reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Sojnabig trzymam kciuki abys szybko tuliła maleństwo :)

Agatucca co u Ciebie ?

My nadal w dwupaku ale już mnie to meczy od tygodnia skurcze ale co z tego , ogólnie nastrój masakra.
 
reklama
O masakra... Nie wiem co się dzieje ale nie jest za dobrze... Duszno mi i słabo i boli brzuch nawet nie wiem czy to skurcze. Zalewają mnie niesamowite ilości śluzu i do tego mam biegunkę. Wykończę się zaraz.
 
Rozmaryn, jak dla mnie możesz rodzić. Problem w tym, że Ty cała pierwszą fazę możesz już mieć za sobą przez to, że tak długo Cię męczyły te ukryte skurcze. Wybierasz się na IP?
 
Rozmaryn, jak dla mnie możesz rodzić. Problem w tym, że Ty cała pierwszą fazę możesz już mieć za sobą przez to, że tak długo Cię męczyły te ukryte skurcze. Wybierasz się na IP?
o nie co to to nie, nigdzie nie jadę chyba że będę miała główkę między nogami. Nie chcę leżeć w szpitalu jak nie rodzę. Sprawdzałam to szyję mam jeszcze wysoko bo jej nie czuć palcami, jak nie przejdzie to pojadę na ktg po południu do przychodni. Mam nadzieję że mi zrobią
 
Ale Wam zazdroszczę dziewczyny ze cos sie dzieje :) u mnie żadnych symptomów, wieczorami lekkie skurcze i nic poza tym :( jutro idę na usg to zobaczymy ile mój potworek juz wazy i czy sie do nas wybiera [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super mi się dzień zaczął... Lekarz stwierdził, że możemy czekać do 42 tygodnia i że mój mi dał skierowanie do szpitala bo już patrzeć na mnie nie mógł....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry