reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Korzystam i ogarniam mieszkanko :) noo może bóle krzyża mnie co jakiś czas nawiedzają, ale małż skutecznie sobie radzi :)
Podziwiam, że jeszcze chodzisz na zajęcia, ja odpuściłam, bo wysiedzieć nie mogę :p dzięki temu mam więcej do czytania w domu, coś za coś :)
 
reklama
nie ma co tak myśleć, przyjdzie czas i urodzisz, najważniejsze jest zdrowie malucha i Twoje, a zastanów się ile dziewczyn rodzi wcześniaki i co myślisz, że one by nie wolały jednak dotrwać do terminu, a nawet po terminie rodzić, niż spędzać czas w szpitalu i niejednokrotnie nawet nie móc utulić swojego maluszka? ja po pierwszym cc też zastanawiałam się co ze mną nie tak, że nawet dziecka urodzić nie potrafiłam - dopiero z czasem dotarło do mnie, że na szczęście żyję w czasach, w których miałam możliwość cc i życia, bo jakby to był nawet początek XX wieku, to pewnie umarłabym razem z dzieckiem...
Nic dodać nic ująć:yes:
 
Jenny dopuściłam zajęcia, jestem na ios ale muszę zaliczyć jeszcze trzy egzaminy [emoji30] A nie mogę się zebrać do nauki...

Mój K dzisiaj poszedł pierwszy raz na ten kurs angielskiego, mial na 7:30 a kończy już o 14. Więc przynajmniej do porodu nscieszymy się swoją obecnością [emoji4]

Rozpakowane mamuśki jak tam kruszynki? [emoji57]
 
Dzien dobry dziewczyny :)
Gratulacje kolejnym rozpakowym Kosik i Airfix super ze juz macie po :)

Ja sie chyba na IP wybiore, bo nie wiem czy mi wody nie podciekaja .... w nocy musislam pizame zmieniac bo plama i nie bardzo wiem skad ... skurczy brak


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co tu zaglądam to nowe dzieciaczki:-) Gratulacje mamuśki.
Moje zwierzaki chyba coś przeczuwaja. Kot to nie odstępuje mnie na krok, jak jej nie wpuszcze do łazienki to siedzi przy drzwiach i czeka. Pies wchodzi ciągle na kolana żeby go cały czas piescic. Chyba chcą wykorzystać ostatnie momenty kiedy mam dla nich tyle czasu.
W nocy miałam takie silne ukłucie w kroczu i krzyżu, że aż podskoczyła na łóżku, że to już. Na szczęście po chwili ustało i automatycznie zasnelam.
 
Jenny dopuściłam zajęcia, jestem na ios ale muszę zaliczyć jeszcze trzy egzaminy [emoji30] A nie mogę się zebrać do nauki... [emoji57]
Też mam ios ;-)
Chodziłam do końca na zajęcia. 22 przedmioty bo 2 kierunki dzienne robię jednocześnie. Została mi do napisania praca na 14 lutego i wszystko :-)semestr się zaczyna 27 lutego i mam 26 przedmiotów :-(
 
reklama
Postanowiłam, że dziś w końcu wypiore gondolę bo kupiliśmy używaną. Tylko , że mam zagwozdke bo jest granatowa ze wstawkami białymi z ekoskory i boję się czy nie zacznie farbować. Może coś poradzicie ?

p19urjjg6huwyt6t.png
 
Do góry