reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Super mi się dzień zaczął... Lekarz stwierdził, że możemy czekać do 42 tygodnia i że mój mi dał skierowanie do szpitala bo już patrzeć na mnie nie mógł....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ja pierdole taki tekst do ciężarnej?? Pierdole rodzę w domu!! Trzymaj się cieplutko!!
 
reklama
Super mi się dzień zaczął... Lekarz stwierdził, że możemy czekać do 42 tygodnia i że mój mi dał skierowanie do szpitala bo już patrzeć na mnie nie mógł....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No i gdzie tam empatia:( wspolczuje

I co do domu Cie wypuszczaja czy jak?




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja pierdole taki tekst do ciężarnej?? Pierdole rodzę w domu!! Trzymaj się cieplutko!!

Już czuje ze ten pobyt tu będzie tragiczny. "Po co Pani tu przyjeżdża skoro szyjka nie jest gotowa do porodu, pewnie Pani lekarz nie mógł już na Panią patrzeć." Oczywiście leżę i ryczę bo mnie tak wkurwia myśl, że nie podlaczy mi tej kroplówki u rzeczywiście będę leżeć tu tydzień.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojna :O no chamstwo!

U mnie skurcze raz co 3 raz co 11 minut, 3 razy już mnie do łazienki pogoniło. Po wizytach w łazience skurcze się wydłużają, a potem znowu co 3-6minut.. Nie wiem o co kaman, ale mogłaby już teściowa wrócić, bo chcę się ogarnąć.. Napisałam mężowi, żeby byl pod telefonem, bo w każdej chwili mogę zadzwonić.
 
Już czuje ze ten pobyt tu będzie tragiczny. "Po co Pani tu przyjeżdża skoro szyjka nie jest gotowa do porodu, pewnie Pani lekarz nie mógł już na Panią patrzeć." Oczywiście leżę i ryczę bo mnie tak wkurwia myśl, że nie podlaczy mi tej kroplówki u rzeczywiście będę leżeć tu tydzień.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Na lezenie na oddziale bym sie nie zgodzila, wolalabym do domu isc. Moze jakis inny lekarz na innym dyzurze okaze sie normalnym..
Sojna trzymam kciuki, urodzic sie musi. Oby jak najszybciej!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Goracy dzień dzisiaj u nas na forum a to dopiero poczatek pewnie :-) przeraza mnie to co piszecie o szpitalach, z jakim traktowaniem sie spotkalyscie i chyba coraz bardziej sie boje. Na pewno jak zacznie sie cos u mnie dziac to bede zwlekac ile sie da, najwyzej urodze w drodze :-)

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry