reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Drusia - miałam taką samą sytuację jak Ty, tyle że ja zeszłam z nocki i poronilam.. Po dwóch tygodniach wróciłam do pracy. Teraz też się bałam cokolwiek mówić i chciałam czekać ale ja pracuje po 12 godzin na dniowki i nocki i sobie odpuścilam
 
reklama
U mnie dzieciątko w 5 tyg 6 dz. miało całe 3 mm :) , mam nadzieje ze w niedziele teraz będzie wszystko dobrze bo strasznie się stresuje, nie dźwigam, nawet zakupów , staram się dużo wypoczywać, no i biorę ten cyclogest oby pomagał!

Drusia- jeśli nie masz zagrożonej ciąży ani żadnych przebojów to myślę że wytrzymała bys te 3 tyg do lipca do swoich wakacji, stres nie sprzyja ale może czas się przestać przejmować skoro i tak masz zamiar na l4 iść,

Ja osobiście nie mam takiego problemu bo ja nie pracuje , W. Pracuje ja z małym w domu , teraz jak urodzi się drugie to planuje do pracy iść, szczerze powiedziawszy wątpiłam ze nam się uda i juz się rozglądałam za ofertami pracy , a tu proszę - juz nie ma co ;).

Jeśli chodzi o zwolnienia to wiadomo ze w bardziej niebezpiecznych pracach trzeba bardziej uważać i myśleć o zdrowiu rozwijającego się dziecka , albo zmienić dział albo l4,

MumToBe- to dobrze ze byłaś aż szok ze zareagowali i w szpitalu to się odbędzie, trzymam kciuki - wiec kiedy to usg?

Dziewczyny nie wiem która ale ktoś pisał o tych kotlecikach, zrobiłam nowy przepisowy wątek i zapraszam do dzielenia się przepisami swoimi , strasznie zjadła bym te kotleciki ale już nie widzę przepisu zachęcam wiec do dodania go na wątek z przepisami gdzie będzie go widać - hahahah :D

Aż zglodniałam od samego pisania o przepisach hahha :). A te krokiety co dziś jadłam o matko niebo w gębie tonę bym ich zjadła !

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojnabig ja juz siedzę w domu 2 tyg jak tylko się dowiedziałam. Ale u mnie nie ma l4. Jest zaświadczenie lekarskie które daje się w pracy. U mnie akurat nie ma miejsc dla kobiet w ciąży. ..ostatnio nie było mnie kilka mc bo ciąża później poronienie to słyszałam że ludzie gadali ze sobie uroilam. Ludzie są okropni...nikomu w pracy nie musze pokazywać wypisu ze szpitala. Dlatego wiem ze napewno tam już nie wroce mimo że mam umowę na stałe. Wytrwałam tam ze względu na to ze staraliśmy się znów o dziecko. I dobrze mieć wszystko płatne.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciur-ka usg mam jutro i też jestem w szoku bo byłam przekonana, że wyjdę z gabinetu z paracetamolem :D
A jeśli chodzi o przepisy bo mam rewelacyjny na green thai curry jeśli ktoś lubi orientalne smaki. Wrzucę przepis do ,,przepisowego wątku" ;)
 
Curry !!!!! [emoji7] ja tez mam fajny przepis tylko na curry na bazie czerwonej pasty :) wrzucę jutro


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

[



3jgxikgn3c7ux2cm.png
 
Ja już "odpoczywam" od 2,5 roku ;) nie wrocilam do pracy po urodzeniu corki (nie miałam stałej umowy), mam zamiar szukać czegoś, jak już obydwoje odeślę do żłobka/przedszkola :)

Oho, napisalyscie o curry, które bardzo lubie, a na samą myśl zrobiło mi się niedobrze :o a kocham azjatyckie jedzenie. Ciekawe czy w tej ciąży też mnie tak od niego odrzuci jak w pierwszej... :(

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry