reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Moje są domowe....mój Tadziu to by się chyba bal....jak on raz psa widzial...to taka przylepka on tylko ze mną przy nodze spi. To mieszanka po persie. Za to Kiki...typowa dachowa tylko całą czarna...wscibska, ciekawa. Tadkowi nie raz po głowie natrzaskala. I tylko patrzy by czmychnac. Tadziu to taki gapus mój kochany. Ja miałam poprzednio robione na toksoplasmoze. Teraz powtórzę. Przynajmniej mam spokój z kuweta teraz. ...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1466456191-1d1mld.jpeg
Tadziu

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anetka80 był domowy, ale jakiś czas temu zaczęliśmy go wozić do moich rodzocow na wieś i tam wychodzi na dwór i sa inne koty. Więc toxo może się przypaletac.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czy któraś z Was odpoczywa już na L4?;)
ja jestem na l4 że względu na charakter pracy i związki chemiczne z którymi mam\miałam do czynienia na co dzień. Do tego dochodzi ciągły stres i napięcie. Czasami tylko współpracownicy przesyłają mi do zrobienia trochę papierów i rozliczeń

Dostałam plamienia. Nie miałam wcześniej. Zazylam dopiero jedna tabletkę duphastonu :(
[

3jgxikgn3c7ux2cm.png
/QUOTE]
może trzeba poczekać aż progesteron wzrośnie?
 
W ulotce jest napisane, ze mogą być krwawienia, ale jest to napisane przy stosowaniu go w zaburzeniach miesiączkowania. Czekam do 10 i zadzwonię do gin. Teraz już plamienia nie mam, ale leżę plackiem i nie wstaję


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

[



3jgxikgn3c7ux2cm.png
 
reklama
Tak dziewczyny, 4,4 mm ;) pomyliło mi sie. A ja wczoraj myślałam o tym, że chyba się boję drugiej ciąży... Pierwszą kropeczkę pokochałam od razu, a teraz serduszko mnie nie wzruszyło, a bardziej jest to dla mnie jakaś abstrakcja. Jak to można mieć dwójkę dzieci, jak podzielić tą miłość....?
 
Do góry