też kilka tygodni zapasu, bo szyjka mi się skracała, no i na wózek musieliśmy czekać). Dla siebie torbę porodową zawsze około 32tc już mam kompletną, ze względu na problemy szyjkowe. Droższe rzeczy warto sobie rozłożyć miesiącami, bo łóżeczko, fotelik, wózek sporo kosztują.
 
Wiecie moze jak to jest cytrusami w ciąży ? Mam ogromna ochotę na sok grejpfrutowy, właściwie codziennie od początku ciąży pije, ostatnio często pije tez sok z cytryn normalnie bym go nie przełknęła a teraz smakuje tak pysznie :) wlasnie mówiłam o tym koleżance a ona mnie wyzwala ze dziecko będzie miało alergie i uczulenia. Szukałam jakichś info ale w sumie nic kontretnego na tem temat nie ma, macie jakies doświadczenia w tej kwestii ? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagódka o kurcze no to bym spanikowała przy krwawieniu. Dobrze, że wszystko ok.

Klauduska ja w poprzedniej ciąży zaczęłam robić zakupy jakoś koło 28 tc. Jak juz wiedziałam, że nawet przy komplikacjach i porodzie przedwczesnym dziecko miałoby szanse przeżyć. Teraz zależy od płci, ale największe rzeczy mam, więc ja myślę się obkupić na styczniowych wyprzedażach :)
Dla siebie chce mieć wszystko do 34 tc, a połowę juz mam, więc zostało tylko typowo poporodowe rzeczy kupić.

NatkaPolka ja sobie życia bez cytrusów nie wyobrażam, ale to jednak masa chemii, więc codziennie nie jadam.
Nie wiem czy to ma jakieś przełożenie, ale w ciąży z córką dostałam alergii na grejfruty, a córka wydaje się być uczulona na cytrusy.
 
Jagodka Dobrze ze to nic poważnego uff. Odpoczywaj

Klauduska Oj nie wiesz jak mnie korci coś kupić...tym bardziej ze jutro będę mieć kolejną okazję, ale uparlam się ze nie chce ubrań w uniwersalnych kolorach,chce pod konkretną płeć kupić. Po synku już mam wszystko żółto,zielone...I reklamowke rozowych bo przeczucie było inne. Najlepsze ze w Pepco końcem lipca już długie rękawy były dla dzidzi, a ostatnio jak byłam tydzień temu w innym sklepie to wręcz przecena długich rękawów była,to co ja w grudniu kupię? Albo krótki rękaw chyba albo przebrane hehe coś mi się wydaje ze za szybko jesienno/zimowa kolekcja weszła do sklepów. Kombinezon zimowy na dzidzi widziałam w niedzielę 129zl omg
Ja robię zakupy na aliexpress i wish:) Mam kozaczki już upatrzone:)
 
reklama
Miałam chwilową chęć kupienia czegoś ale już mi przeszło ;-) i tak jak kiedyś pisałam że Mój chcial kupować to teraz też przystopowal jak się okazało że chłopak. Teraz ciągle mówi że na 100% to będzie wiadomo po urodzeniu. Ale chyba bardziej nie chce zapeszyc bo bardzo chciał chłopaka i boi się teraz że nakupi rzeczy a będzie dziewczyna... X)

Ja sie boję z alliexpres ale koleżanka zawsze chwalila. Robiła różne szkolenia z dotacji i tam kupowała materialy bo mówiła ze wychodzi najtaniej.
 
Do góry