reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Sojnabig zazdroszczę :) ja dopiero na 19 ale pewnie z pół godzinki obsówki będzie także jutro to już w ogóle nie będę mogła się doczekać i cały dzień w nerwach. Mam nadzieje ze tylko dobre wieści jutro będą
 
reklama
Sojnabig zazdroszczę :) ja dopiero na 19 ale pewnie z pół godzinki obsówki będzie także jutro to już w ogóle nie będę mogła się doczekać i cały dzień w nerwach. Mam nadzieje ze tylko dobre wieści jutro będą

O nieee na wieczór najgorzej, cały dzień się czeka w nerwach znam to :( na szczęście u nas rejestracja jest internetowa i się rejestruje na którą chce :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojnabig u mnie lekarz tylko popołudniami przyjmuje także inaczej się nie da :) jakoś będę musiała przetrwać.

Natkapolka musi być super ten kalendarz.
 
Wydaje sie być fajna alternatywa dla aplikacji do których tak na prawdę my mamy wgląd. A tak, gdy powieszę go w kuchni to i Mezus sie poczuje fajniej bo będzie mógł wszystko obserwować i odliczać razem ze mną :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jasny gwint, prawie dziś zemdlałam:O Tak mi się strasznie źle zrobiło, bo w sklepie było okropnie duszno. Byłam z moją mamą,więc rzuciłam jej kasę, kazałam zapłacić, a sama jakoś doszłam do samochodu i w klimę.. NIGDZIE sama się nie będę wypuszczać w taką pogodę. Specjalnie pojechałam o 10, żeby zdążyć przed upałem. Chyba jednak jestem w ciąży i powinnam na siebie bardziej uważać:p

Ja wizytę mam w poniedziałek, po południu. Pewnie będzie szybkie usg:) Musze jeszcze zapisać się prywatnie, tam, gdzie mam abonament i wydębić skierowanie na badania, bo szkoda mi wydawać tyle kasy skoro płacę co miesiąc abonament:)
 
Uważajcie w taka pogodę, ja dwa razy mało nie fiknęłam. Już nie wychodzę sama albo z zimną wodą i telefonem pod pachą. To nie żarty taka duchota. Ja też dopiero jak zasłabłam kurde pod sklepem to sobie uświadomiłam, że nie mam tyle energii co miałam, muszę uważac na siebie. Dbajcie o siebie!
Nie bójcie się badań i mierzenia dzidziusia, karku itp.
Choć łatwo mi mówić... przed badaniem mierzyli mi ciśnienie i tętno i pytali czemu jestem taka zestrsowana... A każdy chce mieć zdrowe dziecko i wierzyć że będzie ok.
Ściskam!!!
 
reklama
Odebrałam wyniki progesteronu (nie brałam lutki przed badaniem) - wynik 12, normy z labu dla I trymestru 2,8-147,3 wiec chyba ok? Skonsultuje się jutro z lekarzem dla pewności.
 
Ostatnia edycja:
Do góry