reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Miciurka, on taki bardziej postępowy widzę:laugh2: Ja nie mam tego bólu od wyrwania, tylko pojawił się nagle kilka dni temu i trzyma:baffled:
Pola - a nie możesz iść do kogoś kto ma milszy stosunek do pacjentki?
Wszystkozajete - masz Ty zdrowie do imprezowania;)
Co do wakacji, to byliśmy dwa tygodnia na działeczce i córka miała jechać w sierpniu z dziadkami na dwa tygodnie, także chyba się pod nich podłączę z synem, bo szkoda mi siedzieć w mieście.

to jest jedyny lekarz który robi to badanie u mnie w mieście na nfz i odpukac gdyby bylo coś nie tak robi dalsze badania, niestety moja gin nie robi , nie pomyślałam żeby poszukac innego lek prywatnie, fakt że moja gin go b poleca jako dobrego specjaliste ..nic przezyje bo juz jestem po pobraniu krwi
 
reklama
to jest jedyny lekarz który robi to badanie u mnie w mieście na nfz i odpukac gdyby bylo coś nie tak robi dalsze badania, niestety moja gin nie robi , nie pomyślałam żeby poszukac innego lek prywatnie, fakt że moja gin go b poleca jako dobrego specjaliste ..nic przezyje bo juz jestem po pobraniu krwi
Grunt, żeby było zrobione dobrze, wiadomo, że lepiej jak jest przyjemnie, ale nie zawsze można mieć wszystko
 
Miciur-ka to ja widzę, że ostro masz z byłym. A co do Synka to może on tak na rozłąkę z Tobą tak reaguje.... Alicja tez miewa takie jazdy, ale to ciężko powiedzieć od czego.
Oj trzeba cierpliwości na to odpieluchowywanie. Cały ubiegły tydzień sikała na podłogę. Teraz potrafi ładnie zrobić, nawet jak się bawi a już jej kilka kropelek poleci to woła siku i sama siada, aż ją coś najdzie ryczy i czeka aż jej spłynie po nogach...

Jagódka to ja też poproszę tą książkę ;)

Ja do restauracji nie wchodzę. Ostatnio szłam ulica i zleciało mi Makiem. O mały włos nie puściłam pawia na chodnik. Bleee.
Poczekam jeszcze z miesiąc.
Co do wakacji to będzie ciężko, bo szukamy w razie coś jakiegoś domu do kupienia, a i w firmie roboty masa... poza tym z tym moim krwiakiem to pewnie i tak byśmy się za daleko nie wybrali. Może we wrześniu.
 
O matko tyle godzin byliśmy w tym parku rozrywki i przez to mały dopiero idzie spać - ze on dotrwał to jestem w szoku , ale myślę że miał super zabawę na różnych karuzela pojezdzilismy i jego ulubionym pociągu , pełno zwierzątek ptaszkow i najróżniejszych innych pierdół, u nas jutro wolny poniedziałek od pracy wiec W. W domku siedzi :) , super bo dużo pomaga (uff)

Jeju powiem.wam dziewczyny ze ex nie wie jeszcze o ciąży i jak się dowie to nie wiem. . Ciężko myśleć czego się spodziewać bo on to jak mu tam humor najdzie itp. . Myślę co to będzie, naprawdę. . Ja juz mam chyba z 14 tydzień to już powoli powoli mnie wypycha jescze trochę ukryje ale wiadomo ze całe 9 mies nie dam rady jak później to stop nie zobaczę haha :D

Ale widziałam. Dzis takiego noworodka jeju zapomniałam jakie dzieciaczki są małe mój to już taki wielkolud jest :) hihi aż śmiesznie pomyśleć że mały był a to ubranko co ze szpitala w nim wychodził to do polowy niego jest hih


Jagódka- ja też poproszę te książkę jeśli można (wysłałam priv)

Elenna- możliwe ze przeżywa ale wiesz wie zawsze ze wraca bo on już go bierze na noc od jakiegoś czasu wiem ze on jeszcze mały taki ale od początku była taka porabana sytuacja , nie wiem myślałam nad pójściem do psychologa naprawdę

O to super jeszcze chwilka i bedxie po "operacji odpieluchowanie"hihi , a na noc jeszcze zakładasz ? Ja jeszcze tak ale to też już 3 noce spał bez było ok , później poszedł do exa i cofnięcie do pieluch w nocy, ja bym go musiała przetrzymać w domu bez puszczania go na żadne nocki do jego taty to może by przywykł chociaż też czytałam ze co niektórym dzieciom może się jeszcze nie wydzielać hormon który powoduje w nocy wolniejsze wytwarzanie moczu , nie wiem sama wiec,

No ty musisz zdala od zapachów , mnie strasznie na zapach gotowanego mięsa,

Kasia.zosia- dzieki za cynk o książce dziś taka gruba akcja była ze naprawdę musze bo mnie sąsiedzi przeswieca, syn strasznie dramatyczny jest , aż naprawdę za bardzo to i takie akcje wychodzą a tym bardziej uparty nic się nie da wytłumaczyć i na jego tylko , dziś godzina walki postawienia do kąta ! Wiesz teraz mogę ale nie jak noworodek będzie,

ja właśnie tez jadę do mamy i nie muszę sprzątać o mi gotują hahha, później do W. Do rodziny tez tam nie gotuje - super haha !

Pola - najważniejsze że dobry spec, aby dobrze pomierzyl ja bym chyba go sposobem wzięła i była mega milusia i zagadywała (tylko nie aż tak żeby nie rozproszyć) hehe

Emma - gratuluję 13 tyg :) , a jak brzusio ? Wydeło ;) hehe ?
Pewnie wczasuj ile się da na zapas bo z blizniakami to może być ciężko się zebrać :) - chociaż ja teraz zauwazylam ze nie te czasy ludzie wszędzie dzieci "ciągną" nie to co kiedyś ;)


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny z braku czasu nie nadążam za waszymi wpisami ale mam nadzieje, że juz niedługo nadrobie :(

Od jakiegos tygodnia pobolewaja mnie wezly chlonne pod pacha. Dziś zauważyłam, że sa opuchniete. Pod brodą węzły są też obolałe. Myślicie, ze to cos poważnego? Powinnam iść z tym do lekarza ogólnego czy do ginekologa prowadzącego?

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O matko tyle godzin byliśmy w tym parku rozrywki i przez to mały dopiero idzie spać - ze on dotrwał to jestem w szoku , ale myślę że miał super zabawę na różnych karuzela pojezdzilismy i jego ulubionym pociągu , pełno zwierzątek ptaszkow i najróżniejszych innych pierdół, u nas jutro wolny poniedziałek od pracy wiec W. W domku siedzi :) , super bo dużo pomaga (uff)

Jeju powiem.wam dziewczyny ze ex nie wie jeszcze o ciąży i jak się dowie to nie wiem. . Ciężko myśleć czego się spodziewać bo on to jak mu tam humor najdzie itp. . Myślę co to będzie, naprawdę. . Ja juz mam chyba z 14 tydzień to już powoli powoli mnie wypycha jescze trochę ukryje ale wiadomo ze całe 9 mies nie dam rady jak później to stop nie zobaczę haha :D

Ale widziałam. Dzis takiego noworodka jeju zapomniałam jakie dzieciaczki są małe mój to już taki wielkolud jest :) hihi aż śmiesznie pomyśleć że mały był a to ubranko co ze szpitala w nim wychodził to do polowy niego jest hih


Jagódka- ja też poproszę te książkę jeśli można (wysłałam priv)

Elenna- możliwe ze przeżywa ale wiesz wie zawsze ze wraca bo on już go bierze na noc od jakiegoś czasu wiem ze on jeszcze mały taki ale od początku była taka porabana sytuacja , nie wiem myślałam nad pójściem do psychologa naprawdę

O to super jeszcze chwilka i bedxie po "operacji odpieluchowanie"hihi , a na noc jeszcze zakładasz ? Ja jeszcze tak ale to też już 3 noce spał bez było ok , później poszedł do exa i cofnięcie do pieluch w nocy, ja bym go musiała przetrzymać w domu bez puszczania go na żadne nocki do jego taty to może by przywykł chociaż też czytałam ze co niektórym dzieciom może się jeszcze nie wydzielać hormon który powoduje w nocy wolniejsze wytwarzanie moczu , nie wiem sama wiec,

No ty musisz zdala od zapachów , mnie strasznie na zapach gotowanego mięsa,

Kasia.zosia- dzieki za cynk o książce dziś taka gruba akcja była ze naprawdę musze bo mnie sąsiedzi przeswieca, syn strasznie dramatyczny jest , aż naprawdę za bardzo to i takie akcje wychodzą a tym bardziej uparty nic się nie da wytłumaczyć i na jego tylko , dziś godzina walki postawienia do kąta ! Wiesz teraz mogę ale nie jak noworodek będzie,

ja właśnie tez jadę do mamy i nie muszę sprzątać o mi gotują hahha, później do W. Do rodziny tez tam nie gotuje - super haha !

Pola - najważniejsze że dobry spec, aby dobrze pomierzyl ja bym chyba go sposobem wzięła i była mega milusia i zagadywała (tylko nie aż tak żeby nie rozproszyć) hehe

Emma - gratuluję 13 tyg :) , a jak brzusio ? Wydeło ;) hehe ?
Pewnie wczasuj ile się da na zapas bo z blizniakami to może być ciężko się zebrać :) - chociaż ja teraz zauwazylam ze nie te czasy ludzie wszędzie dzieci "ciągną" nie to co kiedyś ;)


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, teraz wszyscy z dziećmi jeżdżą też myślę o morzu za rok we wrześniu, ale wiem że może być różnie, więc w tym chcę wykorzystać, tylko żeby te mdłości całkiem już poszły:baffled: a jak jest u Ciebie??? Bo Ty też się męczyłaś z mdłościami, a jesteś w trochę większej ciąży niż ja, trochę Ci teraz przeszło???
A mój brzucho bardziej gastryczny niż ciążowy, chociaż przytyłam już 3,5 kg to chyba w cycki mi poszło bo mam mega teraz :-)
 

Klauduska
nie mam pojęcie, ja bym chyba poszła do rodzinnego.
Rozmaryn, Miciurka - książka poszła. Ellena czekam na Twojego maila. Jak ktoś jeszcze chce, to mówcie, będę wysyłać.

Dziś teściowa idzie do lekarza rano, więc mam tego łobuza na głowie, bo Klaudia to i tak ze mną przesiaduje. Śniadanko już załatwione, teraz się bawią klockami- dzięki ci twórco LEGO:) Potem może zawiozę Klaudię na kulki bo prosiła od kilku dni, a o 16 mam wizytę u gina. Na obiad mam pomidorówkę. Muszę też usmażyć albo ugrillować pierś z kurczaka do sałatki. W niedzielę planujemy imprezę urodzinową dzieciaków, muszę wykombinować menu grillowe - macie jakieś pomysły na sałatki, przystawki?
 
reklama
Jagodka tylko nie grill, to moja zmora w tej ciazy :p
Klauduska predko do lekarza! nie ma na co czekac!
my w weekend podjelismy wazna decyzje, wiec oprocz piatkowego usg czeka nas interesujacy tydzien, prosimy o kciuki!

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
Do góry