reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
powodzenia jutro dziewczyny na wizycie będzie dobrze ja dopiero za tydzien ...

tez nie mam zachcianek a jem to od czego mnie nie odrzuca (kapusta, gołąbki fuj...) no nic trzeba to przezyc ...
a kalendarz musze obejrzec
 
To jakieś dziwne normy ma to laboratorium, nigdy się z takimi nie spotkałam, dlatego pytałam o jednostkę...standardowo 1 trymestr to 9-47. Ja bym skonsultowała to z lekarzem, bo IMO powinien być wyższy.
Zmęczona jestem strasznie, właśine jakaś burza przeszła nad miastem, trzaskało aż miło, może ciut się ochłodzi (proszę, proszę!) Dobrej nocy :)
 
To jakieś dziwne normy ma to laboratorium, nigdy się z takimi nie spotkałam, dlatego pytałam o jednostkę...standardowo 1 trymestr to 9-47. Ja bym skonsultowała to z lekarzem, bo IMO powinien być wyższy.
Zmęczona jestem strasznie, właśine jakaś burza przeszła nad miastem, trzaskało aż miło, może ciut się ochłodzi (proszę, proszę!) Dobrej nocy :)

Tak, jutro jestem umówiona na konsultacje tel z moim lekarzem, a dodatkowo się z innym ginem chcę na wizytę umówić, bo też wszędzie znajduje normy od 9. Nie mogę z tel załączyć norm z wyniku bezpośrednio, tu pod linkiem: Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 5b4dc28ac9b19.jpg
 
nareszcie ciut chlodniej!
jak u Was z objawami?
bo u nas (tfu tfu ) coraz slabsze i coraz mniej :-)

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
jak u Was z objawami?
U mnie w pełni, ale ja jestem 2 tygodnie do tyłu;) piersi bolą i rosną, mdłości i zachcianki kulinarne na porządku dziennym. Odpuściła już trochę senność, ale nadal śpię więcej. Ostatnio do objawów doszło coś dziwnego, mianowicie wieczorami bolą mnie stawy w nogach, tak jakby całe kości mnie rypały - któraś z Was tak ma? Strasznie to dziwne... Poza tym rosnę, brzuch już zupełnie widoczny, w jeansy się nie dopinam.

Dziś jadę do firmy zostawić L4 i uświadomić prezes co się dzieje, bo kierowniczka poszła na urlop i nic jej nie powiedziała...
 
Jagodka to jeszcze troche i po malu bedzie mijac ;-)
zaczynamy ostatni tydzien 1 trymestru, co rowna sie za tydzien wizyta i prenatalne :-) hurrrrra ;-D

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
reklama
U mnie w pełni, ale ja jestem 2 tygodnie do tyłu;) piersi bolą i rosną, mdłości i zachcianki kulinarne na porządku dziennym. Odpuściła już trochę senność, ale nadal śpię więcej. Ostatnio do objawów doszło coś dziwnego, mianowicie wieczorami bolą mnie stawy w nogach, tak jakby całe kości mnie rypały - któraś z Was tak ma? Strasznie to dziwne... Poza tym rosnę, brzuch już zupełnie widoczny, w jeansy się nie dopinam.

Dziś jadę do firmy zostawić L4 i uświadomić prezes co się dzieje, bo kierowniczka poszła na urlop i nic jej nie powiedziała...
Też zauważyłam bóle w stawach w nogach, ale sądziłam, że to z powodu zbyt małej ilości ruchu, bo przez te wszystkie objawy nie miałam siły z kanapy się ruszyć...
 
Do góry