reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

coś dzisiaj przybita jestem, ta końcówka kiepsko na mnie działa;/ za dwa dni termin a tu cisza cisza cisza, ot krocze mi się uaktywniło, bo mała znowu napiera co jakiś czas, ale tak to nic:( nie doczekam się

śmialiśmy się, że jak już łaskawie się coś zacznie (o ile), to jak dojedziemy do szpitala pierwsze co powiem : "Dzień dobry, znieczulenie poproszę." i dopiero reszta;p
 
reklama
U nas Armagedon. I to z winy Pana Rodu. Wiem, że hormony działają ale gościu przegiął.
Nie mogę dojść do ładu że starszakiem. Nie je, nie odstępuje mnie na krok, jest mocno przeziębiony. Do siostry jest bardzo czuły i kochany.
Czy ja na zamknięty zasługuje? Boję się uzewnetrzniac na otwartym i mam ku temu powody

Myszka dodałam Cię na zamknięty, musisz znaleźć grupę lutówka 2017 :)
Magdalena79 ja mojego tez już wytresowalam :D
A syn w sumie obsikał mnie w życiu chyba tylko dwa razy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grabcia a po czym poznajesz ten pierwszy skok rozwojowy?:confused:
Ja poznaje po tym ze stał się naprawdę bardzo mamusiowy to raz.. dwa jak sobie dłużej pospal i obudził się bardzooo głodny płakał już prawdziwymi łzami, skupia bardziej wzrok na poszczególnych rzeczach/twarzach no i jego uśmiech [emoji7] mam wrażenie ze uśmiecha się do mnie jak leży i przychodzę do niego albo jak tatuś do niego śpiewa jedna piosenkę [emoji5] na szczęście nie placze nie wymaga noszenia (nie lubi kolysania ani bycia na rekach) więc jest super. Ale zrobił się glodomorek i chyba muszę się powoli zaopatrzyć w mm bo ja mam wysoką anemie wogole waze juz 7kg mniej niz przed ciaza i lekarze kazali mi go odstawić od piersi A ja myślę go dalej przystawiac i ewentualnie dokarmiac mm bo widziałam ze potrzebuje więcej z ciekawości ile je Sciagnelam mu do butelki i dziś już 120ml mojego bylo malo....


Ps. Jak znaleźć ten zamknięty wątek?
Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety birlubina się podniosla[emoji22]mam przez dwa dni karmić tylko sztucznym mlekiem, w piątek kontrola i jak się nie zmniejszy to szpital i naświetlania. Kiedy ta żółtaczka nam odpuści. Mam nadzieje, ze bez problemów powrócimy do karmienia naturalnego


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja 4 dni po terminie, szyjki już prawie nie ma, ale wciąż jest zamknięta, niechętnie wspominają o wywoływaniu, nawet moja położna bo nie ma miejsc w szpitalu (że musi minąć 7-8 dni, żebym wyluzowała..ech), więc lepiej żeby samo się zaczęło.
Już dostaję świra, mam dosyć :(
Dysiak-co Tobie konkretnie powiedzieli?
Agatucca-trzymam kciuki żeby spadła ta nieszczęsna bilirubina :(!!!
 
Agatucca a mi lekarz przepisał czopki na zoltacze no i niestety też karmienie tylko mm ale i mnie problemy z przyrostem wagi
 
reklama
Do góry