reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Było pytanie o badania wiec ja miałam gr krwi, przeciwciała anty rh, morfologia, mocz b ogólne, HCV,HBs, HIV, TSH, ze względu na niedoczynność tarczycy FT4, WR, cytomegalia igg igM, różyczka igg igM, toxoplazmoza igg igM, glukozą na czczo.

Airfix ja Ci się przyznam, że z ciąży się ucieszyłam jak zobaczyłam dwie kreseczki na teście, ale póki co się do niej nie przywiązałam. Nawet czasami zapominam, że jestem w ciąży. Mam nawet koszmary z tym związane i wyrzuty sumienia, że nie potrafię się cieszyć oczekiwaniem na drugie maleństwo :/

Drusia dobrze, że wiadomo od czego te plamienia. Ja teraz z córką sporo spaceruje. Staram się do 11 bo najchłodniej. Potem ciach do sklepu i do domku.

Ja za 2 h idę z Młodą do pediatry. Ma tragiczne zmiany pod pieluchą i mam nadzieje, że nas ta lekarka za patologie nie weźmie. Zła jestem na siebie bo mogłam ja juz w ubiegłym tyg w domu zostawić. Jak się okazało teściowa też Ale w domu trzymała, więc jej na jedno wyszło co by siedziała ze mną... a nawet lepiej by było bo przynajmniej bym jej pupsko wietrzyła. Eeeech...

A no I trzymajcie kciuki jak się dogadamy z ceną mieszkania i lokalu na biuro to do końca listopada bd na swoim :)
 
reklama
Densik jak to jest z clexanem? On jest jakoś refundowany czy pełnopłatny - no i jeśli można wiedzieć, to ile płacisz? Ja na razie jestem na acardzie, ale z tego co mi gin mówił, pod koniec ciąży przejdę na clexane.

Misia, ja za to nabiału nie mogę prawie wcale - tzn zjem tylko płatki z mlekiem, żółty ser i tyle. W ciąży z córką jadłam tylko jogurty, sery i dżemy, teraz odwrotnie. Chętne sięgam po kwaśne, ostre, wyraziste smaki, z synem chyba podobnie się żywiłam, ale każda ciąża inna, ja bym po tym nie wyrokowała.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Misia, ja za to nabiału nie mogę prawie wcale - tzn zjem tylko płatki z mlekiem, żółty ser i tyle. W ciąży z córką jadłam tylko jogurty, sery i dżemy, teraz odwrotnie. Chętne sięgam po kwaśne, ostre, wyraziste smaki, z synem chyba podobnie się żywiłam, ale każda ciąża inna, ja bym po tym nie wyrokowała.
Ja to tak z ciekawości ;-)
 
No to sobie wykrakałam, znowu plamienia się zwiększyły i są podbite krwią. A już myślałam, że koniec tego będzie. Dołuje mnie to, ale w sumie nic poza czekaniem nie da się zrobić. Miciur-ka przyczyna nieznana, może krwiak, ale na usg nic nie widać.
 
Hej Jagodka, czytam was od 4 rano, ale wy macie przezycia ja to juz bym zwariowala... Strasznie panikuje w ciazy nie wiem czy to dlatego ze to pierwsza czy to moj charakter :) ale o wszystko sie boje.. W pracy dzwigam roczne dziecko to za kazdym razem sie modle zeby mojemu nic sie nie stalo.. W ogole chce zrezygnowac z pracy bo zajmuje sie 5 dzieci a to w ciazy nie ta cierpliwosc i nie pobawie sie jak kiedys bo ja sie chodzic nawet boje :) Misia-A ja mam ochote na slodkie ... Owoce, ciastka czekolady nalesniki :) juz mi minela ochota na ziemniaki i w sumie nie mam pomyslu na obiady... Dzisiaj od 4 nie spie bo mialam miec badania prenatalne ale mi zadzwonili rano i przelozyli na czwartek :(
 
Wszystkozajete trzymaj się kochana! Będzie dobrze. Najgorsze są nerwy i czarne myśli ale sama wiem ze ciężko ich uniknac.

Ja tez ostatnio mam tylko na slodkie ochotę :-) lody gofry nalesniki itp. A wcześniej śledzie i inne kwasne lub ostre rzeczy dominowaly

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia mi to się smaki totalnie pomieszały nie piłam mleka teraz pije nie jadłam kwaśnych rzeczy teraz bez ogórków kiszonych ani rusz , nie lubiłam słodyczy teraz codziennie wcinam a od słonych i ostrych rzeczy dopóki końca nie było nie odeszlam a teraz w ogóle nie mogę patrzeć na takie rzeczy :)
Jagódka u mnie jest tak ja mam refundowane ze względu na zdiagnozowanie choroby. Żeby nie skłamac to place coś ok 12 zł za 1 opakowanie clexanu-czterdziestki a tam jest 10 szt ampulkostrzykawek a bez refundacji kosztują 115 zł za takie opakowanie.
Wszystkozajete ważne ze wiadomo ze z dzidzia ok i podziwiam ja chyba bym oszalała :( także odpoczywaj i leż trzymam kciuki żeby szybko przeszło
Elenna trzymam kciuki żeby się udało :)
 
Staram się nie fixować, choć wiadomo, że to zawsze stres i jakaś tam anomalia. Ale tłumaczę sobie, że skoro kropka przetrwała trzy dni potężnego krwawienia ze skrzepami bez szwanku to i tym razem nie da się wygonić. Oby się nie rozkręciło za bardzo.
 
reklama
Do góry