reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
ja to już nie wiem co mam ze sobą zrobić; pozamawiałam co chciałam a nawet więcej, czytam pod czerwcowy egzamin, ale tak jakoś średnio efektywnie; no i zagaduję do naszej małej:) wierci się i wierci:)
 
Mały super [emoji5] już nie śpi cały czas rozgląda się rozpoznaje głos mój i meza uwielbia się kąpać zwłaszcza jak ma dużo wody [emoji23] ze mną ciut gorzej muszę zrobić szereg badań nawet tomografie brzucha i miednicy i rezonans głowy ale opieka nad małym nie pozwala myśleć nawet o tym [emoji3]
Barnek a wy jak???

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Iza gratuluję
Madalena mi kazali go ważyć co kilka dni, nawet co tydzień, ale w taką pogodę nie będę łazić do przychodni- jeszcze się czymś tam zarazi

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Jagódka a jak tam dzieci starsze? Jak z braciszkiem? I w ogole dziewczyny jak się starszakom podobały prezenty od nowego rodzeństwa? :)
Ja się powoli zbieram na wizytę, śmiałam się do męża ze po północy zaczynam rodzic bo dziś mój termin, ale moja intuicja jest tak marna ze szok :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry