reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Agatucca- trzymam kciuki :)

Sojna- czekamy na poród online :D

Mam zaznaczone, że obserwuję wątek porodowy a nie pokazują mi się powiadomienia :oo2: muszę zaraz zajrzeć co tam u Ellie :)

U mnie noc calusieńka przespana, tylko raz na siku i zasnęłam po tym bez problemu :)
Od piątku nocuje u nas brat męża ze swoją dziewczyną. Kurczę nie lubię mieć obcych ludzi w domu na dłużej niż 2 dni.. ja mam swoje przyzwyczajenia, oni swoje. Ale co zrobić jak nie mają gdzie nocować jak zjeżdżają do Polski (pracują w NL). Tylko wczoraj już zaczęli przesadzać. Dziewczyna siedzi koło mnie, kicha, kaszle, ciągle narzeka, że ją gardło boli.. codziennie są na mieście ale nie podjadą do apteki za cholerę żeby się wykurowała. W końcu mąż zwrócił jej uwagę, że jak jest chora to niech idzie i kupi jakieś leki, bo ja też już jestem chora i zaraz będę jeszcze bardziej a mi zostanie tylko kurować się leżeniem w łóżku.. trochę się obraziła ale powiedziała, że pójdzie do apteki. No kurcze, jesteś u kogoś gościem to go szanuj... obym teraz nie urodziła bo mi dziecko zarazi :baffled:
 
Sojnabig no to już lada moment się zobaczycie! [emoji4] Trzymaj się tam dzielnie i oby poszło szybko i bezboleśnie!

Czytam Was na bieżąco ale sił na pisanie nie mam. Wczoraj z rana przebiegłam kawałek na przystanek, jak wyszłam z autobusu to nie mogłam się ruszyć. Spojenie bolało tak bardzo, że musiałam dzwonić po męża bo nie mogłam się zbytnio ruszać. Caly wieczór przelezalam na łóżku, nie mogąc nawet ruszyć noga, mąż musiał mnie przekładać i podnosić... Do tego od wieczora czuje sie jakbym miala goraczke a od rana boli mnie glowa i nie chce przejść nawet po przeciwbólowych, oby nie skończyło się to migrena [emoji21][emoji26]

Kasia.zosia w tym życiu to zawsze coś musi iść nie po naszej myśli... Trzymam kciuki oby naprawili to ogrzewanie jak najszybciej.

.jagodka współczuję tego ciągłego bólu i skurczy ;/

Za wszystkim chorujące trzymam kciuki, oby przeszło jak najszybciej!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ellie gratulacje !
Agatucca Sojnabig &&& trzymam mocno ;)
Jagódka oj nie wiem czy wytrzymasz do 02.02 ;)

A propos sezonu na przeziębienie my z Alą chore, Anastazji też od nocy furczy w nosku :/
 
Do góry