reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Super mysz - łącze się w bólu po nieprzespanej nocy.

Mały znów przez dwie godziny wariowal okrutnie, to już trzecia taka noc a teraz się przebudzil i lekko sztrucha. O 8:30 ktg muszę zapytać lekarza o co chodzi bo spokoju mi to nie daje.

Anna - mocno trzymam kciuki za jutro, Ty trzymaj za środę bo ja się zgłaszam wtedy do szpitala :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anna - mocno trzymam kciuki za jutro, Ty trzymaj za środę bo ja się zgłaszam wtedy do szpitala :)
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękujemy i oczywiście mooooocno trzymamy za Waszą środę [emoji4]


5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Oprócz tego że nie pije w ciazy i nie pochwalam to zastanawiam się jak to jest np. ze znieczuleniem po alkoholu. Poród jest nieprzewidywalny, nie da się go zaplanować od A do Z. Oj szaleństwo z tym alkoholem w trakcie porodu, ale moze akurat tam jest to zalecane[emoji15]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ee No nie jest zalecane, pierwsze słyszę w ogole. Żadna położna i lekarz nie mówiła nigdy ani słowem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje dla wszystkich Mam nowonarodzonych maluszków.
U nas starszy synek budzi mi się co 2 h i chce tylko Mamy, więc jestem umorodowana po takich nocach a w dzień nie ma szans na odespanie.
Z objawów tylko ból brzucha mi dokucza, rzekomo bez rozwarcia. U nas co prawda termin na 16.02 ale ceasarka na 9.02 i tego wolałabym się trzymać.
Co do alkoholu to jestem ogromnym przeciwnikiem w ciąży, mam koleżankę, która lampkę wina piła na " hemoglobine" i młody ma cukrzycę. Czy od tego na pewno to nie wiem ale starsze dzieci nie mają a on już w śpiączkę im zapadal.
Idę jeszcze poleżeć bo młody zasnął to może i ja jeszcze 2 h pośpię.
 
Jest tu coś takiego jak koktajl na wywołanie porodu po 42 tygodniu. Ale nie wiem czy ktoś to stosuje jeszcze. Tam się daje jakieś różne soki, plus olej rycynowy plus odrobine jakiegoś alkoholu (bo rozpuszcza olej rycynowy w soku) na pobudzenie jelit i tym samym pobudzenie macicy do skurczy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie piję wcale alko, nigdy mnie nie ciaglo a teraz tym bardziej..
U mnie gorzej, chyba choroba postępuje :( katar, gardło i ogólna niemoc.. A prawdopodobnie też idę w środę na szpital, jutro ktg i wizyta

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Kasia. Zosia czytałam ostatnio o tym oleju rycynowym dokładnie tak jak piszesz. Proporcje małe wystarcza, nie można przesadzić bo jedna się wypowiadala że wypiła blisko litr i u niej na poród nie podzialalo tylko na 3dni sraczki hehe :)

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
 
Do góry