reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Kasia. Zosia czytałam ostatnio o tym oleju rycynowym dokładnie tak jak piszesz. Proporcje małe wystarcza, nie można przesadzić bo jedna się wypowiadala że wypiła blisko litr i u niej na poród nie podzialalo tylko na 3dni sraczki hehe :)

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka

Podobno wypicie tego to misja :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja po ktg wróciłam po 22. Postępów nie ma oszalamiajacych. Szyjka skrócona,miękka, rozwarcie na 1palec - tyle to ja wiem 3tydz. Skurcze się piszą jak szalone i to na tyle :/ 3-ego od nowa na ktg, a jak do 10 lutego nie urodze to 13-tego ma położna spróbować wywołać.
Pytałam o te skurcze,bo potrafią mordować co 6min przez 3godz- mówi ze te skurcze przygotowują szyjke do porodu i jest to tzw.poród utajony.
Można brać no-spe i leki rozkurczowe,a nawet jest to wskazane przy tych skurczach gdyż porodu jako takiego nie zatrzymają,a chodzi o to żeby szyjka była miękka.
 
Ale zmęczona wstałam:( Z chęcią bym jeszcze pospała, ale o 10 mam pedicure, mam nadzieję, że nie zacznie się znowu.. Potem jakieś zakupy spożywcze mnie czekają i obiad muszę ugotować. Nie do życia jestem kompletnie, jakby się dziś rozkręciło to nie miałabym siły urodzić. Mam nadzieję, że u Was lepiej. Chorowitkom dużo zdrowia!
 
No właśnie, 2 razy bym się zastanowiła przed wypiciem

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
Ja też [emoji6]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Eee nie, ja tego się nie boję;) w ciąży mam wrażliwszą skórę i przy frezarce nie zasnę;) Boje się tylko, że skurcze wrócą i nie będę mogła tam wysiedzieć.
 
Witam się i ja w dwupaku w ten smętny poniedziałkowy poranek.
Co do alko, ja nie uznaję nawet kropelki, na początku ciąży mi się śniło, że się upiłam z koleżanką, obudziłam się cała spocona i przerażona, że piję w ciąży tak realny miałam sen :D
A to co Myszka7_2005 napisała, że koleżanka piła lampkę wina na hemoglobinę...ma sa kra!!!
.jagódka-zazdroszczę pedicuru. Mi nikt stóp nie może dotknąć tak łaskocza.
Najgorzej, że mam suche, smaruję masłem shea i różnymi specyfikami, ale nie pięknieją. W ogóle dziecko ze mnie "wyciąga" to co najlepsze. Marzę o farbowaniu u fryzjera, sama zawsze maluję odrosty tylko, a poszłabym na całościowe malowanie - żeby nie było prześwitów, żeby odświeżyć wygląd, ale mam paranoję, że zacznę tam rodzić na fotelu :D
Anna25, trzymam za Was kciuki :) Może się jeszcze samo rozkręci..?
Super_mysz17 - mnie by ten zielony czop zaniepokoił jednak. Nie wiem, nie znam się, ale on chyba powinien być tylko podbarwiony krwią...?
Zdrówka dla chorowitek!!!
 
Turluturlu - ja właśnie myślę czy by dziś nie zafarbowac włosów, bo kolor się trochę splukal a później będę latać z odrostami bo nie będzie kiedy zafarbowac, ale boję się że jak będę miała farbe na głowie to mi wody odejda haha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry