reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ta pogoda też tak działa. Ja opierdzieliłam z rana kuriera, bo debil chyba pierwszy raz dzwonek widział, zanim zeszłam z 3 piętra to już 4 raz dzwonił :realmad:(schodziłam szybko, żeby nie było). A dzwonek mam taki, że napieprza aż łeb pęka "nie miałem pewności, że dzwoni" :confused2:
Odkopałam trochę kuchnię po tych pomidorach, niezłe pobojowisko:laugh2:
13895039_1146821792026171_3901082033964950363_n.jpg


Mój tata przywiózł z działki dziś kolejne 4 skrzynki, na dzień dobry mu podziękowałam, nie mam już serca do tych pomidorów:biggrin2:
Bardzo ładne te Twoje sloiczki :)
ja mieszkam w mieszkaniu na 3 piętrze i na szczęście kurier i listonosz wchodzi zawsze na gore bo ja już ledwo po schodach chodze, zipie jak stara lokomotywa
 
Tak

Tak urodziłam się w 86 ;)
Jestem mama prawie 2,5 rocznej Ninki. Za sobą mam dwa poronienia. Teraz udało nam się zaciążyć przy pierwszym cyklu starań. Z racjo moich przejść dostaje duphaston. Termin wg OM mam na 27 lutego, wg USG 23 lutego. Córę urodziłam miesiac przed terminem.
O widzisz ja też z 86 i na dodatek z 23 lutego :D gratulacje :) śmieje się ze mąż mi na urodziny prezent zrobił, ale ja mam termin na 10 luty wiec (taki sam z OM i z usg) wiec nawet jeśli urodze jak poprzednie po terminie to raczej wcześniej niż 23
 
ooo ja bym chyba nie miała siły do pomidorów..
Nie dość że mdłości, ale już mniejsze (tydzień leżałam w szpitalu z powodu niepowściągliowych wymiotów ciężarnej), do tego praca zawodowa to jeszcze córa, która sama bawić sie nie lubi i zajmuje mi reszte dnia po powrocie z pracy..no póki mąż nie wróci ze swojej, ale on jest w domu grubo po 18.
 
O widzisz ja też z 86 i na dodatek z 23 lutego :D gratulacje :) śmieje się ze mąż mi na urodziny prezent zrobił, ale ja mam termin na 10 luty wiec (taki sam z OM i z usg) wiec nawet jeśli urodze jak poprzednie po terminie to raczej wcześniej niż 23
Ja będąc z corą miałam ubaw, bo ślub braliśmy w męża urodziny 21 kwietnia.. córa terminowo miała być z 11 kwietnia..pomyślałam, że może 10 dni wytrzyma to daty 21.04 do końca życia byśmy nie zapomnieli ;)
 
Kamiczka witaj :)

U nas coś ciężkie powietrze dzisiaj a len totalny z łóżka się nie chce wychodzić.

Jagódka to ba nudę nie będziesz narzekać zaś produkcja słoiczków z pomidorami , podziwiam bo mi by się nie chciało tyle przy garach stać. My też dostajemy od rodziców z dzialeczki reklamówkami ale to albo sałatki albo pomidor w łapkę i się wcina :)

U mnie dzisiaj mąż złożył zamówienie na obiad gulasz :( ale nie wiem czy podołam bo ten zapach mięsa brrr mogę nie ogarnąć tematu.
 
Densik - u mnie też dziś gulasz :) to jeszcze zniose ale jakbym miała mu smażyć jakieś mocno przyprawione mięso np karkowke albo piec kurczaka to o fuuu u....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ją ambitnie rzuciłem się na bitki w sosie i kopytka ale nie wiem czy nie zmienia zdania na schabowe z ziemniakami bo nie chce mi się stać przy garach

Mmmmhhmmm.. Jadłabym kopytka w sosie!!! Ja dziś nie gotuje, złapiemy coś na mieście. Na drugie śniadanie na wynos sobie jaglankę czekoladowa z owocami zrobiłam i smoothisa, a na obiad zobaczymy co mi w oko wpadnie.
 
Do góry