reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ja poznaje po tym ze stał się naprawdę bardzo mamusiowy to raz.. dwa jak sobie dłużej pospal i obudził się bardzooo głodny płakał już prawdziwymi łzami, skupia bardziej wzrok na poszczególnych rzeczach/twarzach no i jego uśmiech
emoji7.png
mam wrażenie ze uśmiecha się do mnie jak leży i przychodzę do niego albo jak tatuś do niego śpiewa jedna piosenkę
emoji5.png
na szczęście nie placze nie wymaga noszenia (nie lubi kolysania ani bycia na rekach) więc jest super. Ale zrobił się glodomorek i chyba muszę się powoli zaopatrzyć w mm bo ja mam wysoką anemie wogole waze juz 7kg mniej niz przed ciaza i lekarze kazali mi go odstawić od piersi A ja myślę go dalej przystawiac i ewentualnie dokarmiac mm bo widziałam ze potrzebuje więcej z ciekawości ile je Sciagnelam mu do butelki i dziś już 120ml mojego bylo malo....


Ps. Jak znaleźć ten zamknięty wątek?
Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Ty urodziłaś tydzień przede mną. Ciekawe kiedy do mnie maluszek się uśmiechnie świadomie. Ale u wcześniaka to może przyjść z opóźnieniem....
Czemu tak chudniesz?...przez anemię?
120 ml to już sporo zjada, mój dobija do 90 ml.
Z rozmowami przenosimy się na zamknięty więc zapraszamy ☺
W powiadomieniach wyszukaj "pogaduchy" albo przez grupy-lutówka2017-wątki-pogaduchy
 
Witajcie, nie pisałam przez ostatnie dni, ale naprawdę musiałam się wdrożyć w nową rolę mamy. Dnia 7 lutego urodził się mój synek Gabryś cc 4105 g , 60 cm, 10 punktów ☺ Przez pierwszy tydzień spaliśmy z mężem ok. 7 godzin ... Działo się, teraz już mamy swój rytm dnia i jest dużo lepiej ☺
 
Witajcie, nie pisałam przez ostatnie dni, ale naprawdę musiałam się wdrożyć w nową rolę mamy. Dnia 7 lutego urodził się mój synek Gabryś cc 4105 g , 60 cm, 10 punktów [emoji5] Przez pierwszy tydzień spaliśmy z mężem ok. 7 godzin ... Działo się, teraz już mamy swój rytm dnia i jest dużo lepiej [emoji5]

Monia gratulacje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie, nie pisałam przez ostatnie dni, ale naprawdę musiałam się wdrożyć w nową rolę mamy. Dnia 7 lutego urodził się mój synek Gabryś cc 4105 g , 60 cm, 10 punktów ☺ Przez pierwszy tydzień spaliśmy z mężem ok. 7 godzin ... Działo się, teraz już mamy swój rytm dnia i jest dużo lepiej ☺

Gratulacje !!!
 
Hej, tez jestem lutowa mama malego Kamilka i mialam nadzieje, ze do Was dolacze, ale widze, ze juz tu nie piszecie :( No nic, moze marcowki mnie przyjma :) Pozdrawiam
 
reklama
Do góry