reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Magdalena - oj to szybko się pchał na swiat do rodziców , mój się urodził kilka dni przed terminem wywołany bo cholestaza, karmie na żądanie ale wychodzi tak mniej więcej co 3 h, on potrafi i 4-5 spać, ale muszę budzić bo jednak później moje mleko mu nie wystarcza bo za duża przerwa,

Kasia.zosia- wiesz jak to jest marudzenie wchodzi w krew pod koniec ciąży [emoji23][emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Magdalena - oj to szybko się pchał na swiat do rodziców , mój się urodził kilka dni przed terminem wywołany bo cholestaza, karmie na żądanie ale wychodzi tak mniej więcej co 3 h, on potrafi i 4-5 spać, ale muszę budzić bo jednak później moje mleko mu nie wystarcza bo za duża przerwa,

Kasia.zosia- wiesz jak to jest marudzenie wchodzi w krew pod koniec ciąży [emoji23][emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Miciur-ka imię wybrane? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wybaczcie dziewczyny, szczerze mówiąc to mnie to trochę denerwuje takie ciagle marudzenie kiedy urodzę, jak nawet termin nie minął. Wiem jak to jest rodzic po terminie, bo rodziłam i 11 i 9 dni, jak się czeka. Sojna czeka juz drugi tydzień po terminie a wy macie tydzień czy 3 dni do terminu...
my nie czekamy tak, bo my weteranki ;)
 
Ja to marudzę, bo mnie trochę duża waga małej martwi, w środę wizyta, zobaczymy ile przybyło.
a jaka różnica z jaką wagą się urodzi? moi synowie mieli 3700, 3900 teraz nawet już na wizycie nie pytałam ile waży, bo co za różnica... najważniejsze jest zdrówko :)
 
A ja sie cieszę, że ciąża donoszona, można szaleć [emoji7][emoji12]
Do tego czekam, a z drugiej strony nie czekam bo sie boje [emoji23] zmęczona ciaza jestem od dawna, a z drugiej strony wiem, że zmęczenie dopiero przyjdzie, więc staram sie nie narzekać, aż tak bardzo [emoji3] Bądź tu człowieku mądry [emoji12]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie laski - za godzinę będzie już 11 dzień po terminie ;) ledwo daje rade z poirytowania ile jeszcze ale muszę dawać, bo co innego?

Turluturlu - dziękuję za pamięć :D uwierz, że do mnie już nie dzwonią, tylko do męża, bo wiedzą, że ze mną nie ma co gadać...

Po ktg jakas paranoja. Góry i doliny ale dlatego, że mały tak mocno się kręcił że aż te kółko mi skopal i spadlo nawet w jednym momencie. Każdy jego ruch sprawia mi ogromny bol w podbrzuszu, kroczu i pachwinach. Wkladka czysta od kilku godzin. Czy ja urodze do końca następnego tygodnia?:p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam sen, że moje dziecko osiągnęło wagę 6 kg he he he
Mój termin to 09.02. chyba, że przez szorowanie chaty coś wywołam a muszę ogarnąć bo tesciowa tu będzie i w każdy kąt zajrzy to obrobi mi potem du..... . Do poniedziałku chce się usunąć, żeby wtorek był dla mnie. Takie spa przed szpitalem.

Sojna jest duże prawdopodobieństwo, że urodzisz, trzymaj się tego a może jakieś newsy polityczne pooglądaj to wtedy Mały zdecyduje.... albo nie bo zrezygnuje.
Moja córcia dzisiaj kopala jak w galerii byliśmy i koło jubilera szłam, ale mój M nie zareagował. Zresztą on mnie wkurza dzisiaj. Bo nic nie pomaga tylko przeszkadza i jeszcze żal do całego świata, że krzyczę na niego. Jutro obejdzie się smakiem na śniadanko. Zapewniam
 
reklama
Do góry