reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Oprócz tego że nie pije w ciazy i nie pochwalam to zastanawiam się jak to jest np. ze znieczuleniem po alkoholu. Poród jest nieprzewidywalny, nie da się go zaplanować od A do Z. Oj szaleństwo z tym alkoholem w trakcie porodu, ale moze akurat tam jest to zalecane[emoji15]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dziewczyny kill me, znowu spać nie mogę,no nie ma sza, a z rana muszę iść na badania:( już widzę jak grzecznie wstaję;/ moje bóle się uspokoiły, może cisza przed burzą?

a co do picia to bez dwóch zdań dla mnie nieodpowiedzialność, ja nie widzę żadnego wytłumaczenia
 
Kurcze mi w zaleceniach nic nie napisali odnośnie tego karmienia. Teraz się karmimy co 2-2.5 h w nocy co 3. No dziś mi się oko prxymknęło i miała 4 h przerwy. Nie uem 8d kiedy jej ten okres wydłużać, choć widzę ze nie raz te 3 h by wytrzymała, aż mi jej szkoda budzić. Odnośnie karmienia nocą to podobno ważne żeby Młode w nocy jadło bo pokarm treściwszy i jak jest jakiś skok to dzieci właśnie w nocy się dopominaja częściej jeść.
.:p
Nam położna i specjalista od laktacji powiedziała że w dzień budzić na karmienie regularnie a w nocy przyzwyczajać do rytmu dobowego i jak zasypia 23-24 to pozwolić spać np do 4, wtedy nakarmić i pozwolić spać do oporu czyli najlepszej do 6-7 ale to pewnie i tak utopia i tak się nie da :-D
 
Maryliese, po kolejnej no-spie forte i scopolanie zasnęłam. Brzuch nie jest idealnie miękki, ale już nie mam takich bolesnych i częstych skurczy. Ciekawe co przyniesie dzień.
Misia tak to można karmić dziecko donoszone o dobrej wadze urodzeniowej. Wcześniaki, dzieci z żółtaczką lub te za małe/ słabo przybierajace w nocy budzi się co 3 godziny i karmi do oporu. Nocne mleko jest najbardziej tłuste i wartościowe.
Temat alko w ciąży i przy porodzie to jakieś nieporozumienie.


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja dalej na nogach, miałam rano iść na badania i już poszłam.... Wszędzie piszą, że po nieprzespanej nocy nie ma sensu robić badań.... cudownie. Jak na złość coraz bardziej mnie rozkłada, do mojej zacnej opryszczki doszedł ból zębów, trochę gardła, uszy się "odzywają", fantastycznie. Internista wita
 
Nam położna i specjalista od laktacji powiedziała że w dzień budzić na karmienie regularnie a w nocy przyzwyczajać do rytmu dobowego i jak zasypia 23-24 to pozwolić spać np do 4, wtedy nakarmić i pozwolić spać do oporu czyli najlepszej do 6-7 ale to pewnie i tak utopia i tak się nie da :-D

Nam dokładnie tak samo kazali robić. Od czwartku w nocy co 4 godziny mamy robić pobudke, a w dzień co 3 - 3,5.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Nam też tak mówili ale mój mały ma swoje godziny i nie zamierzam mu tego zmieniać [emoji4]

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie biore nic...
No i co dziewczyny? Jak tam skurcze?

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Były w nocy, a od rana cisza... A liczyłam że samo się zacznie... Jutro wywołanie [emoji32][emoji33][emoji43]

Nieźle ;)
Ja nie tykam alkoholu w ciąży, nawet odrobinę ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też nie, nie zamierzam potem pluc sobie w brodę...

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
reklama
Cos ostatnio brak mi czasu zeby być z wami na bieżąco [emoji12] ale dzis bezsenna noc to leze w łóżku i was nadrabiam [emoji6]

Bylam w łazience dzis i odchodzi mi czop ale czy to normalne ze jest zielonkawy? Czy to oznaka jakiejs infekcji? Bo nic mnie nie boli ani nie piecze a w czwartek bylam na wizycie i bylo ok.

Ale wam sie porobiło z tymi skurczami. U mnie poki co są pojedyncze raz na jakis czas.. Jedynie tyle że ciągle do toalety latam.

Dla mnie nie ma tematu alkoholu w ciąży w ogóle. A zdarzylo sie nie raz i nie dwa ze ktos z rodziny czy znajomych namawial mnie na alko. Bo przeciez "po szklaneczce piwa nic ci nie bedzie". No mi nie ale dziecku owszem..

Eh sporbuje sie jeszcze polozyc bo mnie głowa ze zmęczenia boli.. Od 3 nie zmruzylam oka [emoji22]



Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry